Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no to zbieram graty dalej na wiosne :decayed:

http://s4.postimg.org/iixnvn93h/2013_04_11_416.jpg

- wyjmaki do RNS_E,

- kapsle do felg,

- wieszak do bagażnika,

- i reszta gratów pod elektryczne szybki,

Brakuje mi jeszcze ramki pod przyciski zamiast szufladki.

Poszukuję licznik kolor!

no i muszę kupić poduche pod silniki

A nie lepiej rączkę pod skladane lusterka od razu? Na zaś...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
no to zbieram graty dalej na wiosne :decayed:

http://s4.postimg.org/iixnvn93h/2013_04_11_416.jpg

- wyjmaki do RNS_E,

- kapsle do felg,

- wieszak do bagażnika,

- i reszta gratów pod elektryczne szybki,

Brakuje mi jeszcze ramki pod przyciski zamiast szufladki.

Poszukuję licznik kolor!

no i muszę kupić poduche pod silniki

A nie lepiej rączkę pod skladane lusterka od razu? Na zaś...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

oo no właśnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

luster raczej nie będzie...palny sa szerokie ale raczej luster nie przewidują :decayed:

Opublikowano
luster raczej nie będzie...palny sa szerokie ale raczej luster nie przewidują :decayed:

Zobaczymy...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
luster raczej nie będzie...palny sa szerokie ale raczej luster nie przewidują :decayed:

Ile rzeczy ja nie przewidywałem :)

poczekaj przyjedziesz do nas :polew::polew::polew:

Opublikowano
luster raczej nie będzie...palny sa szerokie ale raczej luster nie przewidują :decayed:

a lustra mam na stanie mam:decayed: z fotochromami:kox:

Opublikowano
  • Autor
luster raczej nie będzie...palny sa szerokie ale raczej luster nie przewidują :decayed:

a lustra mam na stanie mam:decayed: z fotochromami:kox:

walnij PW za ile jak dla mnie...to jeszcze mogę graty wymienić w ASO :naughty:

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 09:09 ----------

porównanie...zima vs. lato

2013_04_12_417.jpg

no i juz sa (świeżo pomalowane)

2013_04_12_418.jpg

2013_04_12_419.jpg

Opublikowano

Ładnie elegancko :kox:

Opublikowano

Artur koks:thumbup::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Ładnie a po co ci ta przestrzeń między oponą a błotnikiem?:decayed:

Opublikowano
Ładnie a po co ci ta przestrzeń między oponą a błotnikiem?:decayed:

Jak Artur wsiądzie jest równo :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładnie a po co ci ta przestrzeń między oponą a błotnikiem?:decayed:

dla lansu :polew:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Ładnie a po co ci ta przestrzeń między oponą a błotnikiem?:decayed:

Jak Artur wsiądzie jest równo :wink:

dokładnie...a tak poważnie to siedzi -30 i wystarczy :decayed:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
Ładnie a po co ci ta przestrzeń między oponą a błotnikiem?:decayed:

dla lansu :polew:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Ładnie a po co ci ta przestrzeń między oponą a błotnikiem?:decayed:

Jak Artur wsiądzie jest równo :wink:

dokładnie...a tak poważnie to siedzi -30 i wystarczy :decayed:

Ja myślałem że to +30:decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

brakowalo do pelnego pakietu swiatlo i są:

DSC6859.jpg

podzielowania dla Wojtek_A4 i Marcino87 :decayed:

Opublikowano

No i gitarra będzie rezanko :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

pewnie ciężej dorwać takie niż czarne co ?

Opublikowano
  • Autor
pewnie ciężej dorwać takie niż czarne co ?

hehe no powiem Ci, że kremowy środek to jest wyzwanie :decayed:

Opublikowano

Widzę, że arturo reza :decayed: Gites gites:wink: Do następnego zlotu chcę mieć już webasto co by nie wsiadać do zimnego auta jak będziemy na pizze jechać do janosika :decayed:

Ogólnie to wiecie jak mnie artur zrobił, mówi młody dawaj pojedziemy moim autem, przejedziesz się, ja mówię no dobra spoko, dzisiaj i tak nic nie piłem więc mogę jechać, pojechaliśmy na pizzę i kelnerka pyta co do picia, ja mówię sok pomarańczowy a Artur z Moniką, PIWO GRZANE, co za cwaniactwo:bicz: :polew::polew: A tutaj mówią nie dzisiaj nie pijemy:grin:

Opublikowano
ja mówię sok pomarańczowy a Artur z Moniką, PIWO GRZANE, co za cwaniactwo:bicz: :polew::polew: A tutaj mówią nie dzisiaj nie pijemy:grin:

:polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.