Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy ma ale tam jest dokładka przerabiana-prze wcześniejszego właściciela- chyba że teraz coś przerobił chociaż wątpię bo jest profi robota

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy ma ale tam jest dokładka przerabiana-prze wcześniejszego właściciela- chyba że teraz coś przerobił chociaż wątpię bo jest profi robota

widzialem,on ma zderzak s-line i dokladke od cupry,super to wyglada :kox:

Opublikowano

i grill dolny od seata toledo o ile się nie mylę.

Opublikowano
  • Autor

i grill dolny od seata toledo o ile się nie mylę.

tylko nie wiem jak by to wygladalo w seryjnym zderzaku :mysli:

Opublikowano

i grill dolny od seata toledo o ile się nie mylę.

tylko nie wiem jak by to wygladalo w seryjnym zderzaku :mysli:

pewnie by ginął :confused4:
Opublikowano

Spier... z Libii a nie auto rezasz :naughty::tongue4:

:polew: :polew: :polew: musze wyrezac zeby szybciej spierd...c :polew:

wiemy chociaż za co reza :polew: :polew:

to dla tego ceny paliw w gore poszly :gwizdanie:

po dzisiejszym woskowaniu

926ae35e62759e64m.jpg

a tu jak FMIC siedzi w zderzaku

3533dfa32455e546m.jpg

Gdybym miał B6 to jej "ryjek" wyglądałby identycznie :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

926ae35e62759e64m.jpg

a tu jak FMIC siedzi w zderzaku

3533dfa32455e546m.jpg

Gdybym miał B6 to jej "ryjek" wyglądałby identycznie :naughty::kox:

dzieki :hi: dzisiaj zostaly pomalowane ramki grili i tak sie zastanawiam czy wkladac ta dolna kratke? :mysli:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

kadafi kiedy program? Bo ciekawi mnie jak to BRD będzie śmigało:)

Opublikowano

kadafi

Jaką masz średnice wydechu końcowego na wylocie ?

Opublikowano
  • Autor

kadafi kiedy program? Bo ciekawi mnie jak to BRD będzie śmigało:)

program w polowie lipca mam nadzieje :naughty:

kadafi

Jaką masz średnice wydechu końcowego na wylocie ?

powiem szczerze ze nie mierzylem, :gwizdanie: ale jak chcesz to moge zmierzyc :>

Opublikowano

Wygląda na 120mm :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wygląda na 120mm :wink4:

wlasnie zmierzylem i ma 100mm :naughty:

Opublikowano

Wygląda na 120mm :wink4:

wlasnie zmierzylem i ma 100mm :naughty:

kurde wyglądają na większe :)

Opublikowano
  • Autor

Wygląda na 120mm :wink4:

wlasnie zmierzylem i ma 100mm :naughty:

kurde wyglądają na większe :)

wieksza juz by nie wygladala tak fajnie :naughty: chyba :gwizdanie:

Opublikowano

widze ze na tym samym etapie jestesmy:) FMIC i BRD. pompki serie zostawiasz?

Opublikowano
  • Autor

widze ze na tym samym etapie jestesmy:) FMIC i BRD. pompki serie zostawiasz?

poki co tak :wink4: nie wiem w jakim stanie sa :confused4:

program zrobiony by Robert "Tune Up" :naughty:

i nowe mody czarne srodki lamp

f064e8175c5b780am.jpg

a8d69fa2e38aabb8m.jpg

:naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No i teraz to jest black bullet :D

Opublikowano

Obwódkę soczewki też pomalowałeś na czarno ? To nie zmienia siły świecenia soczewki ?

Opublikowano
  • Autor

Obwódkę soczewki też pomalowałeś na czarno ? To nie zmienia siły świecenia soczewki ?

wszystko co mozna bylo pomalowac to pomalowalem i nic sie nie zmienilo swieca jak swiecily :naughty:

Opublikowano

masz gdzieś wykres po strojeniu? Bo jakoś nie mogę znaleźć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.