Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Nowy Program 196KM i 405Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu udało mi sie zakończyć modzenie mojego auta, no prawie zakończyc bo jeszcze pare rzeczy musze zrobić:)

Audi A4 B6 1,9 TDI AWX 2001 rok

Opis modyfikacji:

- Wymiana turbo na BRD

- Wymiana pompowtryskiwaczy na AL

- Sprzęgło seria

- FMIC

- DP 2,5" bez kata

- Wymiana zawieszenia na Gwint

- Wymiana hamulców przód na 320x30mm

- Wyminan hamulców tył na 288x12mm

Program zrobiony w firmie <b>Dynosoft</b> przez <b>Aligatora</b>

<b>WYNIK 196,3 KM i 405,1 Nm bez dymu</b>

2ce912ad91436198med.jpg

Wiekszy rozmiar wykresu:

chip_2.JPG | jarol2007 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Opublikowano

:slina:

co tam ze sprzęgłem? radzikowski?

Opublikowano

:hi:

Wykres bardzo ładny, pozazdrościć :good:

Opublikowano

- Sprzęgło seria

dopiero dojrzałem...

Opublikowano
  • Autor

:slina:

co tam ze sprzęgłem? radzikowski?

Sprzęgło seria i trzyma bardzo dobrze. Z momentem 380Nm zrobilem już 35 tyś km i sprzęgło trzyma bez najmniejszego problemu. Mam nadzieje że teraz tez troszke pożyje :)

Opublikowano

W końcu udało mi sie zakończyć modzenie mojego auta, no prawie zakończyc bo jeszcze pare rzeczy musze zrobić:)

Audi A4 B6 1,9 TDI AWX 2001 rok

Opis modyfikacji:

- Wymiana turbo na BRD

- Wymiana pompowtryskiwaczy na AL

- Sprzęgło seria

:slina:

co tam ze sprzęgłem? radzikowski?

- FMIC

- DP 2,5" bez kata

- Wymiana zawieszenia na Gwint

- Wymiana hamulców przód na 320x30mm

- Wyminan hamulców tył na 288x12mm

Program zrobiony w firmie <b>Dynosoft</b> przez <b>Aligatora</b>

<b>WYNIK 196,3 KM i 405,1 Nm bez dymu</b>

cd419927504a710amed.jpg

Wiekszy rozmiar wykresu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd419927504a710a.html

to sprzęgło to mnie bardzo dziwi :shocked:

u mnie kiedyś może potajemnie też soe stworzy więcej jeszcze mocy, ale to nie szybko :kwasny:

ale powodzenia w dalszych modach, i wytrzymałości innych podzespołów motorowni.

pozdrawiam :cool1:

Opublikowano

:good:

Spalanie na jakim poziomie ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:good:

Spalanie na jakim poziomie ? :mysli:

Nie wiem bo modyfikacje zrobilem dzisiaj dosłownie 2 godziny temu. Poprzednio mialem program na 180Km i 380Nm i spalanie wychodziło 6-6,5w trasie i 8-8,5 w miescie wiec jakoś bardzo się nie zmieniło.

Opublikowano

jest roznica w jezdzie?

Opublikowano
  • Autor

jest roznica w jezdzie?

Tak poprawił sie dół auto ładnie ciagnie od 1600obr, dużo lepiej wkręca sie na wyższe obroty i ma wieksze problemy z trakcją.

Opublikowano

a wczesniejszy program byl tez na brd i al,fmic?czy jak?

Opublikowano
  • Autor

Mialem sporo szczęcia i trafiłem na dobre turbo BRD bo juz przy 1800obr silnik ma 320NM :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:34_________________________________________________

a wczesniejszy program byl tez na brd i al,fmic?czy jak?

Wcześniej był seryjny mały SMIC ora seryjny wydech z katem + BRD i AL

Opublikowano

Mialem sporo szczęcia i trafiłem na dobre turbo BRD bo juz przy 1800obr silnik ma 320NM :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:34_________________________________________________

a wczesniejszy program byl tez na brd i al,fmic?czy jak?

Wcześniej był seryjny mały SMIC ora seryjny wydech z katem + BRD i AL

po zmianie na fmic czules wiekszego laga?
Opublikowano

jest roznica w jezdzie?

Tak poprawił sie dół auto ładnie ciagnie od 1600obr, dużo lepiej wkręca sie na wyższe obroty i ma wieksze problemy z trakcją.

trakcja to pewnie masakra :confused4:

ale dół to bardzo :blink: nisko masz, oj ciężko

Opublikowano
  • Autor

po zmianie na fmic czules wiekszego laga?

Raczej nie auto jeźdizło tak samo jak przed załozeniem. Spora poprawe dołu poczułem jak zrobiłem DP 2,5" bez kata.

FMIC mam z Outlandera o wymiarach 47x17x6,5cm.

Opublikowano

Jarol czekam na jakis filmik od 60-160 4 bieg :wink4:

Opublikowano

Raczej nie auto jeźdizło tak samo jak przed załozeniem. Spora poprawe dołu poczułem jak zrobiłem DP 2,5" bez kata.

FMIC mam z Outlandera o wymiarach 47x17x6,5cm.

Ladny wynik :good: i mamy takie same coolerki :wink4:

Opublikowano

Jarol czekam na jakis filmik od 60-160 4 bieg :wink4:

całkiem dobry pomysł... ja poproszę na 4tym 60 - 140km/h... to wkleje swój stock'owy i będziemy mogli się pośmiać

Opublikowano

tak... brd trafiło ci sie ekstra... ja mam 320nm przy 2000 a u Ciebie przy 1800.. pozazdrościć wyniku :)

pozdrawiam kolege

Opublikowano

Jarol dobiłeś praktycznie do tego co ma mój braciak. Gratuluję uporu i konsekwencji :good:

Tylko jego buda jest jakieś 250-300 kg lżejsza :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.