Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Łożysko za łożyskiem.. pomocy..


pesik87

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. mam ostatnio problem z łożyskami.. na początku marca zaczęło buczeć tylne prawe łożysko..wiec je wymieniłem na nowe.. pojeździłem z tydzień może nawet krócej i zaczęło hałasować drugie łożysko to znaczy lewe tylne.. wymieniłem te drugie łożysko a tu po 2 dniach znowu buczy łożysko.. i znów prawe tylne.. co może być przyczyna ? zbieżność ustawiana po każdej wymianie łożyska.. pomóżcie bo już mam dość buczenia w samochodzie.. tuba już powoli nie daje rady zagłuszyć tego buczenia... pomocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pesik, sprawdź czy Ci hamulec reczny odbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręczny jak najbardziej okey.. [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 17:02_________________________________________________czy ktoś może mi pomóc.. bo nie chce wymieniać nastepnego łożyska jesli za 2 dni znowu bedzie dawać.. może ktoś miał podobną sytuacje..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręczny jak najbardziej okey.. [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 17:02_________________________________________________czy ktoś może mi pomóc.. bo nie chce wymieniać nastepnego łożyska jesli za 2 dni znowu bedzie dawać.. może ktoś miał podobną sytuacje..??

Ja mialem, ale u mnie winny byl reczny.

Nie odbijał do końca i koła sie grzały.

Jedyne co mi przychodzi to zły montaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zmien mechanika tylne lozyska sie reguluje znaczy sie kasuje luz a jak mechanik to zje.... to lozysko zaniedlugo padnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zmien mechanika tylne lozyska sie reguluje znaczy sie kasuje luz a jak mechanik to zje.... to lozysko zaniedlugo padnie :thumbdown:

Nie widziałem tyłu w quattro ale na chłopski rozum się go nie reguluje bo jest to te samo łożysko co z przodu"(tył regulowany jest w ośce) , ewentualnie złu montaż albo piasta jest krzywa, bo nic innego do głowy mi nie przychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na c**jowy eee chlopski to taaaaa :polew:

z czego ha?? nawsi tak gadaja?? :polew: :polew: :polew: poprosyu niezauwazylem ze kolega ma quatro a spowiadac sie przed gostkiem ktory pisze z czego ha?? niebede sie spowiadal narka :polew:

kultura?? :mysli: :laghing2: :ssij:

warnwarn.gifOT w dziale technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...