Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spota :hi:
Ps. może kolejny w czw na LKN , kto chętny :eusathink:^_^

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za spota :hi:

Ps. może kolejny w czw na LKN :eusathink:^_^

Ja odpadam, teraz już nie będzie tyle czasu co wcześniej na spoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego przełożono dzisiejszy spot 11.09?

Byłem w Lublinie i miałem ochotę przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Jako, że kompletnie się nie znam na motoryzacji bo i zacięcia nie miałem oraz od niespełna roku dopiero jeżdżę swoim pierwszym autem = Audi A4 B6 chciałbym prosić o wskazówki "tuningowe" :P

Z tego co czytałem zlot jest w niedzielę niedzielę, a Ja akurat pracuję do 21.30 ale, czy w przyszłości można się z wami spotkać i omówić bolączki auta :D

1. wstawienie tempomatu, (czy sie opłaca za ile itd) 2. malowanie wnętrza plastików (moje są powycierane jak cholera) 3. (piszczy mi sprzęgło jak je puszczam, trzeba naoliwić czy co??) itd...

tak czytałem na portalu wszystkie tutoriale ale dla mnie jest to czarna magia w sensie mam 2 lewe ręce, a i szybciej zrozumiem jak mi ktoś dosadnie wytłumacz ;)

Proszę o wyrozumiałość ;) pozdrawiam

ps. pracuję w handlu agd, komputery, czy ogólnie IT więc tu mogę wam doradzać ;) przygodę z motoryzacją dopiero zaczynam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Jako, że kompletnie się nie znam na motoryzacji bo i zacięcia nie miałem oraz od niespełna roku dopiero jeżdżę swoim pierwszym autem = Audi A4 B6 chciałbym prosić o wskazówki "tuningowe" [emoji14]

Z tego co czytałem zlot jest w niedzielę niedzielę, a Ja akurat pracuję do 21.30 ale, czy w przyszłości można się z wami spotkać i omówić bolączki auta :D

1. wstawienie tempomatu, (czy sie opłaca za ile itd) 2. malowanie wnętrza plastików (moje są powycierane jak cholera) 3. (piszczy mi sprzęgło jak je puszczam, trzeba naoliwić czy co??) itd...

tak czytałem na portalu wszystkie tutoriale ale dla mnie jest to czarna magia w sensie mam 2 lewe ręce, a i szybciej zrozumiem jak mi ktoś dosadnie wytłumacz ;)

Proszę o wyrozumiałość ;) pozdrawiam

ps. pracuję w handlu agd, komputery, czy ogólnie IT więc tu mogę wam doradzać ;) przygodę z motoryzacją dopiero zaczynam

Jeśli chodzi o tempomat to tak

1. Moduł od 160 do 200 zależy czy z b6 czy b7, ja mam z b7 bo dolozylem kierownice z b7 i działa mi multifunkcjia, jeśli b7 jeszcze dojdzie taśma za 60 zl około.

2, manetka ok 60 -70 zł na forum

3. Obudowa kierownicy, ok 90, jeżeli masz czarna, inny kolor ciężko kupić

Kodowanie ogarnął ci chłopaki klubu jak pogadasz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chłopaki, dajcie proszę namiar na kogoś obczajonego w instalacjach gazowych. Potrzebuje zestroić S6 C5 z instalacja Zenith. Rozmawiałem z chłopakami z Warsztatowni i u nich odpada, brak interfejsu itd. Podeslijcie namiar na kogos dobrego. Może być na PW.

Do niedzieli, jak Denis zrobi autko :-)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soul87 zapytaj, montuje to może ogarnie, a swoją drogą wiedzę ma zajebistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czas najwyższy zawitać na spocie, stąd pytanie czy miejsce niedzielnego spotu to Arena czy może Tarasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne info jest zawsze w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...