Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie gadaj, ładne lampki masz :naughty:, co teraz w kolejce? :cool1:

Opublikowano

a ma ktoś przykład jak świeci 4300 a 5000 ? :rolleyes:

jeżdżę od 3 lat na 6000k i już mnie to znudziło, śmierdzi wsią :rolleyes:

Ja śmigałem ponad 2 lata i uznałem że dość :wink4: niby nowe fury mają 6K ale bardziej mi się podoba ori światło. A 5000 wygląda bardzo sympatycznie :wink4: przy 6K wygląda trochę żółtawo ale tak na serio świeci idealnie biało i tak jak trzeba :good: I nie ma dziwnych fioletów które potrafią się pojawić przy 6K :wink4: Kiedyś bylem ogromnym zwolennikiem 6K ale teraz wolę 5, być może z czasem i 4300 wybiorę :)

Opublikowano
  • Autor

ściema przednich lampek i wydech ala armi :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ściema przednich lampek i wydech ala armi :gwizdanie: :kox:

bedziesz robił lampki jak Dawid? :naughty:

Opublikowano

Paput 5k jest w cipke :kox: , miałem dwa lata, barwa bije na łeb moje obecne, tyle ze na 4,3k wiecej zobaczysz :gwizdanie:

W końcu sie przekonałeś wstawić fotki, elegancko wyszło tylko ja bym jednak znaczek w ori kolorze wstawił, przynajmniej do tych lamp, ale jak je ściemnisz to pewnie zmienie zdanie :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Paput 5k jest w cipke :kox: , miałem dwa lata, barwa bije na łeb moje obecne, tyle ze na 4,3k wiecej zobaczysz :gwizdanie:

W końcu sie przekonałeś wstawić fotki, elegancko wyszło tylko ja bym jednak znaczek w ori kolorze wstawił, przynajmniej do tych lamp, ale jak je ściemnisz to pewnie zmienie zdanie :wink4:

no zobacze jak ze ściemą wyjdzie :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:16_________________________________________________

ściema przednich lampek i wydech ala armi :gwizdanie: :kox:

bedziesz robił lampki jak Dawid? :naughty:

:>

to on ala ja :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:17_________________________________________________Dobra wątek do kosza auto roz.......j....e..bane dzisiaj popołudniu ;(

Opublikowano

Paput 5k jest w cipke :kox: , miałem dwa lata, barwa bije na łeb moje obecne, tyle ze na 4,3k wiecej zobaczysz :gwizdanie:

W końcu sie przekonałeś wstawić fotki, elegancko wyszło tylko ja bym jednak znaczek w ori kolorze wstawił, przynajmniej do tych lamp, ale jak je ściemnisz to pewnie zmienie zdanie :wink4:

no zobacze jak ze ściemą wyjdzie :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:16_________________________________________________

ściema przednich lampek i wydech ala armi :gwizdanie: :kox:

bedziesz robił lampki jak Dawid? :naughty:

:>

to on ala ja :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:17_________________________________________________Dobra wątek do kosza auto roz.......j....e..bane dzisiaj popołudniu ;(

co sie stao daj fotki? bedziesz naprawial?

pojdzie na czesci? cos bym łyknal

Opublikowano
  • Autor

Paput 5k jest w cipke :kox: , miałem dwa lata, barwa bije na łeb moje obecne, tyle ze na 4,3k wiecej zobaczysz :gwizdanie:

W końcu sie przekonałeś wstawić fotki, elegancko wyszło tylko ja bym jednak znaczek w ori kolorze wstawił, przynajmniej do tych lamp, ale jak je ściemnisz to pewnie zmienie zdanie :wink4:

no zobacze jak ze ściemą wyjdzie :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:16_________________________________________________

ściema przednich lampek i wydech ala armi :gwizdanie: :kox:

bedziesz robił lampki jak Dawid? :naughty:

:>

to on ala ja :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:17_________________________________________________Dobra wątek do kosza auto roz.......j....e..bane dzisiaj popołudniu ;(

co sie stao daj fotki? bedziesz naprawial?

pojdzie na czesci? cos bym łyknal

jutro dam fotki

rozpieprzyłem się dzisiaj na STOPIE moja wina, ja podrapany jestem a kupel ma złamany mostek poduchy wypaliły szczęście od boga

dopiero co postawiłem go z lawety ;( :thumbdown:

Opublikowano

Szkoda :confused4: kasko było? Oby!

Czyli wyjechałeś z podporządkowanej i ktoś w Ciebie trafił? Z prawej lub lewej?

Opublikowano
  • Autor

Szkoda :confused4: kasko było? Oby!

Czyli wyjechałeś z podporządkowanej i ktoś w Ciebie trafił? Z prawej lub lewej?

zawaliłem przodem w bok Laguny[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:30_________________________________________________raczej będę rozsprzedawał

Opublikowano

Paput jaki środek miałeś ?

Jakieś fatum ostatnio na forum :kwasny:

Opublikowano

Szkoda :confused4: kasko było? Oby!

Czyli wyjechałeś z podporządkowanej i ktoś w Ciebie trafił? Z prawej lub lewej?

zawaliłem przodem w bok Laguny[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:30_________________________________________________raczej będę rozsprzedawał

Rok temu skasowałem tak swoją lagune jak wjechałem w mazde, tyle, że to była krzyżówka równorzędna i koleś miał miał mnie z prawej...

Opublikowano

A idź Ty w ch@lerę :wallbash: Współczuję :( Rozumiem że nie zatrzymałeś się na stopie? :kwasny: Ważne że nic poważnego Wam się nie stało :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Środek normal drewno dekory reszta standard

No rok pojeździłem ;(

Opublikowano

Środek normal drewno dekory reszta standard

No rok pojeździłem ;(

Z całego serca Ci współczuje, sprzedawaj na części. Dołożysz trochę kasy i kupisz coś lepszego.

W którym miejscu to było? :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

skrzyżowanie warszawska/droga na młynki obok Azotów

Opublikowano

skrzyżowanie warszawska/droga na młynki obok Azotów

Dobrze, że chociaż zainteresowanie częściami jest. Jakiś samochodzik do jazdy sobie kupisz, odłożysz $ i będzie B6.

Głupio to mówić ale głowa do góry.

Opublikowano
  • Autor

skrzyżowanie warszawska/droga na młynki obok Azotów

Dobrze, że chociaż zainteresowanie częściami jest. Jakiś samochodzik do jazdy sobie kupisz, odłożysz $ i będzie B6.

Głupio to mówić ale głowa do góry.

czy ja wiem kupiłbym teraz chętnie 1.8 T quattro i zagazowałbym ale jakos tanio muszę szukać ;(

Opublikowano

skrzyżowanie warszawska/droga na młynki obok Azotów

Dobrze, że chociaż zainteresowanie częściami jest. Jakiś samochodzik do jazdy sobie kupisz, odłożysz $ i będzie B6.

Głupio to mówić ale głowa do góry.

czy ja wiem kupiłbym teraz chętnie 1.8 T quattro i zagazowałbym ale jakos tanio muszę szukać ;(

Początek produkcji i coś się znajdzie.

Opublikowano
  • Autor

skrzyżowanie warszawska/droga na młynki obok Azotów

Dobrze, że chociaż zainteresowanie częściami jest. Jakiś samochodzik do jazdy sobie kupisz, odłożysz $ i będzie B6.

Głupio to mówić ale głowa do góry.

czy ja wiem kupiłbym teraz chętnie 1.8 T quattro i zagazowałbym ale jakos tanio muszę szukać ;(

Początek produkcji i coś się znajdzie.

nic ciekawe na allegro nie widzę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.