Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

aa ok dobrze ze sie przypomniales :D:decayed:

no ja mysle :wink4: chyba ze sie cos zmieni :gwizdanie:

racej nie, chyba ze auto :rolleyes:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:06_________________________________________________Panowie a byłby ktoś chętny na moje alu??? :mysli:

czys Ty zwariował?

tak jak slepy mówi :rolleyes:

auta nie zmieniam :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 17:49_________________________________________________

chyba najpierw kupię , później zregeneruję i sprzedam gorszy

ostatnio przeglądałem allegro i krucho z gwintami, czeba czaić jakiejś okazji :gwizdanie:

ja w sumie nie chciałem gwintu narazie kupować bo kiepsko z kasa było ale trafiła się okazja i jest :rolleyes:

a na tych alusach są opony 18' 215/35 dobre?? jak wrzucę na moją padake nic nie będzie ocierać ani nic? :mysli:

bedzie git, zalezy jakie ET i szerokosc feli

przód 7,5J 18 Et 36, tył 8,5J18 Et 30

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie kozak, tylko przy 8,5J 225/35, to bedzie bardzo malutko gumy :gwizdanie:

czyli kox :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak :kox:, i naciąg dobry bedzie :gwizdanie:, mnie kusi na tył coś szerszego, 9J, albo ciut więcej, zobaczymy co wyjdzie w praniu, jak założysz Józek te Białe i dasz sutą glebę to bedzię

wheel%20whores.jpg

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak :kox:, i naciąg dobry bedzie :gwizdanie:, mnie kusi na tył coś szerszego, 9J, albo ciut więcej, zobaczymy co wyjdzie w praniu, jak założysz Józek te Białe i dasz sutą glebę to bedzię

wheel%20whores.jpg

:evil:

:radocha:

bedzie :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 19:25_________________________________________________zastanawiam się jeszcze tylko czy na takich 18 da sie normalnie poruszać na naszych polskich drogach? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak :kox:, i naciąg dobry bedzie :gwizdanie:, mnie kusi na tył coś szerszego, 9J, albo ciut więcej, zobaczymy co wyjdzie w praniu, jak założysz Józek te Białe i dasz sutą glebę to bedzię

wheel%20whores.jpg

:evil:

:radocha:

bedzie :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 19:25_________________________________________________zastanawiam się jeszcze tylko czy na takich 18 da sie normalnie poruszać na naszych polskich drogach? :mysli:

normalnie? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie? :polew:

uja normalnie :decayed: mam dość, do czasu aż wrócę do 17'' turlam się cytrynką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie? :polew:

uja normalnie :decayed: mam dość, do czasu aż wrócę do 17'' turlam się cytrynką :D

wiecie jakie są DZIURAWE polskie drogi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie? :polew:

uja normalnie :decayed: mam dość, do czasu aż wrócę do 17'' turlam się cytrynką :D

wiecie jakie są DZIURAWE polskie drogi :gwizdanie:

po tym stwierdzeniu odradzam ci zakladac wieksze felgi niz 17" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie? :polew:

ale bedzie gleba i alu wieksze musza bys :kox:

szczerze to jeb** te polskie drogi :polew::decayed:

uja normalnie :decayed: mam dość, do czasu aż wrócę do 17'' turlam się cytrynką :D

wiecie jakie są DZIURAWE polskie drogi :gwizdanie:

po tym stwierdzeniu odradzam ci zakladac wieksze felgi niz 17" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii ja po wawie staram się nie przekraczać 80 i jeżdżę slalomem :naughty:

Może dla nie których to irytujące ale ja to pier..le :polew:

W Wawie są nawet spoko drogi :good: Ja nie marudziłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii ja po wawie staram się nie przekraczać 80 i jeżdżę slalomem :naughty:

Może dla nie których to irytujące ale ja to pier..le :polew:

W Wawie są nawet spoko drogi :good: Ja nie marudziłem :wink4:

jak ty nie masz gleby :polew: :polew:

Ja wczoraj myślałem że utopie w tej wawie, dziury dziurami teraz tam woda lubi stać na całej szerokosci ulic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/kierownica-skorzana-audi-a3-a4-a6-a8-i1204570504.html

pasowało by to do mojego grata ??? wieloklin ten sam i poduszka podpasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieloklin tak, poduszka prawdopodobnie nie[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:37_________________________________________________za tą cenę lepiej będzie obszyć perforą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieloklin tak, poduszka prawdopodobnie nie[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:37_________________________________________________za tą cenę lepiej będzie obszyć perforą :gwizdanie:

nie chce bszywać :gwizdanie:

to musiałbym poszukać jeszcze poduszki :decayed:

ale czy sa na alledrogo? :mysli:

bo jaka tam poduszka przychodzi? :mysli:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:02_________________________________________________w2w2.jpg

o taką kiere by mi chodzilo to racja poduszka nie podpasi ale dobrze ze wieloklin :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...