Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym w rozowy poszedl :naughty:

Opublikowano

juz wiem na jaki kolor u siebie pomaluje :kox: kirunki zmien :naughty:

Opublikowano

ja bym jeszcze znaczek na gryllu w ten kolor pociągnął, no i gleby mu :evil:

Opublikowano

i lampy przód :gwizdanie:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

i lampy przód :gwizdanie:

lampy będą na 100% be te co mam to dwie inne :>

dzisiaj machnąłem grilla w czarnego mateusza :>

dsc08914r.jpg[br][br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 19:49_________________________________________________aaatc.jpg[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 22:48_________________________________________________wymiana spalonych żarówek pod rejestracją na diodowe, megamod :decayed: Ładnie świecą

20828332.jpg

"matowe" kierunki- muszę takie kupić a nie się pierdzielić w mazanie :> pasują do całości

40347203.jpg

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 19:31_________________________________________________ujarzmianie jarzm :>

dsc09072y.jpg

Opublikowano

dobry jest ten kolor :decayed:

Opublikowano

dobry jest ten kolor :decayed:

oczojebny na maxa :kox:

Opublikowano

za***isty :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

za***isty :naughty::kox:

za***isty :naughty::kox:

widzę że mam zagorzałego fana od zacisków :good: o

p.s a Ty mażesz w swojej green żabci? :mysli:

Opublikowano

tylko niepotrzebnie znaczek na grilu poszedł w mat, bo teraz trąci z daleka kamei'em :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tylko niepotrzebnie znaczek na grilu poszedł w mat, bo teraz trąci z daleka kamei'em :gwizdanie:

zawsze można zeskrobać :decayed:

jak myślita? opłaca się? http://allegro.pl/lampy-xenon-audi-a4-s4-99-01-lift-valeo-i1237744225.html

Opublikowano

opłaca :good: bo są kompletne

Opublikowano
  • Autor

opłaca :good: bo są kompletne

ciekawe jaki stan :mysli: a klubowiczowi kaska potrzebna bo ESA coś padakę ma
Opublikowano

stan lamp to nie problem, nawet jeśłi uszy były klejone, szkła nie są tragiczne, ale jeśłi wypolerujesz je to będą idealne, napewno lepsze niz DEPO bo nie drgają :wink4: kwestia tylko w jakim stanie są przetwornice

Opublikowano
  • Autor

stan lamp to nie problem, nawet jeśłi uszy były klejone, szkła nie są tragiczne, ale jeśłi wypolerujesz je to będą idealne, napewno lepsze niz DEPO bo nie drgają :wink4: kwestia tylko w jakim stanie są przetwornice

a Ty kowi jak masz u siebie ksenon zrobiony? masz lampy depo?

Opublikowano

ja mam jak połowa forum HID wstawiony w soczewke i po bulu, ale jak sie trafią lampy valeo w zaje stanie to biore :gwizdanie:

Opublikowano

za***isty :naughty::kox:

za***isty :naughty::kox:

widzę że mam zagorzałego fana od zacisków :good: o

p.s a Ty mażesz w swojej green żabci? :mysli:

tak tak :wink4: po niedzieli musze sie zaopatrzyc w farbe i psikam :kox: bo żółte mi nie pasuja :good:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

nowy mini mod :) tylko teraz to przykleić :mysli:

11123o.jpg

Opublikowano

mogleś w zielen :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mogleś w zielen :gwizdanie: :naughty:

:polew: bez przesady :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.