Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

. To napisałem, że za 2000 to nie kupisz nawet zwykłej r8/tt i taka prawda więc mi tu nie pier... Widzę, że różnica 100zł!!

Dalej uparty :wallbash: co za ... i licz się ze słowami :gwizdanie: sorry za OT. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 09:32_________________________________________________Dla upartego mlody_drog ta jest za 1.900 zł z airbag

http://allegro.pl/audi-tt-8j-8j0-2009r-kierownica-i1383083219.html i nie ubliżaj komuś bo mało wiesz :polew: jeszcze ma nick podobny do mojego OMG :wallbash: sorry ArturB6 za mieszanie w temacie ale trzeba uczyć co niektórych rozumu. :hi:

Okej koniec Offtopu, załatwimy to na pm sorry Artur

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spoko :wink4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 12:32_________________________________________________u mnie zagoscily:

- olej Motul Specific

- filtr oleju Mann

- filtr powietrza Mann

- filtr paliwa Mann

- klocki TRW + nowy płyn DOT 4

- nowy płyn wspomagania

- czujnik G2/G62 + nowy płyn chłodniczy

- nowa siatka w dolnej dokładce

Podziekowanie dla kolegi TOM77 - za czesci :notworthy:

i kolego Tomiczka...za włożona pracę :notworthy:

w tygodniu gorny grill idzie w czrny połmat (i znowu Tomiczka :decayed:)

jak bedzie komplet to zamieszcze zdjecia

Pzdr.

Opublikowano

Szaraczek by Tomiczka ;) Miałem okazję już widzieć nową siatkę w dokładce i powiem, że jest malina :good:

Opublikowano
  • Autor

no to jest juz siatka wymieniona i gril pomalowany na czarny (9011) polmat

siezo po malowaniu

7b9dc23b9f720723med.jpgc33142ab0807aabcmed.jpg

no i juz komplet na aucie:

0b84b143fc3d9118med.jpg15a7ec224d51bc4dmed.jpg

no i oczywiscie podziekowania dla Tomiczki :wink4:

Opublikowano

Piknie :good:

Opublikowano

rewelka :good:

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano
  • Autor

teraz zostaly mi 3 pierdolki do ogarniecia i trzeba bedzie odlozyc reszte kasy na VIRUSA :kox:

Opublikowano

mody poki co skromne ale :oklaski: za to ze cos robisz i idziesz ciagle do przodu :good:

Opublikowano
  • Autor

David skromne bo narazie kasa nie pozwala na zbyt duzo :confused4: ale spokojnie ogarne pare kwestii m.in. splace do konca Audi, teraz znowu bylo AC do placenia i pojdzie do przodu...

Opublikowano
mody poki co skromne ale oklaski za to ze cos robisz i idziesz ciagle do przodu good

Seria przeciez nie jest... Powoli do przodu. :good:

Opublikowano

David skromne bo narazie kasa nie pozwala na zbyt duzo :confused4: ale spokojnie ogarne pare kwestii m.in. splace do konca Audi, teraz znowu bylo AC do placenia i pojdzie do przodu...

spoko ja to rozumiem,nie kazdy na tym forum ma zawod synus i jezdzi audi za 80 tys zl majac 19 lat...ja gdybym nie wyjechal za granice to bym pewnie dalej jezdzil jakims oplem :gwizdanie:

odbijesz sie,zrobisz program i dopiero bedzie banan :evil:

Opublikowano

Tak się zastanawiam do kogo pijesz david

Opublikowano

Tak się zastanawiam do kogo pijesz david

a Ty masz b7 czy b8 3.0 tdi warte 80 tys lub wiecej :cool1: ??

Opublikowano

Tak się zastanawiam do kogo pijesz david

a Ty masz b7 czy b8 3.0 tdi warte 80 tys lub wiecej :cool1: ??

tak się zastanawiam... zazdrościsz? mają to mają...

sorki Artur za OT :hi:

Opublikowano

Nie, ale po co takie gadki, mają to mają, jak jedrekx powiedział, nie masz to nie masz... Skąd wiesz, że zawód syn? Może ktoś ma głowę do interesu i w wieku 19 lat dorobił się kasy na wymarzone auto? Dlaczego w Polsce rządzą takie stereotypy?? Po co ta cholerna zazdrość??...

Sorry za ot.

Co do powolności modów, tak to jest, raz idzie szybciej a raz dłużej. U mnie też ostatnio nic się nie dzieję bo brak funduszy no ale co zrobisz, ważne, że autko śmiga bezproblemowo :)

Opublikowano
  • Autor

Kazdy z was ma trochę racji :gwizdanie:

A co do modow to spokojnie ja nie narzekam za bardzo a i modów bankowo nie zabraknie :kox:

Opublikowano

To i dla mnie pewnie robota się znajdzie? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.