Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idąc śladem innych postanowiłem pokazać również moją przygode z Audi :wink4:

Na poczatku miałem A3 ale nie mam zdjęć...

Później nadszedł czas na pierwsze A4 B6 rok 2001 silnik 1,9TDI 130KM po wirusie 150KM pomalowane nakładki zmienine sprężyny alu 17 i oto efekt:

14b3bdd476d4a01dmed.jpg

Następnie kupiłem B7 2005rok 1,9TDI 116KM po wirusie 145KM alu 17 sprężyny -40mm i tak to wyglądało:

832630b1fd074472med.jpg

0ebea1e8118f65b4med.jpg

Teraz mam tez B7 ale 2.0TDI 140KM z DPF autko kupiłem tylko dlatego znałem jego przeszłość i ma swietne wyposażenie:

-navi RNS-E :>

-orginalne webasto :>

-tempomat

-kiera wielofunkcyjna

-grzane fotele

-klima 2 strefy

-dużo poduszek

-pakiet oswietlenia wntęrza

-czujniki cofania tył

-no i najlepsze: korby z tylu :polew: :polew: :polew:

Kupione od pierwszego właściela przebieg potwierdzony 156tys.

Modyfikacje przeprowadzone przeze mnie:

-osłona podszybia z B6 bo w kurza mnie tam ta dziura wokół akumlatora :evil:

-zmienione podswietlanie wnetrza oraz tablicy rejestracyjnej na ledy

-BOSE STAGE I i II oraz blendy ze znaczkami BOSE

-felgi Tomason TN1 18" :naughty:

-dokladka przedniego zderzaka ABT zespolona z przednim zderzakiem

-progi Caracter

-daszek na klapę S-line

-dyfuzor tylnego zderzaka S-line

-sprężyny -40mm przód -35mm tył

-HID 6000K w halogenach

-usunięte pomarańczowe nakładki z przednich kierunkowskazów w przednich lampach

-końcówki tłumika REMUS

-ledy tył z A6

-Bixenon ori + włącznik DRL + nowe żarniki 4300K

-siedzenia z wersji SPORT podgrzewane i z elektrycznie regulowanym odcinkiem lędźwiowym

-program by ECUPROJECT Wrocław 170PS...

-gałka zmiany biegów S-line

-nakładki na lusterka Alu mat

-dystanse przód i tył 17mm

Tutaj sa zdjęcia jak przywiozłem z Niemiec :

beae076e5e764360med.jpg

571bfe44d3e3b5famed.jpg

e6e4c28952b8555bmed.jpg

A tak wygląda autko obecnie, na dzień dzisiejszy nie planuje więcej modyfikacji no chyba, że się coś pojawi w okazyjnej cenie...

e6f1304cef28ae0amed.jpg

aad82f5e24463a32med.jpg

df86e32eb13ca94amed.jpg

bceff83eefe2b43dmed.jpg

1a871be08c32c5aemed.jpg

a21b13777aac5c41med.jpg

1e7d8d90e700371bmed.jpg

9055fedeba243389med.jpg

Zachęcam do komentowania i opinii pozdrawiam. :hi:

Opublikowano

może saunę kolega sobie urządził :wink4:

fajny kolor auta :good:

Opublikowano
  • Autor

Auto przywiozlem 4 grudnia to jeszcze wtedy trzeba bylo tak grzac :wink4:

Opublikowano

zmieniasz te audiczki jak rękawiczki..

Opublikowano

zmieniasz te audiczki jak rękawiczki..

Nie widziałem jeszcze 3 audic w jednym temacie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No w sumie tylko ta B6 nie pasuje do tego dzialu ale chcialem sie nia pochwalic bo jak narazie to wlasnie ja najmilej wspominam :>[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________No i sa zdjecia narazie takie bo nie mialem za duzo czasu :wink4:

2eb46ad26b199656med.jpg

f3bac992ddfab595med.jpg

5eff03c6b4e18255med.jpg

Opublikowano

Ta dokładka pod zderzakiem to właśnie ABT? Świetnie wygląda. Możesz powiedzieć ile za nie dałeś i gdzie?

Opublikowano
  • Autor

Tak to ABT kupilem na allegro:

http://www.allegro.pl/item971512994_audi_a4_8e_b7_abt_spoiler_s_line_tuning.html

tylko ze ja ja na stalem polaczylem ze zderzakiem ktory kupilem okazjonalnie dzieki temu na zime bede sobie przekladal zderzaki zeby tego nie zniszczyc w zime :decayed:

Opublikowano

Dzięki za info. Fajnie to wygląda.

