Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raczej :D ja nic nie zmienialem w aucie ale twojego teraz po tych modach bym obejrzal :D

Opublikowano

Za duzo sie nie zmienilo poki co;p Jade niedlugo do galerii to mozna sie ustawic;p

Opublikowano

No w sumie u mnie dużo też się Nie zmienilo i po tym week też będę w lesznie. .

Opublikowano

U mnie się trochę zmieniło :whistling:

:cool1:

Opublikowano

No to trzeba sie ustawic i zobaczyc co tam wyrezałes;))

Opublikowano
No to trzeba sie ustawic i zobaczyc co tam wyrezałes;))

Ale żeś dorzucił do pieca :decayed: Patrz w dane obok i skojarz fakty :grin:

Opublikowano

O tej godzinie słabo juz kojarze, ale cos mnie sie wydaje ze zmieniles furke :decayed:

Opublikowano

to co koledzy robimy spota??

Jawor masz dla mnie te dwie rzeczy jeszcze?

Ja bym proponował po niedzieli gdzieś się spotkać ekipa. Wstępnie proponuje poniedziałek godz 18 leszno pod galeria albo tesko co wy na to? Pisać kto będzie

Opublikowano

ja moge byc ale bede na brudasa :D

Opublikowano

tez pewnie zachacze;)

Opublikowano
to co koledzy robimy spota??

Jawor masz dla mnie te dwie rzeczy jeszcze?

Ja bym proponował po niedzieli gdzieś się spotkać ekipa. Wstępnie proponuje poniedziałek godz 18 leszno pod galeria albo tesko co wy na to? Pisać kto będzie

Mój będzie prawdopodobnie u majstra. A nie lepiej niedziela?

BTW. Jakie dwie? Pamiętam o jednej.

Opublikowano

jak w niedziele to lepiej pod tesko bo pod galeria miejsca nie będzie

Opublikowano

w ta niedziele to o której godzinie ? bo może i ja bym sie pojawił

Opublikowano

Moze niedziela godz 19sta, tesco leszno ?

Opublikowano

Mi spasi, jakby się co zmieniło, dam znać :wink:

Opublikowano

jak wytrzeźwieje to też będę ewentualnie trochę mogę się spóźnic

Opublikowano
jak wytrzeźwieje to też będę ewentualnie trochę mogę się spóźnic

Kolega się boi, że pijąc dzień wcześniej, na następny dzień będzie o 19 nadal mieć coś we krwi :decayed: To ile Ty obalasz? :D

Opublikowano
jak wytrzeźwieje to też będę ewentualnie trochę mogę się spóźnic

Kolega się boi, że pijąc dzień wcześniej, na następny dzień będzie o 19 nadal mieć coś we krwi :decayed: To ile Ty obalasz? :D

Hehe nie pytaj:d zostawię to dla siebie. Ale po ostatnim wieczórku to Napewno nie byłem w stanie kierować wieczorem

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

na naszym stoliku to kanami by musieli donosic:D

Opublikowano

hvn :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.