Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to na studiach byłem :gwizdanie:

żałoba po paputowym sreberku :( to mało kto pisze

Ok rozumiem że żałoba po sreberku ale raczej obowiązuje stwierdzenie "Uczcijmy to minutą ciszy" a nie zaprzestańmy mówić :wink4:

Oczywiście szkoda paputa i jego autka ale co poradzić na takie poczynania losu :disgust:

A gdzie i co studiujesz jesli można wiedzieć Kowi ?

Ja to w wawie sie bawie co 2 tyg teraz wolne aż 4tyg :evil: :evil: juz musze zacząć myśłec nad praca dyplomową :gwizdanie:

Super. A co studiujesz jesli można wiedzieć? Ja w tym roku zakończyłem edukacje.

Architektura wnętrz na inzynierce jeszcze :notworthy: ale teraz jak juzto kończe to żałuje ze nie wpadłem na budownictwo :gwizdanie: teraz magisterke musze sobie znaleźć, ASP albo polibuda w radomiu, wiem radomska :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha to całkiem ciekawie. :wink4: Ale to nie mój klimat. Ja jestem po Informatyce na UMCS. Co do radomskiej polibudy bym odradzał gdyz słyszałem wiele nie ciekawych opini także od osób tam studiujących no ale może na Twojej specjalności jest lepiej. Sam się zastanawiałem nad Radomiem ale tylko w wypadku gdzie by mnie nie chcieli gdzies indziej. :tongue4::polew:

Dobrze że chcieli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to całkiem ciekawie. :wink4: Ale to nie mój klimat. Ja jestem po Informatyce na UMCS. Co do radomskiej polibudy bym odradzał gdyz słyszałem wiele nie ciekawych opini także od osób tam studiujących no ale może na Twojej specjalności jest lepiej. Sam się zastanawiałem nad Radomiem ale tylko w wypadku gdzie by mnie nie chcieli gdzies indziej. :tongue4::polew:

Dobrze że chcieli :kox:

no własnie wiem o tym radomiu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to całkiem ciekawie. :wink4: Ale to nie mój klimat. Ja jestem po Informatyce na UMCS. Co do radomskiej polibudy bym odradzał gdyz słyszałem wiele nie ciekawych opini także od osób tam studiujących no ale może na Twojej specjalności jest lepiej. Sam się zastanawiałem nad Radomiem ale tylko w wypadku gdzie by mnie nie chcieli gdzies indziej. :tongue4::polew:

Dobrze że chcieli :kox:

no własnie wiem o tym radomiu :gwizdanie:

Więc dlaczego akurat Radom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to całkiem ciekawie. :wink4: Ale to nie mój klimat. Ja jestem po Informatyce na UMCS. Co do radomskiej polibudy bym odradzał gdyz słyszałem wiele nie ciekawych opini także od osób tam studiujących no ale może na Twojej specjalności jest lepiej. Sam się zastanawiałem nad Radomiem ale tylko w wypadku gdzie by mnie nie chcieli gdzies indziej. :tongue4::polew:

Dobrze że chcieli :kox:

Więc dlaczego akurat Radom?

bo tam jest podobny kierunek do obecnego :disgust: jest cos jeszcze w Łodzi, ale kurwuńka za daleko będe sie starał gdzies w wawie zostać :gwizdanie:

no własnie wiem o tym radomiu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LU nie widziałem takiego kierunku z magisterka ale jeszcze sie rozejrze mam czas :rolleyes:

W sumie tam tylko jest Politechnika o kierunku architektura i urbanistyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może ja nie sprawdzałem co mają tylko rzuciłem luźna sugestią :tongue4:

Z polibuda w lublinie nie miałem nigdy nic wspólnego poza imprezami juwenaliowymi :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tym sie bardzo nie interesuje, myśle nad audio do samochodu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tym sie bardzo nie interesuje, myśle nad audio do samochodu :evil:

:good:

A o czym dokładnie myslisz jesli chodzi o audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednostka sterujaca juz jest Pionek 6800MP

Subwoofer cos 10" min 150W w RMS JL Audio 10W-0, 10W-1; REAudio RE10 tyle ze on jest dwucewkowy i tu mi psuje koncepcje :wallbash:

Wzmak tu jest narazie wielka niewiadoma myślałem o juniorze 4 kanałowym, ale teraz wpadł mi w oko Audison LRX 4,1 parametry podobne opinia też OK noi cena porównywalna, ewentualnie używka stara alpinka albo JL 4300 jest za 650zł obecnie na alegro :rolleyes:

Przednie głosniki jakieś 16ki PB, DLS albo Hertz

Z wygłuszeniem kablami instalacja i sprzetem rzecz jasna chciałbym sie zmieścic w do max 2tys :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ambitnie :wink4:

Myślałem że podyskutujemy ale raczej nie moja półka :tongue4:

Ja zastanawiam się tylko do nagłośnienia wrzucić w przednie drzwi 16 głośniki a reszte zostawić. Tzn jednosta sterująca u mnie jeździ Clarion dxz588rusb z którego jestem zaje...cie zadowolony.

