Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

AWX mu wystarczy :good: BRD na seryjnych gratach to przerost formy nad treścią, bedzie późno wstawać i tyle z jej pożytku, lepiej juz jakaś hybryde wsadzić, przynajmniej wczesniej sie obudzi a moce podobne uzyska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie poprzestanie na seryjnych gratach :naughty:, wiesz że mocy zawsze mało :evil:

wiem ale z doświadczenia wiem że to drogi zabieg wsadzać cos na zapas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie poprzestanie na seryjnych gratach :naughty:, wiesz że mocy zawsze mało :evil:

wiem ale z doświadczenia wiem że to drogi zabieg wsadzać cos na zapas :decayed:

oj drogi :decayed:

AWX + program i taki wynik jak ma stanley by mi starczylo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny popierdalacz bedzie :kox: podoba mi się ten twój Avancior :evil:, jak tam temat białej feli od Merca :gwizdanie:

narazie wstrzymany temat, teraz na zime odpuszczam z felgami i zawiecha bo wiesz jak to jest zimą :decayed:

pójdę w program i troszkę Km i momentu :naughty:

zewnątrz mam plany na progi kompletne s4 i klapę tył USA ale to jest cud jak bym ją znalazł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny popierdalacz bedzie :kox: podoba mi się ten twój Avancior :evil:, jak tam temat białej feli od Merca :gwizdanie:

narazie wstrzymany temat, teraz na zime odpuszczam z felgami i zawiecha bo wiesz jak to jest zimą :decayed:

pójdę w program i troszkę Km i momentu :naughty:

zewnątrz mam plany na progi kompletne s4 i klapę tył USA ale to jest cud jak bym ją znalazł :decayed:

klape to ciezko bedzie nawet bardzo, póki co widziałem tylko jedną na aucie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny popierdalacz bedzie :kox: podoba mi się ten twój Avancior :evil:, jak tam temat białej feli od Merca :gwizdanie:

narazie wstrzymany temat, teraz na zime odpuszczam z felgami i zawiecha bo wiesz jak to jest zimą :decayed:

pójdę w program i troszkę Km i momentu :naughty:

zewnątrz mam plany na progi kompletne s4 i klapę tył USA ale to jest cud jak bym ją znalazł :decayed:

klape to ciezko bedzie nawet bardzo, póki co widziałem tylko jedną na aucie :gwizdanie:

wiem właśnie ze ciężko ale moze sie trafi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że klapa usa w avancie nie robi takiej roboty jak w sedanie :mysli:

true - dla mnie jest ona niezwykle paskudna :sick3: :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że klapa usa w avancie nie robi takiej roboty jak w sedanie :mysli:

musi być kolor odpowiedni noi tablica rej w wymiarze US bo tak to kiszka :gwizdanie: noi nisko pownno być, w B6 ładnie wygląda :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że klapa usa w avancie nie robi takiej roboty jak w sedanie :mysli:

musi być kolor odpowiedni noi tablica rej w wymiarze US bo tak to kiszka :gwizdanie: noi nisko pownno być, w B6 ładnie wygląda :slina:

gleba i bablica US obowiązkowo a kolor?? moj chyba by nie był taki zły :decayed:

bo inaczej to szału nie ma zgadzam sie a wogóle z tą duża tablicą :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 18:53_________________________________________________

39829443206d00a51d9a323.jpg

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...