Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuje podpiac moja Audiczke pod kompa, macie moze jakies namiary na kogos, kto ma taka mozliwosc?

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spanky ogarnie[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:15_________________________________________________Robim bułe jutro wieczorem?

Opublikowano

Robim bułe jutro wieczorem?

jestem na tak :good:

Opublikowano

a znów będziesz uciekał? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

odpadam

do 22 w robocie

Karolek co ostatnio taki wystraszony jechałeś :naughty: ??

Opublikowano

odpadam

do 22 w robocie

Karolek co ostatnio taki wystraszony jechałeś :naughty: ??

ty, ja tak wyglądam :decayed: :decayed: zauważyłem twój samochód i patrzyłem po ramkach czy to na pewno ty :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

odpadam

do 22 w robocie

Karolek co ostatnio taki wystraszony jechałeś :naughty: ??

ty, ja tak wyglądam :decayed: :decayed: zauważyłem twój samochód i patrzyłem po ramkach czy to na pewno ty :przebiegly:

toć innego takiego nie ma :decayed: :decayed:

widzę strucla przepalasz trochę :>

Opublikowano

widzę strucla przepalasz trochę :>

w grodzisku wystarczy jednego właściciela audi, który odpala samochód raz w tygodniu, zrobi 10km i postawi pod blok spowrotem :>

Opublikowano
  • Autor

widzę strucla przepalasz trochę :>

w grodzisku wystarczy jednego właściciela audi, który odpala samochód raz w tygodniu, zrobi 10km i postawi pod blok spowrotem :>

taa ten to się dopiero najeździ :polew: :polew:

Karolek kupowałeś glinke i meguaiersa ? działałeś coś ?

ja swojego robiłem ostatnio :decayed:

wyszło w miarę ale jeszcze troche jest do dopracowania :wink4:

teraz skodę będę robił jakoś na dniach jak pogoda dopisze :cool1:

Opublikowano

Robim bułe jutro wieczorem?

bede

ty, ja tak wyglądam :decayed: :decayed: zauważyłem twój samochód i patrzyłem po ramkach czy to na pewno ty :przebiegly:

W takim zjebanym kolorze tylko jedna lata w Mazowieckim

w grodzisku wystarczy jednego właściciela audi, który odpala samochód raz w tygodniu, zrobi 10km i postawi pod blok spowrotem :>

odpier**lić sie odemnie - grzecznie prosze :naughty: :naughty: :naughty:

Po ostatniej akcji jechałem w weekend do Piaseczna to tak sie za mna kopciło , ze na miejscu po odstaniu pooleciałem sprawdzić stan oleju bo myślałem ze mi drugie turbo puściło w komin :gwizdanie:

Opublikowano

Karolek kupowałeś glinke i meguaiersa ? działałeś coś ?

gadałem o tym z oscarem, już wszystko było dogadane, ale od 12 października nie ma go na forum. Chyba będę musiał podjechać do tego sklepu na 3maja i tam zapytać o ceny.

Opublikowano

gadałem o tym z oscarem, już wszystko było dogadane, ale od 12 października nie ma go na forum. Chyba będę musiał podjechać do tego sklepu na 3maja i tam zapytać o ceny.

ceny prawie takie same

Opublikowano
  • Autor

Po ostatniej akcji jechałem w weekend do Piaseczna to tak sie za mna kopciło , ze na miejscu po odstaniu pooleciałem sprawdzić stan oleju bo myślałem ze mi drugie turbo puściło w komin :gwizdanie

wszystko gra już ??

ja u nas mequaier'sa brałem na miejscu i wszystko jest , a jak nie mają to Ci ściągną :wink4:

Opublikowano

wszystko gra już ??

jo , juz nie dymi :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:30_________________________________________________nie wiem czy bede , chyba mnie grypa jebie bo telepie jak c**j :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wszystko gra już ??

jo , juz nie dymi :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:30_________________________________________________nie wiem czy bede , chyba mnie grypa jebie bo telepie jak c**j :thumbdown:

wyślij mi emaila to Ci coś wyślę :kox: :kox:

jebnij sobie połówkę czystej to Ci przejdzie :decayed:

Opublikowano

ja chciałem się przywitać z wami i jak jakiś spocik będziecie kolejny przy mc donaldzie robic to dajcie znać bo studiuje nie daleko grodziska to przylece swoją:)

Opublikowano

bo studiuje nie daleko grodziska

a gdzie jest jakas szkoła wyższa w okolicy wgm?

Opublikowano
  • Autor

a gdzie jest jakas szkoła wyższa w okolicy wgm?

w Pączy :polew:

OBSERWUJ WĄTEK WSZYSTKO BĘDZIE TUTAJ WYSZCZEGÓLNIONE :wink4:

Opublikowano

bo studiuje nie daleko grodziska

a gdzie jest jakas szkoła wyższa w okolicy wgm?

WSTH w Podkowie :naughty::kox:

Opublikowano

pwsm podkowiańska wyższa szkoła medyczna kierunek fizjoterapeuta;)[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 07:30_________________________________________________no ok to czekam na najbliższy spocik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.