Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] problem z temperaturą 1.8 ADR


krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

czesc klubowicze chcialem sie poradzić bo nie wiem czy tak ma być , czy cos jest nie tak .mianowicie jak wyjezdzam :audi: rano do pracy przy temp.otoczenia 20*C to musze przejechac ok. 15km żeby temperatura silnika osiągneła 90*C i po tym czasie temperatura na desce trzyma sie twardo 90*C.Na klimatroniku na kanale 51 temp. 83-102 zalerzy od trasy .Dodam że termostat orginal sprawdzany na gazie w gotujacej sie wodzie. Mialem wczesniej zalozonego Wahlera,to temp. 90*C mialem po przejechaniu ok 7km.ale po dwóch postojach na swiatlach w Krakowie na budziku mialem 110*C i gotowalo plyn w zbiorniku wyruwnawczym.Teraz na orginalnym termostacie przy temp.90*C i po postoju 30 min.temp.podnosi sie na desce do ok 105*C na klimatroniku 112 wlancza sie dodatkowy wentylator klimy i utrzymuje sie na desce ok 105*C nastepnie po przejechaniu ok.3 km.temp. wraca do 90*C.

Sory ze tak namieszalem, prosze o porade czy to normalne w :audi: czy cos jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc No u mnie wyglada to mniej wiecej podobnie temperatura wzrasta po dobrych kilku kilometrach ale jakos pozniej trzyma na 90* wiec spoko. U mnie ostatnio byl problem ze na kilmie w korku wskoczyla temperatura ponad miarę iiiii co sie okazalo?? wentylator klimy nie dzialal wymienilem i jest oka ..takze sprawdz czy to wentylator od klimy czy w ogole sie rusza jak klima dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...