Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ile Kolego dałeś za ustawienie kąta wtrysku i gdzie? bo i u mnie by się chyba przydało co prawda mieści się w granicach tolerancji czyli między dwiema zewnętrznymi liniami ale mogło by być lepiej. Ja sprawdzam sobie tu

http://vaglog.rtnet.pl/

pozdro :gwizdanie:

przyjedz do Solar garage :wink4: a z mrogalem Ci ustawimy :decayed:

Skoro tak zachwalacie to ja może tez się kiedys udam w to czarodziejskie miejsce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile Kolego dałeś za ustawienie kąta wtrysku i gdzie? bo i u mnie by się chyba przydało co prawda mieści się w granicach tolerancji czyli między dwiema zewnętrznymi liniami ale mogło by być lepiej. Ja sprawdzam sobie tu

http://vaglog.rtnet.pl/

pozdro :gwizdanie:

przyjedz do Solar garage :wink4: a z mrogalem Ci ustawimy :decayed:

Skoro tak zachwalacie to ja może tez się kiedys udam w to czarodziejskie miejsce :naughty:

:good:

Nie byłem tam jeszcze, ale ten garaz nieraz przejżdzał przez mój rewir :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Kolego dałeś za ustawienie kąta wtrysku i gdzie? bo i u mnie by się chyba przydało co prawda mieści się w granicach tolerancji czyli między dwiema zewnętrznymi liniami ale mogło by być lepiej. Ja sprawdzam sobie tu

http://vaglog.rtnet.pl/

pozdro :gwizdanie:

przyjedz do Solar garage :wink4: a z mrogalem Ci ustawimy :decayed:

Skoro tak zachwalacie to ja może tez się kiedys udam w to czarodziejskie miejsce :naughty:

:good:

Nie byłem tam jeszcze, ale ten garaz nieraz przejżdzał przez mój rewir :naughty:

Musimy im zrobic kiedys nalot na tę wylegarnię pomysłów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pojechaćc na korektę jak będzie coś nie tak, a robiłem to u siebie w Puławach dałem 100 zł jeszcze ma mi ustawić dawkę paliwa na pompie ale to dopiero jak wymienię na niej uszczelki bo niby puszczają a nic się nie leje tylko jest trochę widoczna ropka tuż przy tych uszczelkach i dlatego nie chciał ruszać pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Kolego dałeś za ustawienie kąta wtrysku i gdzie? bo i u mnie by się chyba przydało co prawda mieści się w granicach tolerancji czyli między dwiema zewnętrznymi liniami ale mogło by być lepiej. Ja sprawdzam sobie tu

http://vaglog.rtnet.pl/

pozdro :gwizdanie:

przyjedz do Solar garage :wink4: a z mrogalem Ci ustawimy :decayed:

a o rozweselaczu zapomniałeś... ja też chce do tej piaskownicy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak zachwalacie to ja może tez się kiedys udam w to czarodziejskie miejsce :naughty:

No czarodziejskie :kox: wjeżdża kombi wyjeżdża sedan :kox: i odwrotnie :naughty: A tak serio to jedna z wielu dziupli w chełmie, jak już coś wjedzie to nie wyjedzie z tego garażu :polew:

Ja tam byłem wiele razy ;( i teraz jeżdżę takim ulepem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:29_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale kibel z tym płynem chłodniczym.

Pojechałem dzis do pracy, w drodze powrotnej zaczął dmuchać mroźnym powietrzem. Dojechałem zaglądam a tam susza w układzie. W tej podwieszonej butelce pod zbiorniczkiem pusto wiec to nie ten cycek puszcza. :kwasny:

Nawet ten wąż co idzie gruby do chłodnicy był pusty :wallbash: :wallbash:

Załamka. Pozostaje mi znowu zaprowadzić do fachmana :kwasny: Tylko czy znajdzie skoro poprzednim razem nie znaleźli. Tylko najdziwniejsze jest to ze czasem trzyma płyn dzień prawie nie ubywa a potem jest taki zrzut jak dziś. Na moje oko żeby zalać poziom to musze tam wlać min 2 litry. :angry: :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup i wymień ten króciec, to nie kosztuje nawet 20zł, sprawdź chłodnice czy jest szczelna, ewentualnie pompa wody umiera, kiedy ja wymieniałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprowadze i powiem żeby szukali i wymieniali te krućce bo ja cały dzień w robocie a jak wracam to ciemno więc pod blokiem nic nie zrobię.

Chłodnica jakby byla walnięta to by gdzies tam cos barowało bo miałem w golfie padnięta to minimalna dziurka i parowało jak cholera.

Pompe zmieniałem razem z rozrzadem w marcu to powiedzmy 10tys km i miała byc dobrej firmy w tej chwili nie pamietam nazwy.

A przy tym krućcu górnym jest sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprowadze i powiem żeby szukali i wymieniali te krućce bo ja cały dzień w robocie a jak wracam to ciemno więc pod blokiem nic nie zrobię.

Chłodnica jakby byla walnięta to by gdzies tam cos barowało bo miałem w golfie padnięta to minimalna dziurka i parowało jak cholera.

Pompe zmieniałem razem z rozrzadem w marcu to powiedzmy 10tys km i miała byc dobrej firmy w tej chwili nie pamietam nazwy.

A przy tym krućcu górnym jest sucho.

tam mokro nie będzie bo co wyleci to paruje wkońcu silnik wszystko nagrzewa, ogólnie ten króciec to 90% przypadków wycieku opisanych na forum, po nim z reguły nie widac żeby był pekniety itp, często tez pisali o nieszczelnej chłodnicy własnie :gwizdanie: minimalna dziurka będzie i po ptokach. Najwiecej płynu ucieka im większe obroty silnika, sprawdź tez pompe wody bo moze umiera i przepuszcza płyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki odpalacie auto na sprzęglę?

czasem a co :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzwonił mechanik i znaleźli ból. Wąż który wychodzi z pompy wody jest walnięty. Pod pompa wtryskową. Dość długo chyba na niego kapała ropa z pompy i mechanik stwierdził że się rozszedł ten wąż od tego. Maja go wymienić i się okare czy to tylko ten wąż czy dalej będe szukał. Na poniedziałek umówiłem regeneracje pompy i am nadzieję że w przysłym tyg już będzie wszystko ok :kox:

[quote name=Sebek (-_-) ]

chłopaki odpalacie auto na sprzęglę?

ale wciśniętym?

ja zawsze na wciśniętym odpalam

Ja tez zawsze wyrzucam na luz ale i tak odpalam na wcisnietym sprzegle. Ale skąd to pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki odpalacie auto na sprzęglę?

czasem a co :mysli:

Bo na wcisniętym pali od strzała a jak nie trzymam to czasem ma trudności ale to dopiero teraz tak się zrobiło po ustawieniu tego kąta wtrysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki odpalacie auto na sprzęglę?

czasem a co :mysli:

Bo na wcisniętym pali od strzała a jak nie trzymam to czasem ma trudności ale to dopiero teraz tak się zrobiło po ustawieniu tego kąta wtrysku

ciekawe jak oni co go ustawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki odpalacie auto na sprzęglę?

czasem a co :mysli:

Bo na wcisniętym pali od strzała a jak nie trzymam to czasem ma trudności ale to dopiero teraz tak się zrobiło po ustawieniu tego kąta wtrysku

Może nie tyle normalne co logiczne. jak masz nie wciśnięty pedał to rozrusznik ma ciężej bo musi jeszcze obrucić mechanizm skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastaldo ma rację, od siebie dodam, że akumulator też ma lżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...