Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie wiem po ile chodzą Depo, bo nawet na takie nie patrze :) Ale pewnie ze 300zł weźmiesz.

no to jeszcze by się opłaciło :naughty:, idę szukać kupca :decayed:

Opublikowano

A nie wiem po ile chodzą Depo, bo nawet na takie nie patrze :) Ale pewnie ze 300zł weźmiesz.

no to jeszcze by się opłaciło :naughty:, idę szukać kupca :decayed:

paput :decayed: ja tez swoje sprzedaje za 300, ale jeszcze nie wystawiłem a juz kupiec sie znalazł :naughty:

Opublikowano

A nie wiem po ile chodzą Depo, bo nawet na takie nie patrze :) Ale pewnie ze 300zł weźmiesz.

no to jeszcze by się opłaciło :naughty:, idę szukać kupca :decayed:

paput :decayed: ja tez swoje sprzedaje za 300, ale jeszcze nie wystawiłem a juz kupiec sie znalazł :naughty:

no to teraz znajdz dla mnie :naughty:

Opublikowano
Jak będzie zdrowie i pieniądz to czemu nie. Mam nadzieje, że ty też.

Pewnie że jade z wami!!!

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=116&t=380314&sid=e0cd6438fc7ced1d8c6c65becbcff70b

No Kov(alajnen) i Rafał byli ostatnio jeszcze troche czasu żeby auta podszykować:)

Jeśli będę miał wolną sobotę (a obawiam się że mogą być wtedy pracujące :kwasny: ), to w tym roku też powinienem się pojawić :good::wink4:

Opublikowano

Chociaz nie musialem 2 tygodnie zbierac na paliwo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zbierałeś na gaz i tak nigdzie nie pojechałeś, a " VAG Event wita" :polew::decayed:

Opublikowano

A nie wiem po ile chodzą Depo, bo nawet na takie nie patrze :) Ale pewnie ze 300zł weźmiesz.

no to jeszcze by się opłaciło :naughty:, idę szukać kupca :decayed:

paput :decayed: ja tez swoje sprzedaje za 300, ale jeszcze nie wystawiłem a juz kupiec sie znalazł :naughty:

no to teraz znajdz dla mnie :naughty:

Kowi, był jeszcze jeden chętny, zanim potwierdziłem. Poszukaj...

Opublikowano

A nie wiem po ile chodzą Depo, bo nawet na takie nie patrze :) Ale pewnie ze 300zł weźmiesz.

no to jeszcze by się opłaciło :naughty:, idę szukać kupca :decayed:

paput :decayed: ja tez swoje sprzedaje za 300, ale jeszcze nie wystawiłem a juz kupiec sie znalazł :naughty:

no to teraz znajdz dla mnie :naughty:

Kowi, był jeszcze jeden chętny, zanim potwierdziłem. Poszukaj...

Kowi, a to on nie sprzedawał? :cool1:

Opublikowano

Co ja bede z tobą gadal ... giej party i c**j... :]

Opublikowano

A nie wiem po ile chodzą Depo, bo nawet na takie nie patrze :) Ale pewnie ze 300zł weźmiesz.

no to jeszcze by się opłaciło :naughty:, idę szukać kupca :decayed:

paput :decayed: ja tez swoje sprzedaje za 300, ale jeszcze nie wystawiłem a juz kupiec sie znalazł :naughty:

no to teraz znajdz dla mnie :naughty:

Kowi, był jeszcze jeden chętny, zanim potwierdziłem. Poszukaj...

a to już nawet nie pamietam kto tam chciał :gwizdanie: lampy nie problem bedzie sprzedać

EOT

Opublikowano

tam miejsca ograniczone czy coś takiego ?

dallekoo z wrocka :confused4:

rozumiem ,że tylko vag ma wjazd ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Znaczy pytasz o Vag Event czy majówkę w Rykach? Na Event musisz dostać zaproszenie lub się dostać wysyłając wniosek/podanie jak zwał tak zwał, na majówkę wbija kto chce byle VAG.

Opublikowano

dobiłem targu :gwizdanie:

no to chyba jednak wpadnę na tą Majówkę :naughty:

Opublikowano

dobiłem targu :gwizdanie:

no to chyba jednak wpadnę na tą Majówkę :naughty:

:good:
Opublikowano
:good: :good:

dobiłem targu :gwizdanie:

no to chyba jednak wpadnę na tą Majówkę :naughty:

To super :good:

Ale OT zrobiliście :bicz::decayed: :decayed:

Opublikowano
:good: :good:

dobiłem targu :gwizdanie:

no to chyba jednak wpadnę na tą Majówkę :naughty:

To super :good:

Ale OT zrobiliście :bicz::decayed: :decayed:

moje stale nawiązuje do Krychy, także proszę mnie z tym OT nie łączyc :polew:

Opublikowano

Krystian ogarnij tą klapę bo strasznie się różni, chyba ze bedziesz całego paździerza malował :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Albo ja sprzedam fpiz*u albo maluje całą, bo patrzeć nie mogę.

Opublikowano

Albo ja sprzedam fpiz*u albo maluje całą, bo patrzeć nie mogę.

jakby coś to daj znać, chętnie przygarnę klape :naughty:, ale szkoda by było jej sprzedawać, bo kasa się napewno nie wróci, a roboty zrobiene w uj :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.