Skocz do zawartości
IGNOROWANY

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

Czarne lampy przód kox, całe auto kox ale tylne lampy lepsze były czarne :tongue4:

albo jakies ledy fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne lampy przód kox, całe auto kox ale tylne lampy lepsze były czarne :tongue4:

na czarnych pol polski juz jezdzi (jezdzilo - stare czasy) wiec warto cos zmienic tzn na czerwono dobry wybor podobnir jak i u mnie :>

czarne byly fajne ale juz mi sie znudzily :tongue4: tak jak Ciasny mowi stare czasy,a czerwone na zywo wygladaja jeszcze lepiej :kox:

kilka nowych fotek

99164cdc737a9b44m.jpg aae7e5cab9031b69m.jpg de89810192377133m.jpg d3631da5e289944fm.jpg 352e5be0ddc61ac1m.jpg 00d5ac0f3d10ef10m.jpg 804affa499962f3em.jpg f5847b9c76a3ca70m.jpg 4822e66a9480f236m.jpg [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 11:04_________________________________________________f0d45833bc21f404m.jpg ce0f335bd986c08fm.jpg f0d45833bc21f404m.jpg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody co fakt to fakt z klekota nigdy rakiety nie zrobisz,

kolega ASZ po sofcie duzo nie odstawał od S3 260 KM,,, tylko ze z rolki kreska była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za tydzien bede w Dublinie to moze sie skusze shamowac w koncu,ale nie wiem czy u tego goscia to dobry pomysl

http://www.sportchip.ie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, zeby hamownia pogody nie pokazywała

:polew: :polew: :polew: no wlasnie tego sie boje ale nie wiem czy jest jeszcze gdzies w Dublinie jest hamownia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no za lampy to :oklaski:skad wzioles cierpliwosc do rozklejania ich ? :tongue4: ja mialem u siebie rozklejac ale zrezygnowalem , jednak jak widze twoje to chyba sie wezme za rozklejanie i pomalowanie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no za lampy to :oklaski:skad wzioles cierpliwosc do rozklejania ich ? :tongue4: ja mialem u siebie rozklejac ale zrezygnowalem , jednak jak widze twoje to chyba sie wezme za rozklejanie i pomalowanie :notworthy:

lampy nie byly rozklejane tylko rozcinane na laczeniach :naughty: wydaje mi sie ze bezpieczniejsze to niz grzanie w piekarniku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze bezpieczniejsze to niz grzanie w piekarniku

grzejac lampy od a4 w piekarniku nic nie uzyskasz, to nie a6 gdzie wystarczy 7 minut i lampy niemalsame sie rozklejaja

w przypadku a4 pozostaje tylko nozyk :/

o widzisz szczerze mowiac nie pomyslalem o tym poniewaz jak je zobaczylem to zwatpilem :kwasny: ale jesli tak to bede mial nastepne rezanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje rozcinanie nozykiem na laczeniach w miare szybko to idzie i jest bezpieczne,w piekarniku moga sie znieksztalcic mocowania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: super

nie ma sie czy podniecac sa o wiele lepsze :naughty: na forum :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadafi smaży się na FuerteVenturze więc odpowiem za niego :P Jest to folia 3m di-noc dostępna na allegro, ebay itp, wpisz di-noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że tak to niech mu tam słońce dobrze świeci :) Urlop piękna sprawa, ja miesiąc temu wróciłem z Karaibów a dokładniej Dominikany, po 2 tygodniach takiego resetu kolejne 2 tygodnie dochodziłem do siebie jak musiałem pracować :wink4:

ile tego potrzeba na wszystkie dekory?? orientujesz się?? 60x120cm wystarczy bo mi się wydaje, że chyba nie :przebiegly: Ta folie fajnie by było polakierować, żeby miała połysk.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że też używałem tej folii tylko 'silver carbon' ale nie pamiętam, wskocz do auta z metrówką i zmierz dokładając z każdej strony po 5cm w razie W. Nie jestem 100% pewny ale chyba 60x120 starczyło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...