Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wyrezasz

Dam radę :cool1::przebiegly:

spawanie?:> chyba ze jak mysliwiec wychaczysz prawe duze

Opublikowano
  • Autor

spawanie?:> chyba ze jak mysliwiec wychaczysz prawe duze

Najprawdopodobniej tak :wink4: Ostatecznie będę szukał ori dużego, ale spróbuje spawać, bo oglądałem oba i da radę a TIGa mam :wink4:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 11:11_________________________________________________Postanowiłem nie ciąć zderzaka RS więc pobawię się w delikatne wypychanie błotnika :decayed: Jeszcze nie jest do końca lewy zrobiony, ale efekt jako taki jest :) Prawy nieruszany jak na razie :decayed:

p12304361.jpg

p1230433h.jpg

Opublikowano

A chłopaki maszynki uzywali żeby centymetr wypchnać, a tu bez maszynki ładne 3cm wypchane :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie no 3 cm nie wypchałem :decayed: Aczkolwiek może by się udało, ale nie chcę, aż tyle :wink4:

:gwizdanie:

201107181032.jpg

201107181031.jpg

Opublikowano
:good: jest bajerka :)
Opublikowano

tempomat to padło ma? bo mam manetke na handel jak coś :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tempomat to padło ma? bo mam manetke na handel jak coś :naughty:

:przebiegly: :przebiegly: ma :foch:

Poza tym za drogi jesteś :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

bujaj się :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

bujaj się :polew::decayed:

Ja to mogę jeździć, Ty to się bujasz jamnikiem tak, że Matizy Cię wyprzedzają :przebiegly:

Opublikowano

im wolniej jedziesz tym dłużej cię widać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

im wolniej jedziesz tym dłużej cię widać :naughty:

W sumie... :mysli: ma to sens :naughty:

Wgl, jutro odbieram od lakiernika progi eSowe, listwy drzwiowe dolne, daszek na klapę i zderzak eS polift z PDC :slina::decayed:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 23:11_________________________________________________ :gwizdanie:

p1230442.jpg

p1230445.jpg

Opublikowano

no to będzie szał :decayed:

Opublikowano

co to za daszek miszczu?

Opublikowano

co to za daszek miszczu?

RS4 takie cos jak u mnie :naughty:

Opublikowano

ołsz kurfaaa :kox::slina:

Opublikowano
  • Autor

Mały prezencik dla AFN'a :naughty:

scaled.php?server=59&filename=201107251036.jpg&res=medium

No i powoli ruszyły prace nad body :decayed:

201107251038.jpg

201107251039.jpg

201107251041.jpg

Opublikowano

Mały prezencik dla AFN'a :naughty:

scaled.php?server=59&filename=201107251036.jpg&res=medium

No i powoli ruszyły prace nad body :decayed:

201107251038.jpg

201107251039.jpg

201107251041.jpg

szukaj gwintu :wink4:, bez dobrej gleby nawet pakiet eS nie bedzie robił roboty :naughty:

Opublikowano

Co tak sie ociagasz i tylko tył załozyłeś gdzie daszek :naughty: Ty masz ori ten daszek czy laminat :mysli: jeśli ori to jak to sie montuje :mysli:

Opublikowano
  • Autor

szukaj gwintu :wink4:, bez dobrej gleby nawet pakiet eS nie bedzie robił roboty

Ja dobrze o tym wiem :wink4: Tylko na razie kasy brak na gwint...

Co tak sie ociagasz i tylko tył załozyłeś gdzie daszek :naughty: Ty masz ori ten daszek czy laminat :mysli: jeśli ori to jak to sie montuje :mysli:

Nie mam jeszcze kleju do szyb :decayed: Poza tym zderzaka od tak nie da się założyć :decayed: Musiałem go poustawiać ma sztycach itp itd. no i wiązkę PDC pociągnąć :wink4:

Daszek laminat. Ori daszek przykręca się do klapy trzema śrubami :wink4: [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 21:36_________________________________________________Czterema nie trzema :decayed:

Fota ze strony SID'a

70a8503e28388cf4ffff89caffffffe1.JPG

Opublikowano

szukaj gwintu :wink4:, bez dobrej gleby nawet pakiet eS nie bedzie robił roboty

Ja dobrze o tym wiem :wink4: Tylko na razie kasy brak na gwint...

Co tak sie ociagasz i tylko tył załozyłeś gdzie daszek :naughty: Ty masz ori ten daszek czy laminat :mysli: jeśli ori to jak to sie montuje :mysli:

Nie mam jeszcze kleju do szyb :decayed: Poza tym zderzaka od tak nie da się założyć :decayed: Musiałem go poustawiać ma sztycach itp itd. no i wiązkę PDC pociągnąć :wink4:

Daszek laminat. Ori daszek przykręca się do klapy trzema śrubami :wink4:

no to gra :decayed:

zderzaczek od Esy wygląda zajebisćie szkoda ze mi sie trafił od avanta, a nie od sedana :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.