Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest to :kox:

Opublikowano

E kompletnie nie pasuja, ale co by sie nie marnowały to je od ciebie odkupie :evil:

A tak na serio to koło mega, jak będzie jeszcze Air to fura kozak :good:

Opublikowano

są idealne

Opublikowano
:shocked::slina: pieknie, tylko te mycie tych felg, tych zakamarkow :wallbash:
Opublikowano

Brzydkie, nieładne i w ogóle do niczego :sick3:

joke :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Genialne :kox:

Opublikowano

Czekam na komplet drzwi po lifcie :wink4:

Nareszcie :) Gratuluję samozaparcia w modach :wink4: Muszę przyznać, że jest to moja ulubiona A4 na forum :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Czekam na komplet drzwi po lifcie :wink4:

Muszę przyznać, że jest to moja ulubiona A4 na forum :cool1:

Chyba dlatego, że jest przeinwestowane :decayed:

Zimą jakoś nie mam ochoty na modzenie, ale za to biorę się za stan techniczny co by było przy czym na wiosnę grzebać :decayed:

Temp. 0st. a teraz grzeje w środku po 3 minutach jazdy :naughty:

20111129127.jpg

Opublikowano

Świeczki wymienione :decayed: i AFN dmucha ciepłem tak samo szybko jak benzin.

Zaleta b5, w b6 już tak nie ma (nie we wszystkich dieslach) :naughty:

Opublikowano

a gdzie te swiece siedzą? w 1z też są ? :blink:

Opublikowano

Panowie, po ile mniej więcej kilometrach zaczyna u Was grzać? U mnie po około 2-3.

Opublikowano
  • Autor

W sumie zmieniłem, przy okazji wymiany świec z głowicy ;) Stare grzaly mi płyn, ale skoro są od nowości w aucie, to możliwe, że ich wydajność nieco spadła :) Żarowe "zapłonowe" też mam ori od nowości :blink: Wszystkie spalone a palił :decayed:

Co do dogrzewaczy, to wcale nie trzeba mieć włączonego klimatronika, czy tam ustawionego na szybę jak piszą... grzeją bez tego :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 21:07_________________________________________________

Panowie, po ile mniej więcej kilometrach zaczyna u Was grzać? U mnie po około 2-3.

Dokładnie :good:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 21:08_________________________________________________

a gdzie te swiece siedzą? w 1z też są ? :blink:

powinny być. są na króćcu wychodzącym z głowicy, przy ścianie grodziowej :wink4:

Opublikowano

ale gdzie ona sa ? :)

Opublikowano
  • Autor

ale gdzie ona sa ? :)

ahu5.jpg

Opublikowano

Tył silnika, przy ścianie grodziowej. Armi gdzie kupowałeś świece po 15zł?

Opublikowano

człowiek się całe życie uczy :) dzięki zajrzę tam po wypłacie :decayed:

po wyjęciu dużo płynu wyleci ?

Opublikowano

Tył silnika, przy ścianie grodziowej. Armi gdzie kupowałeś świece po 15zł?

U TOM77 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

człowiek się całe życie uczy :) dzięki zajrzę tam po wypłacie :decayed:

po wyjęciu dużo płynu wyleci ?

Mi z górnej mocno leciało, ale zmieniłem szybko, z dolnych mało :) Dolałem może z pół litra do zbiornika wyrównawczego.

11zł sztuka :wink4:

Opublikowano

eee nawet jakby były po 5 to i tak po wyplacie:P w tym miesiacu juz starczy na auto :P

Opublikowano

Zaleta b5, w b6 już tak nie ma :naughty:

B6 ma seryjnie elektryczną nagrzewnicę w desce rozdzielczej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.