Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wawel ? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwesti


Gość mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Nie daje mi to spokoju, dlatego chcialbym poznac Wasze zdanie Panowie/Panie w kwesti miejsca w ktorym powinien zostac pochowany S.P. Prezydent Kaczynski.

Wg. mnie pomysl z Wawelem jest poroniony i wynika chyba bardziej z jakies kampani politycznej anizeli "dobra" zmarlego . Niestety Polska to kraj gdzie nawet zalobe potrafia spier*** za przeproszeniem.

Szanuje i jakos tam wew. przezylem to co sie stalo (chyba jak kazdy Polak) ale to co sie zaczyna uskuteczniac to jest porazka.

Co Wy o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To decyzja rodziny i trzeba ją uszanować... Myślę, że polityka tutaj nie ma żadnego znaczenia.

Ja też ma inne zdanie i chyba mało kto pomyśłał o tym, że Para Prezydencka będzie pochowana właśnie na WAWELU... [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 16:02_________________________________________________Biorąc pod uwagę fakt z ostanich tygodni kiedy to śp. Lech Kaczyński nie został Honorowym Obywatelem Krakowa ten pomysł tym bardziej wydaje się kiepski wg mnie. Lech sam prosił o zaniechanie projektu po tym jak pomysł z nadaniem mu tego tytułu wywołał burzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To decyzja rodziny i trzeba ją uszanować...

czy to oznacza ze jak moja rodzina tak zdecyduje ze mna to tez mam tam spoczywac ?

Mysle ze 90% ludzi nie zdaje sobie sprawy kto i dlaczego spoczywa w tym miejscu, stad przyzwolenie.

Mamy lekka paranoje bo trwa zaloba , wiec kto sie wychyli to jest zly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem dla zmarlych - pomysl jest zly. Podzieli, a nie polaczy.

Mam dziwne wrazenie, ze ktos chce mimo wszystko cos ugrac politycznie na tej tragedii... nie musz chyba dopowiadac kto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze 90% ludzi nie zdaje sobie sprawy kto i dlaczego spoczywa w tym miejscu

W zdecydowanej większości głowy państwa polskiego(królowie) i ich rodziny, jakby nie patrzyć Lech Kaczyński też był głową państwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To decyzja rodziny i trzeba ją uszanować...

czy to oznacza ze jak moja rodzina tak zdecyduje ze mna to tez mam tam spoczywac ?

Mysle ze 90% ludzi nie zdaje sobie sprawy kto i dlaczego spoczywa w tym miejscu, stad przyzwolenie.

Mamy lekka paranoje bo trwa zaloba , wiec kto sie wychyli to jest zly ...

Ja obsolutnie zdaję sobie sprawę z tego kto tam spoczywa i powiedziałem, że wg mnie pomył jest zły. Zdecydowana większość jest tego samego zdania.

Mysle ze 90% ludzi nie zdaje sobie sprawy kto i dlaczego spoczywa w tym miejscu

W zdecydowanej większości głowy państwa polskiego(królowie) i ich rodziny, jakby nie patrzyć Lech Kaczyński też był głową państwa

Tam są Królowie Polski i bohaterowie... Z całym szacunkiem dla Lecha Kaczyńskiego... :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie tez jestem przeciwny. Kto spoczywa na Wawelu:

Jan III Sobieski

Naczelnik Tadeusz Kościuszko

Święta królowa Jadwiga

Generał Władysław Sikorski

Książę Józef Poniatowski

Adam Mickiewicz

Marszałek Józef Piłsudski

Juliusz Słowacki

Kazimierz III Wielki

Wszyscy te nazwiska znaja. Nasuwa sie pytanie co takiego wybitnego zrobil prezydent Kaczynski zeby jego nazwisko pojawilo sie obok wyzej wymienionych? Podpisanie Traktatu Lizbonskiego raczej nie jest na tyle znaczace.

Poza tym czytalem gdzies ze to nie decyzja rodziny ma zostac tam pochowany ale rodzina nie wyrazila sprzeciwu ale gdzie to cholera nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo zły, moim zdaniem, oczywiście. Powinny być Powązki.

Jeżeli jednak już padła taka propozycja i rodzina to zaakceptowała to powinny zniknąć wszelkie medialne dyskusje na ten temat.

