Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)

Czy podoba Ci się mój utwór ?

  1. 1. Czy podoba Ci się mój utwór ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ma piecyk peaveya backstage :) ale jest problem z uziemieniem i brzęczą przetworniki, a na wzmaku i mikserze nie ma czegoś takiego, więc nie chciałem tego trzeszczenia na nagraniu :)

Opublikowano

wsłuchałem sie w całość i uwazam ze solówka na gitarze jest niefajna ,jest nie do przyjęcia niestety, harmonijka jest ok ale gitara solowa do usunięcia, fałszujesz niestety. reszta do przyjęcia. mioze wynika to z braków wyszkolenia bo powinna byc bardziej żwawo i z werwą a smucisz. :decayed:

Opublikowano

A mi sie podoba, co do klimatu chyba z góry ustalony był że nie będzie wesoły, bo w końcu sprzedaż auta wymarzonego nie jest czymś wesołym, wiec smutny charakter piosenki jest ok :good: Jedyne co mogła by być krótsza :good:

Opublikowano
  • Autor

muszę nad tym popracować jeszcze, bo to nie była za bardzo moja tonacja i ze sprzętu więcej bym nie wyciągnął...

Opublikowano

usmiechanlem sie jak to przesluchalem wiec chyba mi sie podobalo :wink4:

szkoda tylko ze szwagier tak lipnie pomalowal :/

a zonie kup moze inne auto .... tico + lpg tanie w jezdzie i naprawach jak cos :)

wtedy odkladajac pieniadze uzbierasz na q7 lub rs6 takie jak w balladzie

Opublikowano

nowak , może Ty coś napisz o felgach 19 cali :naughty::decayed:

Opublikowano

nowak , może Ty coś napisz o felgach 19 cali :naughty::decayed:

chcialbys.... bo podpialbys to tez pod siebie :naughty:

spiewanie zostawiam tylko jako prezent w domu... pod prysznicem i nieraz w aucie sobie zawyje tez :polew:

Opublikowano

nowak , może Ty coś napisz o felgach 19 cali :naughty::decayed:

chcialbys.... bo podpialbys to tez pod siebie :naughty:

spiewanie zostawiam tylko jako prezent w domu... pod prysznicem i nieraz w aucie sobie zawyje tez :polew:

:decayed:

ja tylko wyłem jak wpadłem 19` w dziurę :decayed:

Opublikowano

Ruscy wiedzą najlepiej jak śpiewać o maszynie... :decayed:

PIOSENKA O BMW (HIT W ROSJI)

Pamiętaj,jednak,że prawdziwy facet śpiewa o kobiecie Czterej pancerni - Moja najmilejsza :naughty::decayed:

Opublikowano

ma piecyk peaveya backstage :) ale jest problem z uziemieniem i brzęczą przetworniki, a na wzmaku i mikserze nie ma czegoś takiego, więc nie chciałem tego trzeszczenia na nagraniu :)

:thumbdown: :thumbdown: Według mnie tylko Marshall :good:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

UWAGA! UWAGA!

Nagraliśmy nową wersję utworu :) Wzięliśmy pod uwagę wszystkie opinie i teraz powinno być ok. Utwór nagrany porządnie, jakość dobra, więc zapraszam do słuchania i opinii, uwag. Pozdrawiam i zapraszam :hi:

P.S. Utwór całkowicie nagrany na Korgu pa500, i Fenderze Strato.

Opublikowano

Nie no to było za***iste.

Mam nadzieję, że już nie będziecie więcej tworzyć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czyli się nie podoba ?? ;( :wink4:

Opublikowano

UWAGA! UWAGA!

Nagraliśmy nową wersję utworu :) Wzięliśmy pod uwagę wszystkie opinie i teraz powinno być ok. Utwór nagrany porządnie, jakość dobra, więc zapraszam do słuchania i opinii, uwag. Pozdrawiam i zapraszam :hi:

P.S. Utwór całkowicie nagrany na Korgu pa500, i Fenderze Strato.

:kox::good:

Opublikowano

Nie no to było za***iste.

Mam nadzieję, że już nie będziecie więcej tworzyć :decayed:

Artur,nie pitol,za***ista akcja :evil:

...cameleon :good:,w życiu chodzi o zabawę :wink4::good:

Opublikowano

mnie się podoba

wiesz jak byś miał sylikon jak Doda to chłopaki by Ci się do twego czarnego audi pchali :decayed:

Opublikowano

Powiem Tak. To Tylko moja opinia.

Cały numer to jakaś żenada. Naprawdę wstyd mi było tego słuchać.

To, że zagraliście to na kombajnie Korga to c**j. Disco Polo, to przy tym czad., Ale to, co zostało zagrane na Strato, to obraza dla tego instrumentu. Nie mogę przyklasnąć dla takiej profanacji :no:

Opublikowano
  • Autor

Trochę pracy i czasu w to włożyliśmy, więc myślę że jest ok. Chociaż jakość nadal pozostawia trochę do życzenia. Niby już było nagrywane kartą dźwiękową itp, itd. ale nad tym się jeszcze pokombinuje. Cieszę się, że się podoba ;)[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 00:13_________________________________________________truckmaniac, na strato grał syn, no i niech mu będzie :P Chciał to coś tam sobie dograł, uczy się chłopak. Co do ogólnego wrażenia, to każdy ma jakieś swoje gusta i guściki i nie wszystkim musi się podobać :good:

Opublikowano

Super pomysł i wykonanie :good: Tym bardziej, że to utwór o czarnym audi :wink4:

Opublikowano

Toż to jakaś czarna ballada.

gdzie humor i chórek żeński ?? :gwizdanie:

powinieneś się wzorować na czymś takim:

http://www.dailymotion.pl/video/x7f7lx_big-cyc-rudy-si-eni_music

Big Cyc- Mały fiat

tylko nie mów,że to za trudne :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.