Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piękne zimówki , jeszcze na 18s-tka stopach

Opublikowano
  • Autor
wygląda genialnie:slina::slina:

nie powiem gdzie podpatrzyłem :grin:

coraz bardziej się do sedanów przekonuje:kox::naughty: jest zacnie:decayed:

no na forum jest ich zdecydowanie mniej :kox:

Artur Ty pitku tylko smaka robisz:slina::slina::slina: elegancko:wink:

przestań obadasz na żywo to smak Ci przejdzie. Po prostu zachorujesz na takie :wink:

dzięki za dobre słowo :drinks::drunk:

Wzorowałem się na Domina furze :whistling:

Opublikowano
:oklasky: qr** teraz to i wiosny może nie być :naughty:
Opublikowano
  • Autor
:oklasky: qr** teraz to i wiosny może nie być :naughty:

o to właśnie chodziło, bo zawsze czekałem na to lato jak głupi a teraz mam to w ... :polew:

Opublikowano

Artur ja za rok w 19" uderzam:naughty:

Opublikowano
:oklasky: qr** teraz to i wiosny może nie być :naughty:

o to właśnie chodziło, bo zawsze czekałem na to lato jak głupi a teraz mam to w ... :polew:

znam ten ból :facepalm: zazdraszcze ci Artek :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Artur ja za rok w 19" uderzam:naughty:

na zimę ?? :shock3:

Opublikowano
Artur ja za rok w 19" uderzam:naughty:

na zimę ?? :shock3:

Haha wariat:decayed:
Opublikowano

Artur, wreszcie Twoja "zima" nie straszy :decayed::wink:

Opublikowano
coraz bardziej się do sedanów przekonuje:kox::naughty: jest zacnie:decayed:

sedany rządzą ;)

Opublikowano

elegancko wygląda.ten klasyczny wzór felg pasuje idealnie......Edytko..sedany rządzą:wink:

Opublikowano
coraz bardziej się do sedanów przekonuje:kox::naughty: jest zacnie:decayed:

sedany rządzą ;)

elegancko wygląda.ten klasyczny wzór felg pasuje idealnie......Edytko..sedany rządzą:wink:

eeee nie rozpędzać mi się tu :polew::decayed: w sedana wózka z małym nie wsadzę

Artur sorry za ot :hi:

Opublikowano
coraz bardziej się do sedanów przekonuje:kox::naughty: jest zacnie:decayed:

sedany rządzą ;)

elegancko wygląda.ten klasyczny wzór felg pasuje idealnie......Edytko..sedany rządzą:wink:

eeee nie rozpędzać mi się tu :polew::decayed: w sedana wózka z małym nie wsadzę

Artur sorry za ot :hi:

a próbowałas go tam wogóle wsadzić?sedany wcale nie są takie małe

Opublikowano

a po co ja mam avanta:decayed:

Opublikowano
  • Autor

pacjent(ka) na stole:

2013_11_04_785.jpg

no i po zabiegu operacyjnym mam podświetlanie z tyłu na kanapę :ad:

2013_11_04_786.jpg

2013_11_04_787.jpg

Opublikowano
:good: Cały czas też o tym myślę. :naughty:
Opublikowano

Będzie romantyczniej na tylnej kanapie:naughty::decayed:

Opublikowano

Ale szukam ori lampki z A3 bo chyba takie były. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

powiem wam ze to jest 5 minut roboty, koszt 45zł a efekt naprawdę jest fajny :decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

:good: Cały czas też o tym myślę. :naughty:

Grzegorz nie ma co myśleć trza działać :wink:

Opublikowano

Mała rzecz a cieszy zaraz też rezam:decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.