Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie jest ten trapez podajcie ulice

---------- Post added at 14:28 ---------- Previous post was at 14:14 ----------

Zygmunta Starego 1?

Opublikowano

aleje konstytucji 3 maja zaraz kolo manhatanu mcdonald trasa nr 5 jest za raz obok poznań-wrocław

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

w mapsgoogle wpisz leszno manhatan :) znajdziesz pozdro

Opublikowano

No i mini zlocik sie odbył...Mam nadzieje, że następnym razem frekwencja będzie większa!!

d9be3dd48b47c62em.jpg

Opublikowano

Kiedy nastepny?? Bo pogoda zachęcająca:))

Opublikowano
No i mini zlocik sie odbył...Mam nadzieje, że następnym razem frekwencja będzie większa!!

http://images41.fotosik.pl/1392/d9be3dd48b47c62em.jpg

może przyszły piatek ?

Opublikowano

Jak dla mnie ok. Może jakieś inne miejsce wybierzemy, nie koniecznie musi to być leszno:)

Opublikowano

ja od 15 praca w piątek więc raczej odpadam

Opublikowano

sory chlopaki ale dopiero odzyskalem internet.. i nie mialem zadnego kontaktu ze swiatem.. kurde troche mnie tu nie bylo a juz bylo skromne spotowanie.. lol.. ale obiecuje nastepny spot jestem obecny pierwszy na liscie.. co wy na piatkowy termin..??

Opublikowano

Sie pisze:))

Opublikowano

Panowie, no co z tym spotem, myśle, że trzeba sie psotkać żeby omówić pewną sprawę, która wzbudziła mój ogromny entuzjazm i wiem , że sie tam wybiore choć by nie wiem co...a dokłądnie chodzi o VAG EVENT w Żerkowie koło Jarocina. Z tego co zacząłem czytać mega impreza pod znakiem VAg'a...i to bardzo blisko bo ok. 70 km. od Leszna. Impreza trwa 3 dni, gdyby sie zebrałą fajna ekipa z leszczyńskiego to można by sie wybrać, może nawet o noclegu pomyśleć... Link do oficjalnego filmu i stronki:

strona: http://www.wolfsgruppe.com/vagevent/

Pozdro.:)

Opublikowano

a kiedy to :)

Opublikowano

29.06 - 01.07 2012:)

Opublikowano
gdyby sie zebrałą fajna ekipa z leszczyńskiego to można by sie wybrać

Bardzo, jego mać chętnie :buhaha:

Opublikowano

Widze, że kolega Łukasz sie tez zajarał tak jak ja :) To juz mamy 2 auta, kto następny ??

Opublikowano

jak wroce do tego czasu to tez bede :)

Opublikowano

Rezał ktoś u Was w Lesznie już lampki z przodu? :decayed:

Opublikowano

kolega cosmos7 w swojej b5 mial juz zrobione jak kupił,wiec raczej wie jak wyglada to na zywo tylko. ja mysle ale o nie zespolonych od s5 depo zeby nie babrac sie za duzo z blacha

Opublikowano

Jak już wymieniać przód, to na zespolone :wink: Jakby ktoś z Leszna już to robił i wiedział co i jak, to można by ewentualnie, porezać razem w mojej Audi, za jakomś odpowiednią formę gratyfikacji .. Może dobra flaszka? :decayed::polew:

Opublikowano

Dobra rada, kup najporządniejsze jakie możesz, bo tanie słabo świecą i bywa, ze na nierównościach masz stroboskop zamiast lampy:) W razie potrzeby moge coś doradzic, bo osobiscie miałem zmienione, ale probematyczne były wiec wiele razy je rozkręcałem :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.