Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Znowu problem z odpalaniem, brak mocy


pawel706

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, (1,9 tdi afn) auto nie chce odpalić na ciepłym silniku, na zimnym nie ma większych problemów, a jak już odpali to nie rowno chodzi tak jakby nie chodziło na jeden baniak. Mysleliśmy ze jest to zle ustawiony kat wtryskowu ale został ustawiony i odpala dalej tak samo. Może jest to wina rozrusznika? bo czasem wydaje jakieś dziwne dźwięki? poza tym jest bardzo słaby w zakresie obrotów od 0 do 2tys obr/min poźniej zaczyna ciągnąć. Dodam ze jest to wersje quattro, kola 235/45/17 i mechanik powiedział, że sterownik na podszybiu ma od passata. Pomóżcie bo już nie wiem za co mam się zabierać. Vag nie może sie połączyć jak auto jest odpalone i nie moge zrobic logów :( [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 18:06_________________________________________________Wczoraj jeździłem b5 tdi 116 koni (wersja po lifcie) i w porwnianiu do niego mój jest mułem bagiennym :tongue4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 18:09_________________________________________________Dodam jeszcze, że odpinałem czujnik temperatury wody i nic to nie pomogło. Po prostu auto ostygnie i odpali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie bo już nie wiem za co mam się zabierać. Vag nie może sie połączyć jak auto jest odpalone i nie moge zrobic logów :(

A przed odpaleniem silnika VAG się łączy? Czy w ogóle nie czyta danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...