Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co sądzicie o tych felach ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piekne felunki sam bym sobie takie sprawił :oklaski:

Opublikowano

bardzo , bardzo , bardzo ładne

Opublikowano

fele rewelacja - już kiedyś za nimi patrzyłem ( w sprzedaży z tego co wiem to są od niedawna ).

Pytanie jak prezentowały by się na Audi

Opublikowano

Piękny felunek.A i firma też dobra. Moim skromnym zdanie będą wyglądały ślicznie.Jakbym dysponował takim przedziałem cenowym na felgi to nie zastanawiałbym się ani chwili. :th:

Opublikowano

Felgi zajefajne :th:

Opublikowano

kupujac je - pomysl o wiekszych tarczach, bo seryjne beda wygladaly smiesznie :thumbdown: co nie zmienia faktu, ze felgi wygladaja bajecznie :slina:

Opublikowano

Sliczne, jesli kupisz natychmiast zapodaj fotki jak wygladaja na A4

Opublikowano

Ładne, ale jak się będą prezentować na :a4fan: to duży znak zapytania... :evil:

Opublikowano

prawie identyczne sa w konfiguratorze ktory niedawno zalaczylem , tylko trzeba troche poszukac

Opublikowano
  • Autor

Do A4 to chyba są za cienkie tym bardziej do Avanta - jest trochę masywniejszy. Jakbym miał golfa to bym się nie zastanawiał albo A3

Boje się, że A4 będzie wyglądać jak na szpileczkach.

Dzisiaj spotkałem gościa który miał felgi tej firmy "Alutec" założone na golfie V, coprawda inny wzór ale również bardzo ładnie wyglądały.

Natomiast zastanawiające jest, że jak zapytałem go o opinie to okazało się, że jest z nich średnio zadowolony. Powiedział że prostował je już dwa razy i że łatwo je uszkodzić a miał 17", także muszę się jeszcze zastanowić.

:mysli:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 20:52 _________________________________________________

prawie identyczne sa w konfiguratorze ktory niedawno zalaczylem , tylko trzeba troche poszukac

Daj linę do tego konfiguratora :)

Opublikowano

Do A4 to chyba są za cienkie tym bardziej do Avanta - jest trochę masywniejszy.

ma takie samo zdanie, felgi ładne ale nie do A4 avant :cool:

Opublikowano
  • Autor

A może takie

simoniracingsr1black469xg5.th.jpg

tylko nie wiem czy w czarnej A4 nie będzie za dużo czarnego i nie znam firmy na dodatek

Opublikowano
A może takie

No niezłe , niezłe nawet lepsze od tamtych, niski zawias i malina w cholerę!! :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie wiem jak będą wyglądały w czarnym Avancie żeby się nie zlewały:confused4:

Opublikowano

Nie sądzę, żeby się zlewały - są srebrne od frontu i to jest wystarczające. Osobiście mi trafiają w mój gust i w moje wyobrażenie o alusach do :a4fan: Tak więc moja rada: KUPUJTA :>

Opublikowano

Oby dwie są super 1 widziałem na żywo w a4 i to nawet w czarnej tylko w wersji sedan i naprawdę przykuwały oko. Wybór należy do ciebie załóż tylko niskie oponki i będzie git

Opublikowano

Meryl , masz gust, do opisania pierwszych brakuję słów , drugie też są niezłe ale , pierwsze są do TWOJEJ :a4fan::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Meryl , masz gust, do opisania pierwszych brakuję słów , drugie też są niezłe ale , pierwsze są do TWOJEJ :a4fan::naughty:

Taa, tylko, że się nie mogę zdecydować. Wydaję mi się że pierwsze mogą być trochę za cienkie, co spowoduje że na masywnym autku jakim jest A4 Avant mogą wyglądać trochę śmiesznie

Najlepsze, że podobają mi się jeszcze jedne - te co ma "Malik" w galerii czyli MAM Nuvolari 17"

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.15

Nie wiem już sam. Przydałby się jakiś konfigurator (tyle że w żadnym nie widziałem takich felg oprócz MAM Nuvo)

:confused4:

Czy te poniżej to są oryginały czy malowane (czy to i to)?

21132053511eec924ri0.th.jpg

http://moto.allegro.pl/item211320535_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_a6_a8_vw_17_.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.