W moim przypadku autko nie jest najlepiej zachowane i zastanawiam się czy jest sens w nie inwestowac więcej kaski. No ale zobaczymy czy jak dojde do ładu z silnikiem nie zaczną się żadne nowe problemy to może się przekonam zeby troche doinwestowac.

Z wizualnego aspektu to musze zmienić lub umalowac prawe drzwi i zrobic profi polerke i zobaczymy jak będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi chodzi o audio to tak to będe robił żeby przy sprzedazy mozna było to wyjąć, wiec zadne customowe zabudowy nie wchodzą w gre :gwizdanie: prawdopdoobnie zakończy sie na skrzynce w bagazniku albo zrobie taką pasujacą do schowka w bagazniku, a zatem narazie nie zamierzam sie rozstawać, nie zarobiłem na następce wiec nie mysle o zmianie a wiem co mam już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie mam na nowe ale nie wiem czy warto poprostu inwestować.

Co do mojej zabudowy to chciałbym jak pisałem tylko włożyć 16 na jakichs dystansach do przednich drzwi i ewentualnie je troszkę wygłuszyc ale tez bez szaleństw. I takich modów już wyciągać się nie będzie.

Ja żadko jeżdzę sam a pasażerowie narzekaja już na to co jest w tej chwili ze za głośno itp więc skrzynka raczej odpadnie bo tez się nad tym zastanawiałem.

A moje radyjko sobie poradzi z 16stami bez wzmaka więc wielkiej rewolucji nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli zrobie z przodu te 16ki to przy sprzedaży podmienie je na fabryczne 16ki z tylnych drzwi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli zrobie z przodu te 16ki to przy sprzedaży podmienie je na fabryczne 16ki z tylnych drzwi :naughty:

Ja mam sedana więc u mnie audio jest troche uboższe. :wink4:

Ja mam w tej chwili oryginalne w przednich drzwiach i w półce. Ale juz poprzedni własciciel coś kombinował z instalacja że te z tyłu grają chyba z wyłaczonymi tymi wzmacniaczami NOKI i gra to całkiem fajnie aby z przodu brakuje basu. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie seryjne granie dla niewymagajacego ucha w sumie gra dobrze do połowy mocy radia :rolleyes: ale chciałbym wyciagnać troche basu no zobaczymy jesłi uchowa sie troche grosza przez świeta to przyszaleje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie przez te pompe się skruszyło z kasa wiec narazie nie szaleje.

Wiem że co firma to firma ale co sadzisz o głośniczkach jakichs tańszych 16? Tzn wysokie zostawie chyba standard a włożył bym aby średnio-nisko tonowe chyba że znalazłbym jakiś zestaw nie drogo ze zwrotnicami to by było lux.

A powiedz mi może bo jeszcze nie było okazji rozbierać tapicerki czy te oryginalne głośniki mają jaką kolwiek zwrotnicę? Czy jak zakładac to kupować ze zwrotnicami?

A nie wiem czy się chwaliłem wyciek płynu był z małego węża :wallbash: Kapała na niego ropa z pompy i poprostu spuchł jak pączek. Jakbym Ci go pokazał to bys zmiękł :polew: Jak samochód wróci od pompiarza (staqry waz w bagażniku) to może zrobie foto to pokarze jak wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi 16kami to nie jest tak łatwo :confused4: nie wszystkie tam wejdą, głębokosć max 62mm sie tam upcha a i tak dwa zaczepy tapicerki trzeba bedzie up***dolić noi dystans samemu wyrzeźbić :gwizdanie:

To ładnie z tym węzem wstaw fotke :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos 100% sprawne wtryski 216ki :przebiegly:Jarucki ma na handel, jak cos to PW do niego :hi:

ile te wtryski? :gwizdanie: :decayed:

Ja w tym roku zakończyłem edukacje.

To tak jak ja :naughty::good::drunk:

W LU nie widziałem takiego kierunku z magisterka ale jeszcze sie rozejrze mam czas :rolleyes:

W sumie tam tylko jest Politechnika o kierunku architektura i urbanistyka

Oj mi sie wydaje że na PL nie ma architektury wnętrz :mysli: Ale architektura wnętrz może być na KULu albo na Akademii Rolniczej zwanej od niedawna Uniwersytetem Przyrodniczym :decayed: Na AR i na KULu na bank była architektura krajobrazu i wydaje mi się że gdzieś była wnętrz :mysli: Gdzieś kiedyś coś czytałem. A jak coś to architektura na PL jest na moim wydziale :) Bo ja kończyłem WBiA :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...