Nie czas na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo zły, moim zdaniem, oczywiście. Powinny być Powązki.

Jeżeli jednak już padła taka propozycja i rodzina to zaakceptowała to powinny zniknąć wszelkie medialne dyskusje na ten temat.

Nie czas na nie.

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka decyzja rodziny, rodzina tylko zaakceptowala miejsce ....

Pomysl bez sensu, powinni chowac w Warszawie lub miejscu miescie gdzie mieszkali .....

Dla mnie idiotyzm, ale POLSKA w koncu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kler przehandlował miejsce na wawelu :gwizdanie:

a słowa kard.Dziwisza mnie rozwaliły :cool1:

...zginą śmiercią bohaterską...

z całym szacunkiem dla zmarłego,gdzie tu bohaterstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPONUJĘ ZAMKNĄĆ TEN TEMAT,

bo może się komuś wymknąć jedno słowo za dużo, a to nie jest czas na takie dyskusje - decyzja zapadła !!!

Jak kogoś bardzo boli ta decyzja, to niech powróci do dyskusji za czas jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc kontrowersyjna wypowiedź jest na yotubie na temat tego całego wydarzenia tragicznego

http://www.youtube.com/user/damianero#p/u/2/ILkuL3phvaw

Koleszka częściowo ma racje, polecam też obejrzec dwa jego filmiki p.t. dogadywanka do... Co myslicie o jego wypowiedzi :mysli: ostro poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sie zaloba nie skonczyla a juz sie zaczyna... ja to sie nie moge doczekac poniedzialku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten pomysł jest co najmniej zły, Śp. L. Kaczyński ani w 1/10 nie zasłużył się dla naszego narodu co każda z innych osób pochowanych na Wawelu. Śp. Zbigniew Religa który był TYLKO lekarzem biorąc pod uwagę w tym przypadku urząd prezydenta uratował wiele istnień a nie jest pochowany na Wawelu... a do tego jeszcze Śp. M. Kaczyńska... tym bardziej...

Jestem tylko ciekawy czy Kaczyńscy mieli testament a jeśli tak to co w nim pisało w kwestii miejsca pochówku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://demotywatory.pl/1406872/Wieczny-Spoczynek-Wsrod-Krolow

Pomysł jest żenujący, a co z pozostałymi ofiarami wypadku. Co najmniej kilka osób bardziej się zasłużyło dla Polski.

Ciekawe gdzie pochowają Jaruzelskiego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie tez jestem przeciwny. Kto spoczywa na Wawelu:

Jan III Sobieski

Naczelnik Tadeusz Kościuszko

Święta królowa Jadwiga

Generał Władysław Sikorski

Książę Józef Poniatowski

Adam Mickiewicz

Marszałek Józef Piłsudski

Juliusz Słowacki

Kazimierz III Wielki

Wszyscy te nazwiska znaja. Nasuwa sie pytanie co takiego wybitnego zrobil prezydent Kaczynski zeby jego nazwisko pojawilo sie obok wyzej wymienionych? Podpisanie Traktatu Lizbonskiego raczej nie jest na tyle znaczace.

Poza tym czytalem gdzies ze to nie decyzja rodziny ma zostac tam pochowany ale rodzina nie wyrazila sprzeciwu ale gdzie to cholera nie pamietam

No offence. Znales wszystkich? Z mediow, lekcji historii? Skad wiesz ze LK osiagniecia nie byly bardziej znaczace niz wszystkich powyzszych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPONUJĘ ZAMKNĄĆ TEN TEMAT,

bo może się komuś wymknąć jedno słowo za dużo, a to nie jest czas na takie dyskusje - decyzja zapadła !!!

Jak kogoś bardzo boli ta decyzja, to niech powróci do dyskusji za czas jakiś.

Zamknac ten temat :wallbash:

Ale przesadzacie :chytry: że niby dlaczego zamknąć :?: bo żałoba jest :?: w piątek się kończy i co w tedy już będzie można na ten temat rozmawiać :?: a co od piątku się zmieni :?: ja też uważam że pomysł z miejscem pochówku jest kretyński a dlatego że Ś.p Kaczyński niczym sobie nie zasłużył na takie miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...