Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadek samolotu


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

" Życie choć piękne tak kruche jest ...... " niech spoczywają w pokoju ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi ich rodzin tylko ale nic poza tym przez ich złe decyzje zginęło o wiele więcej ludzi i jakoś nikt nic sobie z tego nic nie zrobił

popieram cie w 100 %

lepiej sie nie odzywaj bo powaga sytuacji tego wymaga

czemu ma się nie odzywać

też mam podobne zdanie

co po niektórzy tu chyba przesadzają z lamentowaniem

wiadomo, przykra sprawa, ale takie rzeczy się zdarzają, na świecie giną codziennie osoby w tragicznych wypadkach

znał ktoś ich z Was osobiście ? rodzina to była ?

wątpie, więc użalanie się na pokaz dla mnie jest śmieszne

ja zaczął bym się martwić bardziej o gospodarkę, bo myślę że w najbliższym okresie nie będzie za wesoło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z najgorszych zjawisk po śmierci kogoś słynnego, ważnego

jest wysyp hipokrytów ludzi niegdyś w ogóle nie interesujących się tą osobą a teraz ich wielcy fani

tak jak było po śmierci Michela Jacksona, Jana Pawła II

ja tam wiedziałem że był prezydentem i miał brata bliźniaka poza tym zupełnie mi obca osoba

za co go lubiłem

nie był pijakiem jak jego poprzednik

nie podlizywał się nikomu

miał dystans do samego siebie

nie miał żadnej poważnej wpadki, raczej będzie dobrze pamiętany

No hard feelings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczął bym się martwić bardziej o gospodarkę, bo myślę że w najbliższym okresie nie będzie za wesoło

czerwony tydzień przed nami :cool1:

też mi się tak wydaje :thumbdown:

marszałek sejmu obejmując funkcję prezydenta RP powinien stanąć "ponad podziałami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po posiedzeniu na fete napewno zaprasza

szkoda mi ich rodzin tylko ale nic poza tym przez ich złe decyzje zginęło o wiele więcej ludzi i jakoś nikt nic sobie z tego nic nie zrobił

Po Twoich wypowiedziach mogę sądzić, że albo jesteś "ograniczony" albo zbyt młody żeby zrozumieć pewne sprawy...

Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego najlepszego.

raczej jestem ograniczony bo jestem starszy dość troche od ciebie i jestem ciekaw czy w rzeczywistości z ciebie taki patryjota

za jakiego sie podajesz i też życze ci wszystkiego naj naj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawcav6 akjam panowie takie tragedie powinny łączyć nie dzielić, proszę z szacunku dla innych przestańcie z takimi tekstami. Nie ważne jaki miałeś stosunek do danych osób, bo nie zmieni to faktu iż jest to tragedią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawcav6 akjam panowie takie tragedie powinny łączyć nie dzielić, proszę z szacunku dla innych przestańcie z takimi tekstami. Nie ważne jaki miałeś stosunek do danych osób, bo nie zmieni to faktu iż jest to tragedią.

akjam pisze że jestem ograniczony przecież to on chce mnie ograniczyć przez narzucanie mi swoich poglądów a przecież moge mieć swoje zdanie i nikt nie może mnie ograniczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT kolego Cezary czy możesz cytować poprawnie bo ciężko się czyta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawcav6 akjam panowie takie tragedie powinny łączyć nie dzielić, proszę z szacunku dla innych przestańcie z takimi tekstami. Nie ważne jaki miałeś stosunek do danych osób, bo nie zmieni to faktu iż jest to tragedią.

akjam pisze że jestem ograniczony przecież to on chce mnie ograniczyć przez narzucanie mi swoich poglądów a przecież moge mieć swoje zdanie i nikt nie może mnie ograniczać

Pewnie każdy ma inny pogląd na pewne sprawy nie starajmy się narzucać komuś coś.. Szanujmy siebie wzajemnie każdy ma prawy wyrażać swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po posiedzeniu na fete napewno zaprasza

szkoda mi ich rodzin tylko ale nic poza tym przez ich złe decyzje zginęło o wiele więcej ludzi i jakoś nikt nic sobie z tego nic nie zrobił

Po Twoich wypowiedziach mogę sądzić, że albo jesteś "ograniczony" albo zbyt młody żeby zrozumieć pewne sprawy...

Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego najlepszego.

raczej jestem ograniczony bo jestem starszy dość troche od ciebie i jestem ciekaw czy w rzeczywistości z ciebie taki patryjota

za jakiego sie podajesz i też życze ci wszystkiego naj naj

Tu nie chodzi o PATRIOTYZM kolego a co do ograniczenia, które sam deklarujesz też się nie wypowiem.

dawcav6 akjam panowie takie tragedie powinny łączyć nie dzielić, proszę z szacunku dla innych przestańcie z takimi tekstami. Nie ważne jaki miałeś stosunek do danych osób, bo nie zmieni to faktu iż jest to tragedią.

Masz racje kolego!

P.S. Niech spoczywają w pokoju... [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawcav6 akjam panowie takie tragedie powinny łączyć nie dzielić, proszę z szacunku dla innych przestańcie z takimi tekstami. Nie ważne jaki miałeś stosunek do danych osób, bo nie zmieni to faktu iż jest to tragedią.

akjam pisze że jestem ograniczony przecież to on chce mnie ograniczyć przez narzucanie mi swoich poglądów a przecież moge mieć swoje zdanie i nikt nie może mnie ograniczać

Pewnie każdy ma inny pogląd na pewne sprawy nie starajmy się narzucać komuś coś.. Szanujmy siebie wzajemnie każdy ma prawy wyrażać swoje zdanie.

jednak powinien starać się wyrażając swoje zdanie nie urażać uczuć innych opsób :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawcav6 akjam panowie takie tragedie powinny łączyć nie dzielić, proszę z szacunku dla innych przestańcie z takimi tekstami. Nie ważne jaki miałeś stosunek do danych osób, bo nie zmieni to faktu iż jest to tragedią.

akjam pisze że jestem ograniczony przecież to on chce mnie ograniczyć przez narzucanie mi swoich poglądów a przecież moge mieć swoje zdanie i nikt nie może mnie ograniczać

Pewnie każdy ma inny pogląd na pewne sprawy nie starajmy się narzucać komuś coś.. Szanujmy siebie wzajemnie każdy ma prawy wyrażać swoje zdanie.

jednak powinien starać się wyrażając swoje zdanie nie urażać uczuć innych opsób :hi:

Z Tym będzie ciężko. Koniec OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jeżli kogoś uraziłem nie zrobiłem tego celowo niestety nie mam czasu na dyskusje szykuje sie na impreze urodzinowa syna który tą tragedie i żałoby skwitował krótkim tekstem " nie mogli lecieć kiedy indziej tylko dziś "

miłej żałoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...