Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ależ u Was w Lesznie burżuazja się wozi :D Przeszedłem się od PKP do rynku i znalazłem; Ferrari California, Bentley Continental, RS4, nowa Jetta, ML'a w AMG itp, nowa A5. Masakra :slina: Nie, nie było żadnego zlotu, bo stały porozrzucane, a nie które jechały. :kox:

Opublikowano

mnie w weekend nie ma pasuje mi po 15tej w dzień wiosny

Opublikowano

tez dobry termin... no to propozycje:

21 marzec moze 16godz?

23 marzec (piatek) tez mysle po 16..

moze niedziela 25 marzec.. ??

podawajcie czy ktorys dzien pasuje i moze swoje propozycje..

Opublikowano

-Pesik87

-rafalw80

- cosmos7

- greg24

-krystian821

jak ogarne zalozenie gtb1756vk bo na razie auto juz 3 tydzien stoi chyba ze ktos mnie zaholuje na spota

PS.ma moze ktos z was ma migomat lub tig-a?

Opublikowano

Mi te terminy wszystkie pasują:) Obojętnie, jak sie coś nie wydarzy nieprzewidzianego to bede;)

Opublikowano
Mi te terminy wszystkie pasują:) Obojętnie, jak sie coś nie wydarzy nieprzewidzianego to bede;)

to jak sie umawiamy ? na środe czy na piatek ? mi bardziej pasuje sobota , ale jak beda chetni to w srode tez sie pojawie

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

-Pesik87

-rafalw80

- cosmos7

- greg24

-krystian821

jak ogarne zalozenie gtb1756vk bo na razie auto juz 3 tydzien stoi chyba ze ktos mnie zaholuje na spota

PS.ma moze ktos z was ma migomat lub tig-a?

Wydech też robisz przy "okazji" ? ile ma dać ta turbinka ?

Opublikowano

to co sroda godzina 18nasta? pod trapezem?

Opublikowano
Mi te terminy wszystkie pasują:) Obojętnie, jak sie coś nie wydarzy nieprzewidzianego to bede;)

to jak sie umawiamy ? na środe czy na piatek ? mi bardziej pasuje sobota , ale jak beda chetni to w srode tez sie pojawie

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

-Pesik87

-rafalw80

- cosmos7

- greg24

-krystian821

jak ogarne zalozenie gtb1756vk bo na razie auto juz 3 tydzien stoi chyba ze ktos mnie zaholuje na spota

PS.ma moze ktos z was ma migomat lub tig-a?

Wydech też robisz przy "okazji" ? ile ma dać ta turbinka ?

Wydechu na razie nie ruszam tylko musze wyspawac dp do turbo,ile da to nie wiem bo mam program na 170 mysle ze po korekcie okolice 200 by styklo.

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

to co sroda godzina 18nasta? pod trapezem?

ja chyba odpadam-musze w koncu ogarnac auto

Opublikowano

to jak? 18nasta czy nie bo musze zaplanowac dzien

Opublikowano

nie wiem jak wy ale ja pojawie sie kolo 18nastej pod trapezem a jak nikogo nie bedzie to jade do domu pozdro mam nadzieje ze chlopaki z listy sie pojawia

---------- Post added at 09:01 ---------- Previous post was at 08:56 ----------

max 18.15 bo mama ma urodziny i musze chwile byc :P xD

Opublikowano

No moge być na 18, względnia 18 15 w środe...ale napiszcie jeszcze ile osób będzie i czy w ogóle ktoś będzie...:)

Opublikowano

ok to ja bede :) pozdro

---------- Post added at 11:06 ---------- Previous post was at 11:04 ----------

a kolega pesik87 bedzie?

Opublikowano

Ok. no a reszta, dalej Panowie dalej :)

Opublikowano

no wlasnie wlasnie bede tu zaglądać a jak nikt nie potwierdzi więcej to co robimy :D ? haha

Opublikowano

witajcie to co macie spocik? ;), nie wiem gdzie TRAPEZ jest ale możliwe że dojade bo w Śremie będe

Opublikowano

Ja lece z Jerki to możesz sie dołączyć i pojedziemy razem :) Ze Śremu to i tak przez Jerke lecisz...może chociaz z 5 osób sie uzbiera...:) Dawajcie, pogadamy, poznamy sie, coś sie zje moze...:)

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

Ja lece z Jerki to możesz sie dołączyć i pojedziemy razem :) Ze Śremu to i tak przez Jerke lecisz...może chociaz z 5 osób sie uzbiera...:) Dawajcie, pogadamy, poznamy sie, coś sie zje moze...:)

Opublikowano

moze poleci ktos ze mna jeszcze z Poznania dam Wam znac, przejezdzka w 1 dzien wiosny jak najbardziej TAK, a tak apropo zamienie koła 16 AUDI na 17 bez konieczności oryginału, oczywiscie lato

Opublikowano

Ja się pisze na jakiś spocik też:)

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

Kiedy i gdzie? kilku znajomych z Czacza tez by leciało:D

Opublikowano
moze poleci ktos ze mna jeszcze z Poznania dam Wam znac, przejezdzka w 1 dzien wiosny jak najbardziej TAK, a tak apropo zamienie koła 16 AUDI na 17 bez konieczności oryginału, oczywiscie lato

ja pojade z Kosciana możemy sie zmówic i razem jechać .

---------- Post added at 13:04 ---------- Previous post was at 13:02 ----------

[/color]

Ja się pisze na jakiś spocik też:)

spot jest dzis w Lesznie pod trapezem o 18 ,ja pojade z kosciana to możemy sie po drodze spotkać.Jak jesteś zzainteresowany to mój numer jest post wyżej

Opublikowano

DZISIAJ GODZINA 18 - 18 :15 LESZNO PARKING PRZY TRAPEZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja z Jerki wylatuje ok. 17 30 :))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.