Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wy motor w namiocie chcecie trzymac??:)

A tak wogole to zona wyjezdza 1 czerwca z dzieckiem na tydzien :)

Jakies pomysly???? :D

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 159,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Co wy motor w namiocie chcecie trzymac??:)

A tak wogole to zona wyjezdza 1 czerwca z dzieckiem na tydzien :)

Jakies pomysly???? :D

Ty sie nie pytaj czy jakieś pomysły tylko ustal konkretną datę godzinę i po temacie a nie jak z dzieckiem :naughty:

Opublikowano

Jak raz wymyslilem to nikt prawie nie mogl :)

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 19:07 ----------

Idziemy gdzies do baru w sobote na mecz??

Opublikowano
Bongod pożycz mi motor na dwa dni :wink:

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Chłopy ma ktoś namiot 4 osobowy pożyczyć ?

A na chooy 4 osobowy, toć Ty i Patryk w dwuosobowy spokojnie wejdziecie :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

a ty gdzie wejdziesz przecież

Opublikowano

Toż ja się z wami miział nie będę :-) musti jak chcesz to wpadaj koło 19 pod garaż do mnie ogarniemy licznik

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

musti nie wiedzie do ciebie pod garaż na rsach:)

Opublikowano

A niby czemu ?

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

jak tam takie dziury

Opublikowano
musti nie wiedzie do ciebie pod garaż na rsach:)

na sresach :decayed:

Opublikowano

Jakie dziury te dwie przy wjeździe co można ominąć ? Dziurę to masz ty w tylnych drzwiach bo Ci ktoś zajebal swoimi :wink:

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano
jak tam takie dziury

skoro ja wjezdzam to musti sie zmiesci bez problemów ta swoją kozą :grin:

Opublikowano

To nie od tego dziura po prostu szpachla sie nie przyjela i zaczyna odpadac :)

Opublikowano

Moskal ty u mnie esa to ostatnio byłeś pi lampy chyba :-) weź się ze mną zamień, ja Ci oddam swój a ty mi ese tak jak teraz stoi :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano
Moskal ty u mnie esa to ostatnio byłeś pi lampy chyba :-) weź się ze mną zamień, ja Ci oddam swój a ty mi ese tak jak teraz stoi :-)

chwilowo nie mam do niej dostepu :decayed:

Opublikowano

No nie pierdziel że jest u mechanika ? Toć to opic trzeba :-) ciśnie mnie na dosyć mocną benzynę teraz :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano
No nie pierdziel że jest u mechanika ? Toć to opic trzeba :-) ciśnie mnie na dosyć mocną benzynę teraz :-)

Jakbys mial AEB/AJL to bysmy pogadali , a ze masz kibel w gnoju to ten temat nie istnieje :grin:

Opublikowano

Nie u mechanika tylko po prostu ktoś go na parkingu zastawił i dlatego nie ma dostępu :P

Zesłane z Galaktyki S2

Opublikowano
To nie od tego dziura po prostu szpachla sie nie przyjela i zaczyna odpadac :)

oo spachla zajebał mi ktoś i wgniotek sie zrobil ale już się z tym oswoiłem

Opublikowano
No nie pierdziel że jest u mechanika ? Toć to opic trzeba :-) ciśnie mnie na dosyć mocną benzynę teraz :-)

Jakbys mial AEB/AJL to bysmy pogadali , a ze masz kibel w gnoju to ten temat nie istnieje :grin:

Pamiętam jak szukałem skorupy dla siebie to znajomy dzwonił ze jest 1.8t czarna skóry w środku.... Ale skąd ma być diesel..... A teraz głupio samemu się w ryja chlapnąć :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

a gdzie ty wczoraj squizzy z jakąś blondyną lecialeś? bo w ostatniej chwili lukłem

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

No nie pierdziel że jest u mechanika ? Toć to opic trzeba :-) ciśnie mnie na dosyć mocną benzynę teraz :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

też mam ciśnienie albo na program w tym gnoju albo ojebać i jakąś benzyne w gazie szukać

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

tu jest mocna benzyna warta uwagi

Audi S4 - Bazar.at - Kleinanzeigen & Inserate | Gratis inserieren auf bazar.at

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.