Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] 2.0 TFSI Quattro Avant by Posti


posti_a6

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie jezdzic na roznych dystansach... spokojnie.

Ja jezdzilem caly sezon poprzedni, choc u mnie nie bylo takiej roznicy (15mm i 17mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego dystanse na obu osiach musż abyc takie same? rozumiem średnica koła (bo mozna rozwalic napęd ze wzgledu na rozne predkosci kół na osiach), rozumiem takie same szerokosci opon i podobny stan bierznika (bo systemy typu ESP mogą głupieć), ale co ma do rzeczy obsadzenie?

Podobno ma to wpływ na pracę dyferencjału, który przy Q może głupieć :mysli: nie wiem, nie znam się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w takim razie wytłumaczycie to, że w USA prawie każdy zakłada szersze opony na tył :gwizdanie: Zresztą u nas też dużo osób już tak jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Patroxa z innego wątku. Mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko temu.

Jakim cudem załozyłeś różną średnicę dystansów do quattro? Będzie tylny dyfer ci wariował i w zakrętach sztucznie się spinał bardziej. Jak chcesz poszerzać to jedna i druga oś musi być o tyle samo szersza.

Tu chyba jest wyjaśnione dlaczego osie powinny być tej samej szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Patroxa z innego wątku. Mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko temu.

Jakim cudem załozyłeś różną średnicę dystansów do quattro? Będzie tylny dyfer ci wariował i w zakrętach sztucznie się spinał bardziej. Jak chcesz poszerzać to jedna i druga oś musi być o tyle samo szersza.

Tu chyba jest wyjaśnione dlaczego osie powinny być tej samej szerokości.

No nie do końca jest wyjaśnione.... jest tylko powiedziane ze nie moge byc rózne dystanse, ale czemu tylny dyfer ma wariować i sie dziwnie spinać to nie rozumiem ..... poprostu chciałbym zeby ktos wyjasnił jaki wpływ maja rózne dystanse i co sie dzieje wtedy w napędzie... bede bardzo wdzieczny za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super avancik i fajny silnik. moj nastepny tez bedzie 2.0TFSI ale jako sedan i czerwony :evil:

Proponowal bym tylko inny przod i male obnizenie i to wystarczy! :hi:

chodzi ci o przód ze zderzakiem w którym kratki halogenów schodza do dołu po bokach? czyli typowy S-LINE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten parktronic z przodu,to jakiś dokładany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten parktronic z przodu,to jakiś dokładany :mysli:

tak... parktronik przód i tył dokładałem sam... jest to VALEO i działa bardzo fajnie :)

założyłem bo w a6 c5 miałem ori z przodu i z tyłu i sie mega przyzywczaiłem bo tego wspomagacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten parktronic z przodu,to jakiś dokładany :mysli:

tak... parktronik przód i tył dokładałem sam... jest to VALEO i działa bardzo fajnie :)

założyłem bo w a6 c5 miałem ori z przodu i z tyłu i sie mega przyzywczaiłem bo tego wspomagacza :)

zdecydowanie lepsza jest kamerka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerke chętnie założę jak dorobię sie i zainstaluje w furce RNS-E :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...