Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli: jakaś zaślepka czy co :)

zaślepka do zderzaka Esowego :kox:, czyli nie bedzie blachy, ile cię wyszedł ten plasticzek?

Dokładnie :wink4: Tylko na razie nie wiem gdzie dać tablicę... :mysli:

O kosztach lepiej nie rozmawiajmy :wallbash:

wyeb ja w pesdu :kox:

Opublikowano

Ale zrobiłeś robote z autem :slina:

brakuje jeszcze gwintu ale jest mega :good: :good:

dobra robota Stary :good:

Opublikowano
  • Autor

Ale zrobiłeś robote z autem :slina:

brakuje jeszcze gwintu ale jest mega :good: :good:

dobra robota Stary :good:

Dzięki :embarrassed:

A gwint będzie w swoim czasie :wink4:

Wie ktoś jak się robi zwijak posta? :decayed:

Opublikowano

Wie ktoś jak się robi zwijak posta? :decayed:

[spoiler][/spoiler]

a zaślepka będzie mega :kox:

Opublikowano

no napracowałeś się gratulację :kox:

Opublikowano

noooooo... :good::kox: :kox: :wink4:

Opublikowano

Napisz na PW jaki koszt tej zaślepki...

Opublikowano

Maxter jak masz mozliwosć to zobacz jak z spasowaniem w zderzaku poliftowym A4 :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Maxter jak masz mozliwosć to zobacz jak z spasowaniem w zderzaku poliftowym A4 :notworthy: :notworthy:

amerykany mówią że ni uja :kwasny:

Opublikowano

Maxter jak masz mozliwosć to zobacz jak z spasowaniem w zderzaku poliftowym A4 :notworthy: :notworthy:

amerykany mówią że ni uja :kwasny:

:disgust:

Ty ale amerykany nie wiedzą co to zderzak poliftowy :decayed:

Opublikowano

Maxter jak masz mozliwosć to zobacz jak z spasowaniem w zderzaku poliftowym A4 :notworthy: :notworthy:

amerykany mówią że ni uja :kwasny:

:disgust:

Ty ale amerykany nie wiedzą co to zderzak poliftowy :decayed:

:polew:

Opublikowano

Maxter jak masz mozliwosć to zobacz jak z spasowaniem w zderzaku poliftowym A4 :notworthy: :notworthy:

amerykany mówią że ni uja :kwasny:

:disgust:

Ty ale amerykany nie wiedzą co to zderzak poliftowy :decayed:

w sumie :decayed: :decayed:

Opublikowano

Maxter jak masz mozliwosć to zobacz jak z spasowaniem w zderzaku poliftowym A4 :notworthy: :notworthy:

amerykany mówią że ni uja :kwasny:

:disgust:

Ty ale amerykany nie wiedzą co to zderzak poliftowy :decayed:

Dobre :decayed: :>

Opublikowano
  • Autor

Maxter jak masz mozliwosć to zobacz jak z spasowaniem w zderzaku poliftowym A4 :notworthy: :notworthy:

Jak przyłapię jakiegoś polifta to sprawdzę dla potomności wtajemniczonej w zderzaki polifotwe :decayed:

Opublikowano

Ładne wozidło ;)

Opublikowano

widziałem Cię dzisiaj w zg jak jechałeś chyba z panienką :cool1:

Opublikowano

graty za mody :good: powiedz przejściówki robiłeś do licznika to gniazda ze starego licznika wybrałeś ?

Opublikowano
  • Autor

widziałem Cię dzisiaj w zg jak jechałeś chyba z panienką :cool1:

A no prawda :decayed: Szkoda, że widziałeś jeszcze niekompletne body :embarrassed::tongue4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 20:15_________________________________________________ :gwizdanie:

201109051129.jpg

201108241101.jpg[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 18:28_________________________________________________Trochę mnie poniosło z naklejkami :decayed: Dałem się namówić... Teraz czeka mnie zrywanie :przebiegly:

dsc3507.jpg

dsc3530w.jpg

Opublikowano

widziałem Cię dzisiaj w zg jak jechałeś chyba z panienką :cool1:

A no prawda :decayed: Szkoda, że widziałeś jeszcze niekompletne body :embarrassed::tongue4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 20:15_________________________________________________ :gwizdanie:

201109051129.jpg

201108241101.jpg[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 18:28_________________________________________________Trochę mnie poniosło z naklejkami :decayed: Dałem się namówić... Teraz czeka mnie zrywanie :przebiegly:

dsc3507.jpg

dsc3530w.jpg

jeszcze za mało tych stickersów, i nie ma efektu :wink4:

Opublikowano

naklejki tym felgom nie pomogą :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.