Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko, wywal te pokrowce i dywaniki i bedzie :good:

Opublikowano

Nie daj sie prosić i zrób jak ci koledzy dobrze radzą :good: bo z lekka kiczem wali :gwizdanie: :wink4:a furka ok :naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

i przyszedł czas na zmiane dywaników są dedykowane jak widac :>

dywaniki.jpg

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 16:10_________________________________________________a oto nowe laćki oczywiście ori 225/50/17 i zaciski pomalowne w srebrny kolor :>

felga.jpg

i to by na razie było na tyle :hi:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 16:15_________________________________________________

Lipiec1.jpg Lipiec2.jpg

:yeee:

Opublikowano

No i nauka nie poszła w las :good::wink4:

Opublikowano

No te dywaniki to nieciekawe jak dla mnie,nie ma to jak ori.

A oponki to w rozmiarze dla A6 założyłeś.

Opublikowano

Super furka :good: ściemnij jeszcze szybki będzie ok.Tą blachę z pod nóg wywaliłeś?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ta wywaliłem, dokładnie kółka w rozmiarze od A6 przy zmianie oponek, za sezon może dwa, będą już tak jak powinny :wink4:

tak powoli myślę o ściemce szyb ale to jeszcze musi poczekać ;([br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 11:51_________________________________________________Taki mały Mix :radocha:

Bez_blach_male.jpg

Opublikowano

co to q.... jest??? :blink:

biały nie pasuje do auta, załóż zielone :decayed:

Opublikowano

Bez_blach_male.jpg

ufo wylądowało :polew:
Opublikowano

Bez_blach_male.jpg

ufo wylądowało :polew:

to te dywaniki z biedronki tak napromieniowały auto, zę nocą świeci podłoga ...

Opublikowano

No jak przeca to C/L Home :gwizdanie:

Opublikowano

Teraz tylko jeszcze chrom z metra cięty na grill i listwy boczne, potem pseudo ledy w zderzak, znaczek S4 albo RS4 i będzie git

jak będziesz miał większy przypływ gotówki to przerób przód na B7

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:bla: :bla: :bla: :bla:

Jak sponsorujesz to why not :tongue4:

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie pisałem- brak czasu.... a troszkę w autku się pozmieniało:

a mianowicie na pierwszy plan poszło oświetlenie wnętrza wszystko w led zimny biały

led.jpg

Kolejną rzeczą to klubowe ramki-drobny mod a cieszy, następni soczewki z B8 w reflektory- jak się okazało moje były mega wypalone- za to teraz jest światłość.

A w tym tygodniu ogarnąłem tv w moim RNS-E.

Fotka z przed zimy- jeszcze z starymi soczewkami:

A4_klub_Pazdziernik_male.jpg

w planach jest jeszcze odblokowanie AUX-a, TV podczas jazdy, no i może w dalszej przyszłości kamerka cofania.

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

A no i po wyczyszczeniu lasera w RNS-e wreszcie mam NAWI:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.