Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

moja znajoma pierze tapicerke, wiem że bierze 150 zł za komplet, i robi to naprawdę dobrze. Oryginalnym Kärcherem i oryginalnym proszkiem.

Sam piorę tym odkurzaczem i na prawdę jest ok. nie orientuję się jak z ceną gdzie indziej, wiec moze to drogo, ale warte polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam Panowie, wchodzę tu bo może się zaloguję na jakimś spocie a tu temat wyglądający jak śmietnik. Jest tu wszystko a spotach mało.

Ogarnia ktoś ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie, wchodzę tu bo może się zaloguję na jakimś spocie a tu temat wyglądający jak śmietnik. Jest tu wszystko a spotach mało.

Ogarnia ktoś ten temat?

w pierwszym wątku masz date i miejsce spotkania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie, wchodzę tu bo może się zaloguję na jakimś spocie a tu temat wyglądający jak śmietnik. Jest tu wszystko a spotach mało.

Ogarnia ktoś ten temat?

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym wątku masz date i miejsce spotkania :wink4

hmm, wiem widziałem i jest ok. Tyle że sporo jest tu odpowiedzi nic nie wnoszących do tematu. Ale ok. Może u was to tak już jest wiec się nie czepiam. Pozdr.

P.S.

Przepraszam Panowie, wchodzę tu bo może się zaloguję na jakimś spocie a tu temat wyglądający jak śmietnik. Jest tu wszystko a spotach mało.

Ogarnia ktoś ten temat?

:polew:

Przepraszam, co w tym śmiesznego :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, co w tym śmiesznego

zauważ że we wszystkich tematach jest śmietnik, zazwyczaj info są podklejone a jeśli nie to trzeba pytać. Spot w Lbn jest w trakckcie organizacji i trwały ostatnio intensywne przepychanki na temat tego jaki charakter mu nadać. Więc nie bulwersuj się jeśli czegoś nie możesz znaleźć a zajmij stanowisko i czekaj na rozwój wypadków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na każdym wątku o spotach leci tone spamu :decayed: pisze sie o wszystkim, np jak wyzej o myjce samochodowej, chłopaki wybrali termin i teraz jest burze przed spotowa jak zwykle :decayed:

Jak masz jakis konkretny termin miejsce o śmiało pisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie no looz. Wszystko jasne. 2-3 kwietnia są targi http://targi.lublin.pl/targi/2011/autosalon/pl/ na MTL-u w Lublinie i zawody Car Audio na których będę startował. Ale na jakiegoś spota z wami tez bym się wybrał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie no looz. Wszystko jasne. 2-3 kwietnia są targi http://targi.lublin.pl/targi/2011/autosalon/pl/ na MTL-u w Lublinie i zawody Car Audio na których będę startował. Ale na jakiegoś spota z wami tez bym się wybrał :naughty:

swoją droga te targi też mogą być dobrym miejscem do spota, zawsze to jakas atrakcja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie no looz. Wszystko jasne. 2-3 kwietnia są targi http://targi.lublin.pl/targi/2011/autosalon/pl/ na MTL-u w Lublinie i zawody Car Audio na których będę startował. Ale na jakiegoś spota z wami tez bym się wybrał :naughty:

swoją droga te targi też mogą być dobrym miejscem do spota, zawsze to jakas atrakcja :good:

właśnie, to może byśmy zobaczyli jak kolega zrezał audio w B7? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema sprawy.

Choć jak sa targi to kroją spora kase za wjazd więc mysle że pewnie nie wszyscy będa chgcieli tam przyjechać samochodem.

tak więc moja propozycja to zjawmy sie tam a potem można sie urwac gdzies już na jakieś większe spotowanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema sprawy.

Choć jak sa targi to kroją spora kase za wjazd więc mysle że pewnie nie wszyscy będa chgcieli tam przyjechać samochodem.

tak więc moja propozycja to zjawmy sie tam a potem można sie urwac gdzies już na jakieś większe spotowanie :wink4:

w sumie dobry pomysl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimówkach też Ci huczy?

Szkoda, że się wczoraj nie odezwałeś. Byłem w Puławach na :dance:

własnie na zimówkach cos tam było słychać ale wydawało mi się to normalką w końcu to zimówka, ale jak to duże koło założyłem to huk jest przy hamowaniu jakby zwalniał odrzutowiec[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 16:40_________________________________________________mi są potrzebne 17"[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 16:42_________________________________________________wiecie jak wyglądał Chuck Norris jak się urodził :cool1:? :polew:

babychucknorris.png[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 18:19_________________________________________________

Z jakimi oponami? Łysolami z 4mm bieznika wallbash Jak kupuje nowe to wiem czym jadę i mam z głowy ze 4 sezony bez upalania gum.

Ja na samochód patrze bardziej praktycznościa i właściwościami jezdnymi niz oczyma wyobraźni przebiegly A wygląd sobie poprawiam małymi poprawkami które robie po taniości i najlepiej swoimi rekoma tak żeby była satysfakcja, radość dla oka i zostało kasy w portfelu. Jakbym kupił samochód na 17 to bym odżałował na opony ale sam sobie tego losu nie zaserwuje. Szwagier ma na 16" i 1BE i wygląda świetnie i dla mnie to byłby max. Ale jak kupiłem samochód to nie mialem kasy na felgi 16 i nowe opony a że moje alu mi się podobają to kupiłem nówki zimowe (samochód kupiony w styczniu na letnich) a na wiosnę 2szt nowych a 2 szt na tyle były stare. Na tę wiosne kupuje nowe 2 szt i mam już kapcie jak nalezy.

Ale ok to chyba nie temat na takie pogaduchy wiec w razie co odpisuj już w Luźnych gadkach. hi

popatrz na propozycję RAFAL_ i miał dobre oponki z felami za tysiąc cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie :sick3:

w 16" szału nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ostatnie własnie najlepsze w 16tce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ostatnie własnie najlepsze w 16tce :wink4:

jak kołpaki wyglądaja z Kauflandu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie :sick3:

w 16" szału nie będzie

Jak bym chciał szału to kupił bym konia i wóz drabiniasty. Tam bym założył nawet koła po 40" jak przy karocy :polew: :polew:

Dla mnie w A4 to 16" max.

Mi się bardzo podobają oryginalne 16" od Audi. Mają to coś a BBSy i inne takie wynalazki to bez urazy przerost formy nad treścią.

Według mnie ostatnie własnie najlepsze w 16tce :wink4:

Mi tez sie podobają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie :sick3:

w 16" szału nie będzie

Jak bym chciał szału to kupił bym konia i wóz drabiniasty. Tam bym założył nawet koła po 40" jak przy karocy :polew: :polew:

Dla mnie w A4 to 16" max.

Mi się bardzo podobają oryginalne 16" od Audi. Mają to coś a BBSy i inne takie wynalazki to bez urazy przerost formy nad treścią.

Według mnie ostatnie własnie najlepsze w 16tce :wink4:

Mi tez sie podobają :good:

16" max dlaczego?

ja mam porównanie z jazdy na 16" i 17" i jest przepaść w prowadzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zimą prawie takie kupiłem :gwizdanie:

zimae.jpg

podobny wzór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...