Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna, też na nią patrzyłem. Stała na allegro prawda?? i chyba cena była w miare jeszcze :decayed: Fajnie że trafiła do klubu :good: Będe jąbacznie obserwował :decayed: oby służyła. Pozdrawiam

Opublikowano

Osobiście nie podoba mi się przeróbka reflektorów typu "bad look", te brewki trochę tandetą zalatują.

:) to nie "bad look" to "debil look"

Ściągaj je jak najszybciej.

Dobrze, że masz już lampy z soczewką. Zakładaj ksenony 4300k - będzie elegancko.

Alufelgi 17 i obniżenie to fajna sprawa. Jeździ się pewnie, nie to co na seryjnym zawieszeniu (tapczan na kółkach).

_________________________________________________

A4 z Niemcowni :naughty: też miałem naklejkę "bitte ein bit"

Opublikowano
  • Autor

no z allegro:) długo na nią czekałem bo kasy nie było, no ale w końcu jest:D a co do "debil look" :polew: to jakoś nie mam zastrzeżeń. Podoba mi się- kwestia gustu:)

Opublikowano

no z allegro:) długo na nią czekałem bo kasy nie było, no ale w końcu jest:D a co do "debil look" :polew: to jakoś nie mam zastrzeżeń. Podoba mi się- kwestia gustu:)

Na serio podobają Ci się brewki :bicz: To nie jest kwestia gustu tylko dobrego smaku.

Nie przejmuj się, trochę pobędziesz na forum to już Ci się nie będą podobać.

Mi się podobał chrom na metry a teraz jak to widzę to :sick3:

Opublikowano

Jesteś szczęściażem mając już lampy soczewkowe zespolone, tylko ktoś spartolił całą inwestycje zakładając te nieszczęsne brewki :kwasny: , ale myślę że można jeszcze naprawić ten błąd :naughty:

Autko na duży +, jeszcze tylko ładna fela i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

ok:) dobra jutro ściągnę te rzęsiska i wstawię foty:)

Opublikowano

ok:) dobra jutro ściągnę te rzęsiska i wstawię foty:)

Hurra :D:good:

Opublikowano

I o to chodzi, jeden mod już masz wykonany - ładne lampy.

Opublikowano
  • Autor

Nie ma juz brewek dodałem fote ... i jak ???

Opublikowano

Nie ma juz brewek dodałem fote ... i jak ???

Teraz to mogę napisać, kozak furka :good::decayed:

Opublikowano

Nie ma juz brewek dodałem fote ... i jak ???

dużo lepiej :)

Opublikowano

Teraz jest bardzo elegancko :naughty: a nad felunkiem jakimś coś myślisz?

Opublikowano

Nie ma juz brewek dodałem fote ... i jak ???

No i gitara! :good:

Opublikowano
  • Autor

za 3 miechy będę myślał bo na razie nie ma funduszy :D bo te co mam chce żeby były na zimę także muszę kupić cały komplet z oponami a co mi proponujecie ?/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemanko. fajny furakk i szczerze to też go patrzyłem. Stal w komisie na allegro, prawda? Jak Ci sięsprawuje?? mam nadzieję ze dobrze;). Pozdrawiam i miłego uzytkowania.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

NOm siemka furka się sprawuje doskonale he na szczęście :) i żeby dalej było dobrze .. bałem się troszkę ze mogę jakiegoś parcha kupić ale jest ok bo wiadomo jak może być w komisach :D pozdrawiam [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 18:20_________________________________________________Miesiąc temu miałem lekka stłuczkę ;/ i straciłem lampę lewa wiec trzeba było kupić jakieś lampeczki co o tym myślicie ???

rkiXi.jpg

Opublikowano
  • Autor

mnie irytuje ten chrom co byl w komplecie będę musiał go wyy.... to miałeś na myśli czy ogólnie lampy ci się nie podobają ?

Opublikowano

Ogólnie są lipne, trzeba było brać ledy od razu :gwizdanie:

Skąd masz naklejkę battalionu :blink:?

Opublikowano

no własnie skąd masz :cool1::angry:

Opublikowano

NOm siemka furka się sprawuje doskonale he na szczęście :) i żeby dalej było dobrze .. bałem się troszkę ze mogę jakiegoś parcha kupić ale jest ok bo wiadomo jak może być w komisach :D pozdrawiam [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 18:20_________________________________________________Miesiąc temu miałem lekka stłuczkę ;/ i straciłem lampę lewa wiec trzeba było kupić jakieś lampeczki co o tym myślicie ???

rkiXi.jpg

W ogóle nie widzą mi się te lampy... O chromie pod nimi nie wspomnę :)

Chłopaki, ktoś na lewo rozprowadza naklejki Battalionu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.