Skocz do zawartości
IGNOROWANY

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

Ciasny innych nie mieli na stanie :wallbash: a ja chcialem juz,bo na twoich kolach latam :wink4:

ale co sie odwlecze to nie ..... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadafi napisalebys chociaz ze to sa bbs wannabe

nie lubie strasznie jak ktos pisze wszedzie ze ma bebsy cz tym podobne a jezdzi na repsach

znaczek ze srodka moim zdaniem out i wstaw cos customowego albo znaczek audi

wyglad felga napewno ma, rozmiar tez sluszny szkoda tylko ze nie 9J i ze opona baloniatsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebralem nowe kola bbs lm 19" 8.5j z oponami 235/35/19 :confused4:

4d4449f4a18f4928m.jpg 74dc2d23800ece2em.jpg

Nawet jak na repliki to świetnie się prezentują :good: Przy dobrej glebie oponka 235/35R19 nie wygląda źle :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebralem nowe kola bbs lm 19" 8.5j z oponami 235/35/19 :confused4:

4d4449f4a18f4928m.jpg 74dc2d23800ece2em.jpg

Nawet jak na repliki to świetnie się prezentują :good: Przy dobrej glebie oponka 235/35R19 nie wygląda źle :przebiegly:

ale to szerokość koła musi być-ale bez przesady guma jest dobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi juz na aucie jak dla mnie wygladaja :naughty: bbs lm repsy ofkors bo na ori nie stac :wallbash: na feldze jest wybite 8.5j ale dzisiaj jak wywazalem to miezylem i jest 9j ale to chyba normalne bo w poprzednich amg repsach tez tak mialem,gumy fakt mogly by byc 225 lub 215 ale nie ma co jeszcze sie zmieni z czasem,skrecilem gwint z przodu jeszcze o 1cm w dol i d*pa ten balon 235 blokuje mnie :wallbash: chyba ze walne negatyw :mysli:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 01:14_________________________________________________felgi kupione w Irl ze sklepu fk performance [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 01:15_________________________________________________jakies foty jak na aucie leza walne jak blache umyje bo brudas straszny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kości lipne..i już czas na wymianę tarcz bo średnio wyglądają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam reply LMów marki DARE i trzymają się spoko. Ja mam na tyle 9" i większy parapet więc masz 8.5" no chyba że ja mam 9.5":P hehe kostki ewidentnie out kup sobie "chowane" wentyle super sprawa przy parapecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi maja 8.5j,co do kostek to na razie zostawie,ale poszukam tez tych wentyli,chyba pojezdze po wulkanizatorach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o ukrytych wentylach ? http://allegro.pl/ukryte-wentyle-zawory-do-felg-aluminiowych-alufelg-i2164502924.html wg . mnie najlepsza opcja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...