Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: google men :kox:

spoko nie kazdy jest tak doinformowany jak Ty

On doświadczony? :polew: nie rozśmieszaj ludzi :) żebyś Ty widział jakie on pytania zadawał niedawno :polew: i to kilkanaście razy dziennie o to samo pytał :D więc luz :)

najbardziej doświadczony się znalazł j**any[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:26_________________________________________________pewnie wszystko w warsztacie robisz a cwaniaka zgrywasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: google men :kox:

spoko nie kazdy jest tak doinformowany jak Ty

On doświadczony? :polew: nie rozśmieszaj ludzi :) żebyś Ty widział jakie on pytania zadawał niedawno :polew: i to kilkanaście razy dziennie o to samo pytał :D więc luz :)

najbardziej doświadczony się znalazł j**any[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:26_________________________________________________pewnie wszystko w warsztacie robisz a cwaniaka zgrywasz

:polew: :polew: :polew: paput nie wkórwiaj sie tego dnia bo cały rok na wkórwieniu przejdziesz :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:34_________________________________________________happynewyear-2000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chlopaki czego taka zlosc na forum . Najlepszego koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Makro

:polew: :polew: :polew: :polew:

Solar twój band :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:shocked: i to z chełma łobuziaki

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oj jednak nie... nie doczytałem że z Białopola :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej doświadczony się znalazł j**any

pewnie wszystko w warsztacie robisz a cwaniaka zgrywasz

Jaki bulwers :polew: Pewnie że robię wszystko w warsztacie, nawet żarówki mi zmieniają bo nie umiem :polew: Nie wiem też gdzie się olej sprawdza, to jadę do Henia, żeby zobaczył czy ok :good::decayed:

papucik maj frjendziku Ty wyluzuj trochę to powinno być Twoje postanowienie noworoczne :naughty:

Kuuuuuuurfa jak mnie głowa boli ;( :wallbash: najlepszego kochane moje robaczki :hi:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 13:38_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

No k#rwa jeszcze bardziej mnie głowa rozbolała :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej doświadczony się znalazł j**any

pewnie wszystko w warsztacie robisz a cwaniaka zgrywasz

Jaki bulwers :polew: Pewnie że robię wszystko w warsztacie, nawet żarówki mi zmieniają bo nie umiem :polew: Nie wiem też gdzie się olej sprawdza, to jadę do Henia, żeby zobaczył czy ok :good::decayed:

papucik maj frjendziku Ty wyluzuj trochę to powinno być Twoje postanowienie noworoczne :naughty:

Kuuuuuuurfa jak mnie głowa boli ;( :wallbash: najlepszego kochane moje robaczki :hi:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 13:38_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

No k#rwa jeszcze bardziej mnie głowa rozbolała :wallbash:

a Ty co sobie postanowiłeś? mniej chamskiego szyderstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty co sobie postanowiłeś? mniej chamskiego szyderstwa?

wyluzuj, nie gadaj że aż takiego chamskiego... Ale jak Cię aż tak uraziłem to sorry w tym Nowym Roku postaram się tego nie robić :przebiegly: Pasi? :decayed: Odkąd pamiętam to tu zawsze ktoś komuś docinał tak czy inaczej, ale większość to przyjmowała śmiejąc się z tego tylko Ty jakieś fochy strzelasz... Na serio paput trochę luzu i mniej napinania się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie typy :zyzol: auta w warsztacie naprawiają bo sami nie umieją i sie nie znaja :polew: :polew:

........................

hmmm.... ja też to robie w warsztacie :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie typy :zyzol: auta w warsztacie naprawiają bo sami nie umieją i sie nie znaja :polew: :polew:

........................

hmmm.... ja też to robie w warsztacie :> :> :> :> :>

czytaj ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie typy :zyzol: auta w warsztacie naprawiają bo sami nie umieją i sie nie znaja :polew: :polew:

........................

hmmm.... ja też to robie w warsztacie :> :> :> :> :>

czytaj ze zrozumieniem

yyyyyyy...... NIE! :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: sylwester zakończony :decayed: wystrzelałem zapasy petard :decayed:

Musze zdrowo po tych świetach przegonic swoje padło, bo ostatnimi czasy jeżdziłem na niedogrzanym silniku :disgust: powód zbyt krótkie odcinki i dzisiaj sie zemscił, złapałem notlaufa :wallbash: :wallbash: odrazu na 17ke i łogień może pomogło :naughty: jutro jak nie bedzie tak ślisko to przegonie go porządnie na 4 biegu, bo dzisiaj to niezbyt bezpicznie było :disgust: ale ile mogłem to wycisnałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez ostatnio zaniedbałem turbinke bo długo jeździłem na niedogrzanym po mieście i zero trasy.

Tylko u mnie tak zapiekło ze nie mogłem sztangi ruszyć ręką tylko musiałem popracowac kluczem. No ale narazie pomogło ;)

A na wiosne bedzie konkretne czyszczenie turbinki. :naughty: W lato raz już to robiłem więc teraz jak juz jest doświadczenie to będzie przyjemna robota :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dzisiaj zrobie sobie loga, jak doładowanie będzie wieksze niz miałem przed softem(2468mbar) to wszystko wyjasnia moge mieć doładowanie na poziomie 1,5bara wiec wtedy krótkotrwałe zaniedbanie jazda emerycka i problem gotowy, bo tryb łapie przy 2570mbar :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.

Ale nie da sie uniknac jazdy emeryckiej jak sie jexdi w zime tylko po mieście na niedogrzanym 7 km do roboty.

Żeby go nie katowac to juz jak dojeżdzam to go pociagne tak od 3k do 3,5k rpm przy 80* ale jak widac to nie wiele daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy mówicie :polew: Ja tam swojego kręcę 1,5-2 tys. obrotów i nic nie łapie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...