Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz lampiszony i gleba :decayed:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje :good:

Męcz Mrogala o resztę zdjęć :naughty:

narazie jedno bo sie po 2 dniach nieobecnosci w pracy musze troche ogarnac :decayed:

paput.jpg[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 11:53_________________________________________________

no kola dobre :kox:

o i kolo sie nagle marudzie podoba :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

teraz w jaki kolor zaciski? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na czarno :decayed:

chyba załaduje na seledynowo a znaczek audi zamaluję na czarno :tongue4:

Opublikowano

ja bym psiknal na czerwono :good:

Opublikowano
  • Autor

na kolor to mozna robic jak masz takie jak nosb, a nie takie male pipki :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________DSC02568.jpg

łe przy 110 kuniach to przy takich zaciskach nawet z miejsca nie ruszę :>

Opublikowano

na kolor to mozna robic jak masz takie jak nosb, a nie takie male pipki :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________DSC02568.jpg

łe przy 110 kuniach to przy takich zaciskach nawet z miejsca nie ruszę :>

widziales ja mam na czerwono wiec masz poglad

Opublikowano
  • Autor

na kolor to mozna robic jak masz takie jak nosb, a nie takie male pipki :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________DSC02568.jpg

łe przy 110 kuniach to przy takich zaciskach nawet z miejsca nie ruszę :>

widziales ja mam na czerwono wiec masz poglad

czerwonych jest za dużo dookoła, zrobię seledynek i dzisiaj może się pochwalę jednym zaciskiem bo dopiero z roboty wróciłem

Opublikowano

na kolor to mozna robic jak masz takie jak nosb, a nie takie male pipki :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________DSC02568.jpg

łe przy 110 kuniach to przy takich zaciskach nawet z miejsca nie ruszę :>

widziales ja mam na czerwono wiec masz poglad

czerwonych jest za dużo dookoła, zrobię seledynek i dzisiaj może się pochwalę jednym zaciskiem bo dopiero z roboty wróciłem

jak tam se Babcia zyczy :gwizdanie: :>

Opublikowano
  • Autor

na kolor to mozna robic jak masz takie jak nosb, a nie takie male pipki :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________DSC02568.jpg

łe przy 110 kuniach to przy takich zaciskach nawet z miejsca nie ruszę :>

widziales ja mam na czerwono wiec masz poglad

czerwonych jest za dużo dookoła, zrobię seledynek i dzisiaj może się pochwalę jednym zaciskiem bo dopiero z roboty wróciłem

jak tam se Babcia zyczy :gwizdanie: :>

Chyba często używasz tego powiedzenia? :naughty: Mrogal ten znaczek audi z dekielków łatwo się zdejmuje?

Opublikowano

na kolor to mozna robic jak masz takie jak nosb, a nie takie male pipki :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________DSC02568.jpg

łe przy 110 kuniach to przy takich zaciskach nawet z miejsca nie ruszę :>

widziales ja mam na czerwono wiec masz poglad

czerwonych jest za dużo dookoła, zrobię seledynek i dzisiaj może się pochwalę jednym zaciskiem bo dopiero z roboty wróciłem

jak tam se Babcia zyczy :gwizdanie: :>

Chyba często używasz tego powiedzenia? :naughty: Mrogal ten znaczek audi z dekielków łatwo się zdejmuje?

tak trzeba wyjac ten okragly dekielek czyli go poprostu wycisnac a potem ostroznie wycisnac znaczek od srodka on jest na 4 stopkach i jeden bolczyk prowadzocy jak zajrzysz to zobaczysz siedzi na mocny wcisk :good:

Opublikowano
  • Autor

Pany i jak wyszło? Przód do pomalowania jeszcze

dsc08830.jpg

dsc08829j.jpg

dsc08833j.jpg[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 19:46_________________________________________________Przód do pomalowania jeszcze

Opublikowano

mógłbyś mieć kolor nadwozia taki jak zacisków :decayed:

fajny kolor, tylko heble małe...

Opublikowano

Pany i jak wyszło? Przód do pomalowania jeszcze

dsc08830.jpg

dsc08829j.jpg

dsc08833j.jpg[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 19:46_________________________________________________Przód do pomalowania jeszcze

powiem ze kolor smaczny, ale gleba sie klania i bedzie zacnie :good: ogarnales obdartusy?

Opublikowano
  • Autor

Pany i jak wyszło? Przód do pomalowania jeszcze

dsc08830.jpg

dsc08829j.jpg

dsc08833j.jpg[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 19:46_________________________________________________Przód do pomalowania jeszcze

powiem ze kolor smaczny, ale gleba sie klania i bedzie zacnie :good: ogarnales obdartusy?

popsikałem trochę i jest ok[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 20:45_________________________________________________

mógłbyś mieć kolor nadwozia taki jak zacisków :decayed:

fajny kolor, tylko heble małe...

:mysli:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 20:45_________________________________________________dscf5759x.jpg

Opublikowano

i pomarańczowe kierunki :sick3:

Opublikowano
  • Autor

i pomarańczowe kierunki :sick3:

wszystko w swoim czasie :)[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 23:01_________________________________________________będą zielone :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kolor za***isty, nosb mol by taki zrobic sobei swoich zaciskow :slina:

Ech ma się te dwururkę :decayed:

Opublikowano

znaczek na dekielku super za***iście... ale zaciski :sick3:

Opublikowano
  • Autor

jedna strona pomalowana uff

dsc08898.jpg

dsc08899.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.