Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

moja a4 tez juz nie ma wkladki, ale stala na zaparkowanym miejscu. taki sam scenariusz, o 1 w nocy przyjechalem... o 6 wsiadam swatelko zgaszone... cos nie tak....

AC trzeba miec...

w tym kraju nic sie nie zmienia :facepalm: jestem ciekaw, co w twoim przypadku się stało, że na usiłowaniu kradziezy się zakończyło? btw. oprócz ac dobrze jest mieć oznaczony samochód w systemie dna

Tak, lataj potem po giełdach i szukaj części :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza kwota byla w serwisie, 600 zl. i po vinie przysla dorobiona wkladke + montaz 300 bo nie daja wkaldek " do reki " robi sie 900... tylko gielda lub allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza kwota byla w serwisie, 600 zl. i po vinie przysla dorobiona wkladke + montaz 300 bo nie daja wkaldek " do reki " robi sie 900... tylko gielda lub allegro...

po co Ci nowa wkładka? przecie widzisz ,że to nie jest problem dla złodzieja zrobic ja na wyrwe. zaślep ten zamek, jak będzie qutas chciał wejsc będzie musiał wybic okno, przez co na robocie będzie miał więcej przypału...

---------- Post dopisany 09-02-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 23:58 ----------

moja a4 tez juz nie ma wkladki, ale stala na zaparkowanym miejscu. taki sam scenariusz, o 1 w nocy przyjechalem... o 6 wsiadam swatelko zgaszone... cos nie tak....

AC trzeba miec...

w tym kraju nic sie nie zmienia :facepalm: jestem ciekaw, co w twoim przypadku się stało, że na usiłowaniu kradziezy się zakończyło? btw. oprócz ac dobrze jest mieć oznaczony samochód w systemie dna

Tak, lataj potem po giełdach i szukaj części :whistling:

po pierwsze ja nie będę biegał po giełdach z lupą, ale specjalny oddział policji powołany do walki z przestępczością zorganizowaną. po drugie sam demontaż auta nie zatrze sladów przestępstwa, a gdy się przetrzepie pasera bądź szczęsliwego posiadacza części z takowej kradziezy to po tym kodzie będzie można dojsc do prawowitego właściciela , a następnie pociągnąć do odp karnej i cywilnej wyżej wymienionych (złodzieja, pasera i szczesliwego uzytkownika kt skorzystał na szkodzie os. 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mi zamek? jak padnie aku nie otworze auta. jest tylko jeden w drzwiach. nie mam zamka w tylnej klapie i drzwiach pasazera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mi zamek? jak padnie aku nie otworze auta. jest tylko jeden w drzwiach. nie mam zamka w tylnej klapie i drzwiach pasazera...

To jest problem, zatem trzeba znaleźć jakies rozwiązanie. Najlepiej skorzystać z pomocy jakiegoś elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...