Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie jest ten trapez podajcie ulice

---------- Post added at 14:28 ---------- Previous post was at 14:14 ----------

Zygmunta Starego 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleje konstytucji 3 maja zaraz kolo manhatanu mcdonald trasa nr 5 jest za raz obok poznań-wrocław

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

w mapsgoogle wpisz leszno manhatan :) znajdziesz pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mini zlocik sie odbył...Mam nadzieje, że następnym razem frekwencja będzie większa!!

d9be3dd48b47c62em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mini zlocik sie odbył...Mam nadzieje, że następnym razem frekwencja będzie większa!!

http://images41.fotosik.pl/1392/d9be3dd48b47c62em.jpg

może przyszły piatek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ok. Może jakieś inne miejsce wybierzemy, nie koniecznie musi to być leszno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory chlopaki ale dopiero odzyskalem internet.. i nie mialem zadnego kontaktu ze swiatem.. kurde troche mnie tu nie bylo a juz bylo skromne spotowanie.. lol.. ale obiecuje nastepny spot jestem obecny pierwszy na liscie.. co wy na piatkowy termin..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, no co z tym spotem, myśle, że trzeba sie psotkać żeby omówić pewną sprawę, która wzbudziła mój ogromny entuzjazm i wiem , że sie tam wybiore choć by nie wiem co...a dokłądnie chodzi o VAG EVENT w Żerkowie koło Jarocina. Z tego co zacząłem czytać mega impreza pod znakiem VAg'a...i to bardzo blisko bo ok. 70 km. od Leszna. Impreza trwa 3 dni, gdyby sie zebrałą fajna ekipa z leszczyńskiego to można by sie wybrać, może nawet o noclegu pomyśleć... Link do oficjalnego filmu i stronki:

strona: http://www.wolfsgruppe.com/vagevent/

Pozdro.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby sie zebrałą fajna ekipa z leszczyńskiego to można by sie wybrać

Bardzo, jego mać chętnie :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że kolega Łukasz sie tez zajarał tak jak ja :) To juz mamy 2 auta, kto następny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega cosmos7 w swojej b5 mial juz zrobione jak kupił,wiec raczej wie jak wyglada to na zywo tylko. ja mysle ale o nie zespolonych od s5 depo zeby nie babrac sie za duzo z blacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wymieniać przód, to na zespolone :wink: Jakby ktoś z Leszna już to robił i wiedział co i jak, to można by ewentualnie, porezać razem w mojej Audi, za jakomś odpowiednią formę gratyfikacji .. Może dobra flaszka? :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada, kup najporządniejsze jakie możesz, bo tanie słabo świecą i bywa, ze na nierównościach masz stroboskop zamiast lampy:) W razie potrzeby moge coś doradzic, bo osobiscie miałem zmienione, ale probematyczne były wiec wiele razy je rozkręcałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...