Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jadę w sobotą :)

A czemu nie wjechało twoje auto na hamownię?

Opublikowano

ja jadę w sobotą :)

A czemu nie wjechało twoje auto na hamownię?

z tego co pamietam nie mają hamowni 4x4

Opublikowano

Dokładnie dlatego :wink4: ale papier nie jeździ tylko fura :wink4:

Opublikowano

mystic Ty lepiej powiedz jak ojcu sie podoba :cool1:

Opublikowano

Father jest zadowolony :decayed: mam mu teraz heble robić bo podobno po wirusie przestało hamować :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

mystic Ty lepiej powiedz jak ojcu sie podoba :cool1:

pewnie papie zmarszczki na twarzy sie prostuja ... :naughty::wink4:

Opublikowano

WITAM.

CZY TEMAT BEDZIE PONOWNIE OTWARTY ????

[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 06:37_________________________________________________brak chetnych??

..........................

Opublikowano

Kolego temat jest zakończony - zebrało się tyle osób ile miało i teraz pozostaje poczekać na kolejną, nową listę...

Napisz do kolegi rob555 na PW może jeszcze cię wciśnie...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam Tune-Up. Robert super ogarną również moją A4 .. :) 145KM i 340 NM w końcu pchnęły autko do przodu.. :) I nawet przy 200km/h nie widać z tyłu dymku .. :) Także, kto myśli o programie to niech się długo nie zastanawia.. :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy mozna zrobic taka liste na sierpien - mniej wiecej miedzy 10 a 20 jego dniem? Pacjent to Passat B5FL AVF. Czy koszt to nadal 700zl?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Robert co z jednostka 1.8t 163km i Multitroni, da sie cos z tego zrobic tak aby Multi nie dostal po d*pie i moc byla odczuwalna?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja przywędrowałem z forum passata za tym grupowym chipem u Roba, jak z cenami? '

P.S. Silnik 2.0 TDI 140KM BKP jakie ma EDC boscha czy siemensa?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli się można wpisywać na grupowego chipsa to proszę mnie też dopisać :evil:

Silnik 1.8T ANB, DP, TIP, K04 hybryda od Karambola :naughty:

Opublikowano

Chetnie bym sie dopisal ale nie wiem jak to bedzie z terminami. Ja bede w kraju od pierwszego do 25 Marca i chyba bede musial sie umowic indywidualnie. Ciekawe jaki bedzie wtedy koszt.

Opublikowano

Witam,

Jak będzie tworzona taka lista to ja chętnie też bym wziął udział w grupowym czipie.

1.8T B6

Pozdrawiam!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No ja to bym się też pisał wstępnie... Autko do zrobienia to A4 B6 z silnikiem AVF :) podpowie ktoś jakie mam EDC?:)

Opublikowano

i jak z tą listą :mysli:

Opublikowano

Do konca lutego promocja - indywidualnie w cenie grupowki.

Z tym ze EDC15 PD -800zl (nie ma tego oznaczonego)

Opublikowano

rob555 a jak by było w moim przypadku? Hamowanie automata z wykresem? :) mozesz pisać tu albo na PW. Umówimy sie dokładniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.