Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś podła zimówka...

Wyrwałem ją za parę złotych, podkład, szprej i na zimę będą :) Jutro jak się kurier nie zakopie gdzieś w polach to przylecą jakieś 205/55 na wymarciu, gwintem trza skręćić trochę do góry i zimę się przelata :)

fe23b93c10254839m.jpg a0a8a5411e79dd41m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś podła zimówka...

Wyrwałem ją za parę złotych, podkład, szprej i na zimę będą :) Jutro jak się kurier nie zakopie gdzieś w polach to przylecą jakieś 205/55 na wymarciu, gwintem trza skręćić trochę do góry i zimę się przelata :)

fe23b93c10254839m.jpg a0a8a5411e79dd41m.jpg

jakbyś chciał je ożenić po zimie to daj znać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś podła zimówka...

Wyrwałem ją za parę złotych, podkład, szprej i na zimę będą :) Jutro jak się kurier nie zakopie gdzieś w polach to przylecą jakieś 205/55 na wymarciu, gwintem trza skręćić trochę do góry i zimę się przelata :)

fe23b93c10254839m.jpg a0a8a5411e79dd41m.jpg

Najs :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za cenę dobrych stalówek to coś więcej niż najs :decayed:

Michał wstydziłbym Ci się je sprzedać, bo trza by je porządnie zregenerować ( czyt. usunąć stary lakier i dopiero pomalować) by to wyglądało, ale na zimę dla ubogiego aktualnie w pln ( czyt. dla mnie ) w sam raz, lepi niż stal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na zimę dla ubogiego

i dokładnie takie mi potrzebne :decayed:

bo tarcze 312 mi leżą, a ja na 15" śmigam... szukam jak najtańszego koła na przyszłą zimę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory Krycha że tak się wbije w temat ale mam takie 16ki na sprzedaż z tym że można powiedziec w idealnym stanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus, mam pytanie do Krychy - czy przerabiałeś już temat osłony pod silnik, ale metalowej? Czy ktoś w ogóle miał lub ma taką osłonę? Moja oryginalna poszła się dziś .... masakra jeździć w tym śniegu, a śnieżne koleiny robią się powoli twarde..

P.S. szacuneczek za prace włożoną w auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja już po sezonie letnim dobrze nie wygląda, w zimę też dostanie po pupie. Myślę nad metalową, ale jakoś nie mogę się zebrać.

Tutaj kolega robił takie homemade - http://www.audi80.pl/a4-b5-18-adr-sesja-z-gleba-w-tle-str-1-i-33-vt30213.htm .[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 15:04_________________________________________________Tymczasem wskoczyło podszybie poliftowe oraz wygłuszenie maski. Teraz trzeba by zamówić osłonę na ABS i inne duperele oraz wymodzić jakąś puszkę na stożek. Przyszły oczekiwane opony, swoją drogą całkiem zacne jak za tą kasę. Założone i jakoś można się turlać. Dorwałem też osłony środkowych słupków w połysku :)

aa2eed5a2663a845m.jpg 6725e75d58b5eac9m.jpg f4df830e2a6553ccm.jpg a3257c02be83710bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszybie miodzio!! Krystek a Ty tak sE latasz na tej glebie bo u was tak pięknie odśnieżone??

Bo ja to przez zaspy mam czystrzą podłoge niż powiedzmy dach :decayed: Gleba na 2 palce i tre aż miło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę :) Dziś odebrałem dopiero klucz do gwintu i jutro trochę se go podkręcę, bo inaczej nie wyjadę na drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ale jest na wysokości osłony pod silnikiem ( która już defakto wyleciała ) także domyślasz się co się dzieje jak jeżdżę w tym śniegu :) Ogólnie zamontowałem tą dolną i górną z A6 jednocześnie i naprawdę wogóle inna jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymieniałeś te łapy? czy te co miałeś ori na aucie miały uchwyt pod rozpórkę? :mysli:

chyba maja :mysli::good:

tez se musze taka na wiosne wydziergac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymieniałeś te łapy? czy te co miałeś ori na aucie miały uchwyt pod rozpórkę? :mysli:

chyba maja :mysli::good:

tez se musze taka na wiosne wydziergac :kox:

dawno nie byłem pod autem i nie pamiętam :decayed:

też sobie takie wyrezam, zwykły płaskownik powinien wystarczyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymieniałeś te łapy? czy te co miałeś ori na aucie miały uchwyt pod rozpórkę? :mysli:

chyba maja :mysli::good:

tez se musze taka na wiosne wydziergac :kox:

dawno nie byłem pod autem i nie pamiętam :decayed:

też sobie takie wyrezam, zwykły płaskownik powinien wystarczyć :gwizdanie:

dokladnie :good: tylko 3a by zdobyc rozstaw dziur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe łapy nie mają tych dziur pod tą rozpórkę, także trza coś kombinować. Ja zamontowałem komplet widoczny na zdjęciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z jedno najbardziej smakowo zrobionych B5 na forum, gleba w połączeniu z felgami niszczy, wielki plus za niespotykany lakier, co bym tutaj jeszcze dodał, to poliftowa konsola 2 din i pomalował rury co idą do IC-ka na czarno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło słyszeć :hi:

Dzisiaj w tych polowcyh warunkach montowałem zderzak tył poliftowy z parktronikiem. Dziury po czujnikach zaszpachlowane i dokładka oczywiście w kolor. Zrażony klapą i szukaniem oszczędności przy malowaniu zawiozłem do profi gościa który troszeczkę się ceni, ale wkońcu jestem zadowolony. Zderzak nawet fajnie leży, wiadomo S4 toto nie jest. Potrzebuje prawego mocowania zderzaka poliftowego, bo miałem takie klejone ale pękło w piz*u na tym mrozie :)

65c4097cf6d094b2m.jpg 9fbaf19f9d374981m.jpg eb70e882314b431am.jpg 3d9be98100882133m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...