Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył


oktawiusz5

Rekomendowane odpowiedzi

wyslij mi smsem adres to dostaniesz w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie mam już siły do tych zacisków... Robiłem kiedyś lewą stronę, najpierw doraźnie bo jechałem z pomorza na śląsk, później kupiłem używany zacisk i uszczelki i od tamtej pory z głowy. W tym samym momencie był poprawiony ręczny z prawej strony bo był zablokowany, i niedługo potem prawa strona też zaczęła cieknąć. Zostały wymienione uszczelki, po jakimś czasie znów ciekło. Ostatnio kupiłem używany zacisk, mechanik wymienił uszczelki i tłoczek, niby miało być dobrze i znów cieknie...

Ktoś z Was też miał tak że po wymienianie uszczelek dalej cieknie? Mechanik raczej nic nie szlifował w zacisku więc może to tego wina.

Nie chcę po raz kolejny wymieniać tych pieprzonych uszczelek albo zakładać używanego bo pewnie znów zacznie cieknąć po miesiącu. Jakie zaciski mógłbym wsadzić zamiast tych żeliwnych lucasów? Podchodzą do przedlifta alu z polifta? Jeśli tak to co musiał bym kupić poza samymi zaciskami? A może od razu jakieś odrobinę większe? Z tym że aktualnie mam felgi 15 cali więc nic dużego pewnie nie podejdzie.

Dev, ile bierzesz za regenerację z malowaniem na czerwono?

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z nich jest w tłoczku ale ktora trudno mi powiedziec ...ta mniejsza

Edytowane przez xork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...