Opublikowano

siema

ta dokładka super wygląda... napisz jak ją zamontowac?

wrzuć jeszcze foty wydechu

Opublikowano

Ta dokładeczka - taki detal niby, a jaki efekt :kox:

Gość tanio sprzedał...

Teraz wygląda troche jak RS - ładnie byłoby z grillem od RSa...

Ogólnie bardzo :good:

Opublikowano

A możesz jeszcze powiedzieć, o ile niżej jest teraz od ori zderzaka?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

siema

ta dokładka super wygląda... napisz jak ją zamontowac?

wrzuć jeszcze foty wydechu

Kupilem tez drugi zderzak do ktorego nakladke przykleilem na kleju do szyb i za pomoca wlokna szklanego i zywicy reszta juz wiadomo troche szpachli podklad i lakier dzieki temu bede mial dwa komplety zderzakow ten na lato a seryjny na zime zeby tego nie zniszczyc :naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 22:21_________________________________________________

A możesz jeszcze powiedzieć, o ile niżej jest teraz od ori zderzaka?

Jest jakies 3 moze 4 cm nizej od ori ale przy nadkolach jest prawie na zero.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 22:30_________________________________________________Zgodnie z obietnica dodaje zdjecia w lepszej wersji... ;)no i prosze o opinie :notworthy:

c3da837e2dfafa12med.jpg

793203c084589208med.jpg

3f4aa62ba74525bcmed.jpg

e51ca9a40bf508eamed.jpg

1abebe8bdec016bfmed.jpg

dc303f981d21996fmed.jpg

tutaj na zapalonych halogenach ;)

c27bc13033f41c10med.jpg

a tu zdjecia koncowek REMUS-a...

a292f17411f68801med.jpg

2dba42f805b8aeaamed.jpg

no i srodek...

e583996fc8aad419med.jpg

Opublikowano
:good:
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dlugo cisza byla u mnie ale od tego czasu sie troche pozmienialo...

Do starej listy zrobionych modow doszlo pare nowych rzeczy:

-dokladka zderzaka tyl S-line

-ledy tyl z A6

-bixenon

-siedzenia z wersji sport ksztalt taki sam jak S-line tylko bez loga...

-gałka zmiany biegow z S-line taki maly modzik a jak cieszy :>

- a no i najwazniejsze ramki klubowe...

Zdjecia tych rzeczy beda dopiero na wiosne bo aktualnie auto jezdzi na zimowkach ori 16 i jest na zewnatrz w serii tzn. przedni zderzak i progi saq zdjete rzeby tego nie pourywac...

A teraz najlepsze wlasnie dotarl do mnie maly zestawik kosmetykow jako ze mam bzika na punkcie lakieru...auto myje 2 razy w tygodniu...pierwsze zabiegy beda na wiosne jak sie tylko cieplo zrobi.

Kosmetyki mam nadzieje ze beda warte swej ceny...

3b2e9baba6fea4d1med.jpg

Ledy tyl:

35b083f301afd70bmed.jpg

87bf0539b8d5a0e5med.jpg

Opublikowano
  • Autor

furka bardzo ladna :good: i mody w dobrym kierunku :) jakie masz felgi na lato :mysli:

Podziekowal za mily komentarz :notworthy:

No wlasnie felgi na lato kupilem w zeszlym roku repliki RS6 w rozmiarze 17 i nowe opony i nie umie przezalowac ze nie kupilem 18 bo te troche male mam do nich nawet dystanse 17mm i nie wygladaja najgorzej ale troche za male do B7 w B5 by dobrze wygladaly...sa to co prawda chinczyki ale ja strasznie uwazam bo juz dlugo jezdze na alu i jak narazie sa proste wygladaja jak nowe opony maja przejechane jeden sezon i jeszcze spokojnie na dwa wystarcza ciagle rozwazam sprzedanie ich i kupno jakis 18 moze sie znajdzie ktos kto by je przygarnal z dystansami powiedzmy za 1200zl czy za duzo chce za to, felgi kosztowaly 1650zl+ opony 1000+ dystanse 300zl...

Opublikowano

Co to tam za wydeszek masz?

Mało zdjec, zrob jakies lepsze..

Plus za ledy

za Felgi :good: ale 17 do B7 troche małe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.