Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

musti od razu bixy ?

jak pogonie swoje przedlifty to tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym spotem dzisiaj? Sqizzy bym trochę pytań mial do Ciebie.

Zesłane z Galaktyki S2

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

Jestem pod makiem, czekam do 20:15, jak nikogo nie będzie to lecę do domu.

Zesłane z Galaktyki S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j

ma ktoś pożycz 4 ostatecznie 2 wyjmaki do radia na kilka dni?

ja mam ale bede dopiero w piatek

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

pobijesz w piatek , podepniemy eske i dam ci wyjmaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j

ma ktoś pożycz 4 ostatecznie 2 wyjmaki do radia na kilka dni?

ja mam ale bede dopiero w piatek

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

pobijesz w piatek , podepniemy eske i dam ci wyjmaki :wink:

to lipa troche bo ja w piatek w poludnie wyjezdzam do glinojecka, a o ktorej mniej więcej będziesz już w grodzisku, i kiedy wyjeżdżasz spowrotem?

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

zobaczymy może musti znajdzie to bardziej by mi podpasiło chyba że będziesz w tych godzinach kiedy ja jeszcze bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j

ma ktoś pożycz 4 ostatecznie 2 wyjmaki do radia na kilka dni?

ja mam ale bede dopiero w piatek

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

pobijesz w piatek , podepniemy eske i dam ci wyjmaki :wink:

to lipa troche bo ja w piatek w poludnie wyjezdzam do glinojecka, a o ktorej mniej więcej będziesz już w grodzisku, i kiedy wyjeżdżasz spowrotem?

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

zobaczymy może musti znajdzie to bardziej by mi podpasiło chyba że będziesz w tych godzinach kiedy ja jeszcze bede

ja jesli bede to na bank dopiero wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to hujnia troche a kiedy spowrotem wyjeżdżasz?

poniedzialek 4 rano ale moge ci je zostawic na chacie jak cos to se odbierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to luz ja po poludniu w niedziele juz jestem w grodzisku to bym mogl do ciebie podleciec

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

jutro jeszcze do mustiego podlece jak nie znajdzie swoich to podlece w niedziele jak cos bo kwestia jest nie pozyczenia byle tylko radio na chwile wysunac tak zebym pozniej mogl bez wyimakow wyjac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to luz ja po poludniu w niedziele juz jestem w grodzisku to bym mogl do ciebie podleciec

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

jutro jeszcze do mustiego podlece jak nie znajdzie swoich to podlece w niedziele jak cos bo kwestia jest nie pozyczenia byle tylko radio na chwile wysunac tak zebym pozniej mogl bez wyimakow wyjac

dam Ci znać jutro smsem o której będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna znowu jakies cuda sie dzieja :/ na luzie mam 1000obr a jak klime wlacze jest normalnie kolo 900 pytanie za 100pkt co to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 1000 to za duzo przeciez zawsze bylo ponizej 900 czy na klimie czy bez zawsze rowno bylo musze podpiac pod waga :/ pewnie zmow sie cos spierdzielilo ehhh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 1000 to za duzo przeciez zawsze bylo ponizej 900 czy na klimie czy bez zawsze rowno bylo musze podpiac pod waga :/ pewnie zmow sie cos spierdzielilo ehhh :)

co Ty się masz z tym 1.8T ehh :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Bongod jak dzieciak się zachowujesz..... czy ten samochód źle jeździ ? chla ? dymi ? kopci ? nie ? to kuźwa lej wachę i za***rdalaj a nie co chwile płaczesz..... :grin: Obroty Ci spadają bo silnik ma dodatkowe obciążenie w postaci sprężarki klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez mi nie chodzi o to ze spadaja tylko o to ze rosna do 1000 a wczesniej tak nie bylo wiec mi nie wciskajcie popeliny ze tak ma byc a od wlaczenia klimy obroty napewno nie powinny spasc az o tyle pozatym nigdy tak sie nie dzialo musze ppodpiac sie pod kompa i tyle a nie sluchac ze tak ma byc ....

---------- Post dopisany at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany at 03:40 ----------

Ale 1000 to za duzo przeciez zawsze bylo ponizej 900 czy na klimie czy bez zawsze rowno bylo musze podpiac pod waga :/ pewnie zmow sie cos spierdzielilo ehhh :)

co Ty się masz z tym 1.8T ehh :whistling:

No niestety z 1.9 byly problemy z 1.8 sa najbardziej jednak pod tym wzgledem bylem zadowolony z b3 1.8 zagazowanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod tym wzgledem bylem zadowolony z b3 1.8 zagazowanym :)

N/A wiec tam nie miało sie co popsuć , to samo miałem z ADR , to samo jest z ADP , wszystki wolnossace V6 , V8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez mi nie chodzi o to ze spadaja tylko o to ze rosna do 1000 a wczesniej tak nie bylo wiec mi nie wciskajcie popeliny ze tak ma byc a od wlaczenia klimy obroty napewno nie powinny spasc az o tyle pozatym nigdy tak sie nie dzialo musze ppodpiac sie pod kompa i tyle a nie sluchac ze tak ma byc ....

---------- Post dopisany at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany at 03:40 ----------

Ale 1000 to za duzo przeciez zawsze bylo ponizej 900 czy na klimie czy bez zawsze rowno bylo musze podpiac pod waga :/ pewnie zmow sie cos spierdzielilo ehhh :)

co Ty się masz z tym 1.8T ehh :whistling:

No niestety z 1.9 byly problemy z 1.8 sa najbardziej jednak pod tym wzgledem bylem zadowolony z b3 1.8 zagazowanym :)

to sprzedaj samochód i kup rower i będzie bezproblemowo hulało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...