Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.


MaxsteRR

Które lampy wybrać?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.


Rekomendowane odpowiedzi

co to konkretnie za daszek bo nie w temacie jestem

Taki na klapę przyklejany :tongue4: Z żywicy, ale wykonany ok :wink4: Chyba, że chcesz, to mogę załatwić ori Audi ale 400zł :kwasny: Nowy w ASO 1450 :shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli taki tjinugnowy, ale niegłupio wygląda :)

No taki właśnie :decayed: To nie próg więc nie uszkodzi się tak łatwo :naughty:

Ori jest przykręcany na 4 śrubki :wink4: I wiem kto ma taki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebać ori za 4 stówy :decayed:

Domyśl się jaką miałem minę jak usłyszałem cenę w ASO :decayed: A tego używanego może i bym wziął, gdybym nie miał pomalowanego i przyklejonego tego z laminatu :rolleyes::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli taki tuningowy :decayed: , ale niegłupio wygląda :)

nie tyle co tuningowy co laminatowa podroba ori RS4 i dlatego nieglupio wyglada kowi taki ma i ja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laminacik jest w pipe :kox: mam go u siebie 3 lata juz i nie widac jakichkolwiek "zmęczeń materiału" :good:

Daszek robi robote w avancie :naughty:

fotka1v.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laminacik jest w pipe :kox: mam go u siebie 3 lata juz i nie widac jakichkolwiek "zmęczeń materiału" :good:

Daszek robi robote w avancie :naughty:

fotka1v.th.jpg

Nadaje trochę charakteru :wink4:

Bez daszka jest nudny :bag:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidełko , a wczoraj widzialem pod Tesco taka sama na tych samych felach z tym lub podobnym kolorze ale z glogowskimi blachami i zarysowanym zderzakiem tyl z prawej strony ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidełko , a wczoraj widzialem pod Tesco taka sama na tych samych felach z tym lub podobnym kolorze ale z glogowskimi blachami i zarysowanym zderzakiem tyl z prawej strony ^_^

Z Głogowem mam niemiłe wspomnienia ostatnio... poza tym, że się tam urodziłem :decayed:

A zderzak miałem zarysowany z lewej, ale to przedliftowy :tongue4:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 23:22_________________________________________________Aaaa... też ją kojarzę! Czarne szyby z tyłu miała, kiedyś na pewno :P I bez dystansów. Kolor ten sam. Parkowałem koło niej kiedyś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ^_^ rzuciła mi się franca w oczy bo te fele są tak nietypowe ze hej :P Ja tam się wstydzę parkować moja niuniom obok innych :P ale może kiedyś ogarnę ja a narazie nie ma czasu i finansów ^_^ a co do złych wspomnień z glogowa to takie coś mogło się zdarzyć wszędzie po prostu trafiło na glogów :P Łapki bym poobcinał tym cenzura ale cóż trza żyć dalej i lać na nich , powodzenia w dalszych modach , nadal obserwuje temat bo warto ^_^ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem jak będziesz w Głogowie trzeba się na chwilę zatrzymać i spota zoragnizować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeździłem po głogowie jako kurier to widziałem dużoo a4 ale najbardziej w pamięć zapadła mi esa w kombi niebieska i rs4 b5 srebna, stały przy boschu, nie wiem dlaczego nie ma ich na forum :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zrobiony trumniak, naprawde piekny egzemplarz, mam nadzieje że pooglądam na jakimś spocie lubuskim :good: patrząc na takie projekty dochodze do wniosku ze moje auto to rozpadający sie szrot na 4 kółkach gdzie nic nie jest zrobione dobrze :( ale nic do zobaczyska na jakims spocie.

P.S Kupiłem ostatnio parke Nangkan'ów identycznych jak ty (215/45 R17) i też uważam że sa całkiem dobre szczególnie że cena niewielka bo dalem 270zł za sztuke :>

PP.S co do spotów lubuskich to zapraszam na forum lubuskiego VAG'a http://www.vaglubuski.pl , kojarzę że byłeś chyba zarejestrowany na tym forum, ale zmieniło ono adres i od nowa sie rozpędza. Dodam że 10 września planowany jest Spot w Świebodzinie czyli twoich okolicach, więcej info na forum.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych modach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeździłem po głogowie jako kurier to widziałem dużoo a4 ale najbardziej w pamięć zapadła mi esa w kombi niebieska i rs4 b5 srebna, stały przy boschu, nie wiem dlaczego nie ma ich na forum :angry:

W Głogowie jest dużo fajnych B5 ale nie każdy czuje potrzebę pokazywania ich na forum ... Co do RS4 on z tego co pamiętam poszła pod młotek i już w głogowie chyba nie jeździ ale mogę się mylić ^_^ za to mamy piękna R8 jak ktoś ma foteczki tej lalki to niech pokarze niedowiarka bo mi się nie udało jej złapać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad wpadł dzisiaj z felgą 18" więc postanowiłem przymierzyć mimo, że mi się nie podoba to koło :decayed:

p12304872.jpg

p12305012.jpg

No i wpadły końcówki tłumika jak u Kowi'ego :gwizdanie:

p12305092.jpg

p12305032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad wpadł dzisiaj z felgą 18" więc postanowiłem przymierzyć mimo, że mi się nie podoba to koło :decayed:

p12304872.jpg

p12305012.jpg

No i wpadły końcówki tłumika jak u Kowi'ego :gwizdanie:

p12305092.jpg

p12305032.jpg

Murzyńskie koło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...