Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Armi normalne zdjęcia o tej porze? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zaślepka jest ok ale sam nie wiem co z tablicą zrobić :mysli:

Mi tu jednego brakuje - gleby :gwizdanie:

Btw,

normalne zdjęcia byłyby lepsze :naughty:

Mi też brakuje gleby, ale to za jakiś czas się zmieni :wink4: Tablice na razie dam za szybę, a w planach mam wykonanie zestawu do szybkiego montażu tablicy :wink4: Albo elektrycznie wysuwaną spod zderzaka :decayed: :decayed: :polew:

A zdjęcia rozjaśniłem żeby kratki było widać a nie ciemne ciapy :tongue4: Późno było :wink4:

Opublikowano

w .uj za.ebiście dobrej "roboty" :good:

Opublikowano

Armi normalne zdjęcia o tej porze? :naughty:

Oj tam oj tam :embarrassed:

mi na maksa przesadzonymi hdr-ami podjeżdżało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

o i to mi się podoba :naughty:

Foty w dzień, chwilę przed demontażem. Muszę wprowadzić kilka poprawek :wink4: A w piątek dostanę alu :decayed:

dsc3693q.jpg

dsc3691v.jpg

Opublikowano

kuhwa jest moc :naughty:

lecisz z tymi modami nie za szybko? :naughty::tongue4:

gratuluje autka :good:

Opublikowano
  • Autor

Budzą we mnie mieszane uczucia i nie znam jak na razie ich losu... Albo polerka albo zmiana właściciela :decayed:

dsc3699w.jpg

dsc3698x.jpg

Opublikowano

Zglebić mocno to może by jakoś wyglądały.

Takie średnie. :wink4:

Opublikowano

Też mi jakoś nie leżą :confused4:

Opublikowano

Bez gleby szału nie ma :wink4:

Opublikowano

chyba za małe kółko w tym wzorze żeby mega szau robiło , jednakże z glebiszczem byłoby 100% lepiej , ja bym zostawił bo nikt takiego nie ma :decayed:

Opublikowano

Pomaluj na żółto lub pomarańcz :decayed:

Opublikowano

nie jest złe. Jakbyś jakiś ciekawy kolor na nie dał

Opublikowano

Gleba i felga na biało

Opublikowano

Gleba i felga na biało

mogło by być ciekawie :naughty:

Opublikowano

Budzą we mnie mieszane uczucia i nie znam jak na razie ich losu... Albo polerka albo zmiana właściciela :decayed:

dsc3699w.jpg

dsc3698x.jpg

Tą są te z allegro co w takich smiesznych pieniądzach wisiały? :naughty:

Opublikowano

czemu masz znowu zwykły zderzak?

Opublikowano

też byłem napalony na te koła, a jak je założyłem na auto to jakoś mi przeszło, za płaskie były dla mnie

52b4cf8ab89e8dd5m.jpg

Opublikowano
  • Autor

chyba za małe kółko w tym wzorze żeby mega szau robiło , jednakże z glebiszczem byłoby 100% lepiej , ja bym zostawił bo nikt takiego nie ma :decayed:

No właśnie się zastanawiam, czy sprzedać, czy pomalować w jakiś inny kolor i poczeka na glebę :mysli:

czemu masz znowu zwykły zderzak?

Napisałem w pierwszym poscie na tej stronie :wink4: Kilka poprawek mnie czeka i od razu montaż sprysków :gwizdanie:

Budzą we mnie mieszane uczucia i nie znam jak na razie ich losu... Albo polerka albo zmiana właściciela :decayed:

dsc3699w.jpg

dsc3698x.jpg

Tą są te z allegro co w takich smiesznych pieniądzach wisiały? :naughty:

Chyba te same :wink4: Nawet nieco taniej wyrwałem, więc dlatego zaryzykowałem i wziąłem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.