Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pryskaj je na biało i dawaj glebe bedzie malina mowie ci

jakie szerokie i et ??

Opublikowano
  • Autor

8" i ET46 :confused4: Znowu dystanse... :decayed:

Ale te mnie jeszcze męczą wizualnie... Nie wiem jak na aucie...

18119989011.jpg

Opublikowano

8" i ET46 :confused4: Znowu dystanse... :decayed:

Ale te mnie jeszcze męczą wizualnie... Nie wiem jak na aucie...

18119989011.jpg

Mysle nad tym wzorem na przyszły sezon :wink4:

Opublikowano

MaxsteRR, jakbyś sie zdecydował pogonić te Lambo, to sie do mnie odezwij :wink4:

Opublikowano
  • Autor

MaxsteRR, jakbyś sie zdecydował pogonić te Lambo, to sie do mnie odezwij :wink4:

Będziesz chciał białe jakby co? :decayed:

Opublikowano

MaxsteRR, jakbyś sie zdecydował pogonić te Lambo, to sie do mnie odezwij :wink4:

Będziesz chciał białe jakby co? :decayed:

jakby co to tak :good:, ale nie maluj ich tylko zrób sobie VT :polew:

Opublikowano
  • Autor

MaxsteRR, jakbyś sie zdecydował pogonić te Lambo, to sie do mnie odezwij :wink4:

Będziesz chciał białe jakby co? :decayed:

jakby co to tak :good:, ale nie maluj ich tylko zrób sobie VT :polew:

Ale i tak chcę je malować, bo są w opłakanym stanie... Nie jest tak jak gość pisał...

Zdziwiła mnie ich waga :decayed: Dość lekkie jak na ten rozmiar :wink4:

Opublikowano

MaxsteRR, jakbyś sie zdecydował pogonić te Lambo, to sie do mnie odezwij :wink4:

Będziesz chciał białe jakby co? :decayed:

jakby co to tak :good:, ale nie maluj ich tylko zrób sobie VT :polew:

Ale i tak chcę je malować, bo są w opłakanym stanie... Nie jest tak jak gość pisał...

Zdziwiła mnie ich waga :decayed: Dość lekkie jak na ten rozmiar :wink4:

to wymaluj je na czarno, bo mi takie spasują :polew:, nie no żart, jak bedzie coś na rzeczy to pamiętaj o mnie :wink4:, chociaż powiem Ci że jak zrobisz je na biało i wrzucisz glebę to bedzie mniód :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Felgi pojechały dzisiaj do piaskowania, malowanie w przyszłym lub następnym tygodniu :decayed:

Ostatnio wracając do domu miałem bardzo fajne widoki :gwizdanie:

Chwilę później tak lało, że nie dało się jechać...

dsc3872f.jpg

dsc38582.jpg

Opublikowano

dsc38582.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

:mysli: :mysli:

18153442061.jpg

Opublikowano

wkońcu jakieś ludzkie mody :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To nie ten z foto, ale taki sam :decayed: Ale i tak raczej na wiosnę 2012 dopiero go zamontuje :decayed:

Opublikowano

i znowu zima :kwasny:

Opublikowano

Taki gwint wisi (wisiał jeszcze wczoraj) na allegro, to ten? jak tak to się jak zwykle spóźniłem :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Wisiał, ale to nie ten mam ;) Foto tylko pożyczyłem :embarrassed::decayed:

Felgi po piaskowaniu. Nawet mi się takie podobają :decayed: Fajna struktura i odcień, czego na foto niestety nie widać...

201109151142.jpg

201109151141.jpg

Opublikowano

Ten gwint ma chyba regulację twardości :mysli: A kółko ładne nawet bez malowania. Jaki koszt piaskowania?

Opublikowano

No ale takie piaskowane to chyba nieźle by syfem zachodziło bo dość chropowatą strukturę chyba ma. To teraz malowanie :)

Opublikowano
  • Autor

Ten gwint ma chyba regulację twardości :mysli: A kółko ładne nawet bez malowania. Jaki koszt piaskowania?

Ma regulację twardości :decayed: Piaskowanie miałem za friko. :wink4:

No ale takie piaskowane to chyba nieźle by syfem zachodziło bo dość chropowatą strukturę chyba ma. To teraz malowanie :)

Jakby miało tak zostać to pokryłbym tylko bezbarwnym, ale idą w kolor :wink4:

Opublikowano

Ten gwint ma chyba regulację twardości :mysli: A kółko ładne nawet bez malowania. Jaki koszt piaskowania?

Ma regulację twardości :decayed: Piaskowanie miałem za friko. :wink4:

No ale takie piaskowane to chyba nieźle by syfem zachodziło bo dość chropowatą strukturę chyba ma. To teraz malowanie :)

Jakby miało tak zostać to pokryłbym tylko bezbarwnym, ale idą w kolor :wink4:

Tak myślałem bo to najwyższa seria Weiteca chyba :naughty: Na biało idą czy coś innego. Zawsze mi się podobały białe felgi i gdybym miał tylko ciemny kolor auta na pewno felgi bym miał białe :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.