Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, trzymajcie tam gdzieś koło siebie dla mnie miejscówę. Lece pokazać swoje be7 Światu :gwizdanie: Mam nadzieję ze gdzieś was znajdę w tym tłumie :szukaj: :>

Spoko ustawimy sie jakoś :evil:

Czegoś kowi tak na szarym końcu wozidełko ustawił :tongue4: II din robi robotę w twojej furce :kox: To armi tak szalał tam na 1/4 na niemieckich blachach ??

A kiedy byłeś :mysli: ogólnie w róznych miejscach stałem, na końcu kolejki stalismy wszyscy na samym początku tak do ok 15 później stałem w polach tam gdzie krycha, a na koniec oby trafic na filmiki w YT trafiliśmy na środek skupiska :decayed: nawet jeden nieznajomy kolega, a raczej cała ekipa zaplatał sie do nas na LPU :naughty:

unledpanorama1o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, trzymajcie tam gdzieś koło siebie dla mnie miejscówę. Lece pokazać swoje be7 Światu :gwizdanie: Mam nadzieję ze gdzieś was znajdę w tym tłumie :szukaj: :>

Spoko ustawimy sie jakoś :evil:

Czegoś kowi tak na szarym końcu wozidełko ustawił :tongue4: II din robi robotę w twojej furce :kox: To armi tak szalał tam na 1/4 na niemieckich blachach ??

A kiedy byłeś :mysli: ogólnie w róznych miejscach stałem, na końcu stalismy wszyscy na samym początku tak do ok 15 później stałem w polach tam gdzie krycha, a na koniec oby trafic na filmiki w YT trafiliśmy na środek skupiska :decayed: nawet jeden nieznajomy kolega, a raczej cała ekipa zaplatał sie do nas na LPU :naughty:

unledpanorama1o.jpg

W przyszłym roku pasowałoby jakoś tak bardziej zorganizowanie wpaść ekipą z forum na tego vaga i porządzić trochę. Bo w tym roku ogólnie to lipa z a czfurkami była, dominacja golfów styl "festyn" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłes swoją A4? Ktos przyjechał taka fioletowa B5 z lamiantem na WG, Armi delikatnie mówiac wysmiał auto i ze wstydu pojechali :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi a kto był na LPU? zagadałeś z synkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, ja też chcę :decayed:

to byłby pierwszy lekarz w naszym gronie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi a kto był na LPU? zagadałeś z synkiem?

ten granatowy avant B5 na czarnej 17tce i gwincie :gwizdanie:

Z jakim synkiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi a kto był na LPU? zagadałeś z synkiem?

ten granatowy avant B5 na czarnej 17tce i gwincie :gwizdanie:

Z jakim synkiem :mysli:

no z tym gościem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi a kto był na LPU? zagadałeś z synkiem?

ten granatowy avant B5 na czarnej 17tce i gwincie :gwizdanie:

Z jakim synkiem :mysli:

no z tym gościem?

nie, przyjechali całym skałdem zafascynowali sie armiego glebą :naughty: i poszli zwiedzac a my w miedzyczasie ustawilismy do fotki z ich autem żeby było nas wiecej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 21:07_________________________________________________54862555.th.jpg58417819.th.jpg24240114.th.jpg93595743.th.jpg45382376.th.jpg

73118528.th.jpg83789632.th.jpg

59106616.th.jpg22067637.th.jpg34034343.th.jpg16956698.th.jpg88671121.th.jpg66888765.th.jpg37452357.th.jpg

[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 21:11_________________________________________________unledpanorama2n.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłes swoją A4? Ktos przyjechał taka fioletowa B5 z lamiantem na WG, Armi delikatnie mówiac wysmiał auto i ze wstydu pojechali :polew: :polew:

Spytałem tylko jaki odpust reprezentują :decayed:

ale nic nie powiedzieli, tylko odjechali :decayed:

Później powrzucam inne sweet focie. Idę podnosić gwint bo na podwórko wjechać nie mogę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pojechałes na tym setupie :mysli:

:polew: :polew: koniec świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, ja też chcę :decayed:

to byłby pierwszy lekarz w naszym gronie :kox:

Nieprawda :naughty:

Jest już jeden, w LRY. Tyle, że ma blachy KRA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłes swoją A4? Ktos przyjechał taka fioletowa B5 z lamiantem na WG, Armi delikatnie mówiac wysmiał auto i ze wstydu pojechali :polew: :polew:

Gdzie tam za mała gleba, żaden festyn by był, bez gwintu się nie obejdzie :decayed: z brejdakiem paskiem z klubu VW byłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pojechałes na tym setupie :mysli:

:polew: :polew: koniec świata

Trochę przód podniosłem ale tył jest obniżony na maxa. Wszyscy mnie wyprzedzali bo żeby jakoś dojechać nie można było przyśpieszać (tył siadał), więc jechałem 40-50km/h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłes swoją A4? Ktos przyjechał taka fioletowa B5 z lamiantem na WG, Armi delikatnie mówiac wysmiał auto i ze wstydu pojechali :polew: :polew:

Gdzie tam za mała gleba, żaden festyn by był, bez gwintu się nie obejdzie :decayed: z brejdakiem paskiem z klubu VW byłem ;)

A widziałem granatowy taki jeżdził na LPU przez chwile w sumie :mysli: było sie zatrzymać koło nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłes swoją A4? Ktos przyjechał taka fioletowa B5 z lamiantem na WG, Armi delikatnie mówiac wysmiał auto i ze wstydu pojechali :polew: :polew:

Gdzie tam za mała gleba, żaden festyn by był, bez gwintu się nie obejdzie :decayed: z brejdakiem paskiem z klubu VW byłem ;)

A widziałem granatowy taki jeżdził na LPU przez chwile w sumie :mysli: było sie zatrzymać koło nas

Widziałem tę kozę :naughty::wink4:

Trzeba było do nas zagadać :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten B6 co jest na panoramie, prawdopodbnie tez nie był z forum, agnieszka zatrzymała go żeby do zdjecia dołaczył, tak juz został w gronie A4 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten B6 co jest na panoramie, prawdopodbnie tez nie był z forum, agnieszka zatrzymała go żeby do zdjecia dołaczył, tak juz został w gronie A4 :polew: :polew:

dziś znów odwiedzalem Richmond przelotem... plany idą pełna para :evil: blok 245 m. 8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten B6 co jest na panoramie, prawdopodbnie tez nie był z forum, agnieszka zatrzymała go żeby do zdjecia dołaczył, tak juz został w gronie A4 :polew: :polew:

dziś znów odwiedzalem Richmond przelotem... plany idą pełna para :evil: blok 245 m. 8 :naughty:

czyli jak dobrze pamietam pierwsza klatka, przedostatnie pietro po prawo :naughty:

na samej górze pierwsza klatka po prawej miałem ciotke póki nie zaczeli wysiedlać bloku :gwizdanie:

rzucalismy zawsze doniczkami na dół z klatki schodowej :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...