Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakieś wskazówki? ;> bo navi gada po angielsku. W opcjach języka jest angielski. A SDS szprecha po dojczu. Mało tego, po jakimś czasie, wybór języka z menu zrobił się szary, i nie idzie nic wybrać...

Opublikowano

jakieś wskazówki? ;> bo navi gada po angielsku. W opcjach języka jest angielski. A SDS szprecha po dojczu. Mało tego, po jakimś czasie, wybór języka z menu zrobił się szary, i nie idzie nic wybrać...

Coś zepsułeś. :tongue4:
  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Mały gadżet do zamontowania :cool1:

e42f0c22baad8dfamed.jpg

To tak spontanicznie spoza listy planów :wink4:

kamerka cofania a do tego na wiosnę/lato DVD bądź PS2 slim (to też czyta divX i DVD)

Opublikowano

to kiedy przyjeżdzasz? :naughty::decayed:

Opublikowano

Siemian jak coś to przyjedziemy razem bo muszę uruchomić w końcu u mnie ten BT a Ty masz w tym już doświadczenie bo wymieniałeś u siebie pewnie z dwa razy. :naughty::decayed:

Tolek wreszcie się coś dzieje! :naughty: Z czujnikami już wszystko OK? :gwizdanie:

Opublikowano

no ja zawsze zapraszam :)

Opublikowano

no ja zawsze zapraszam :)

:good: To się odezwę.
Opublikowano

oki :good:

Opublikowano
  • Autor

Z czujnikami już wszystko OK? :gwizdanie:

jeżeli chodzi o temp, to tak, wszystko super :cool1:

to kiedy przyjeżdzasz? :naughty::decayed:

jak położę kable to się odezwę. Póki co, planowany termin montażu sobota, więc w niedzielę mógłbym podjechać, a jeżeli nie ta niedziela, to na pewno następna :good:

Opublikowano

1023077ef55b6058med.jpg

kolego gdzie w niemiaszkach znajde taki pełny ryj do a4:)

kumpel ma identychny i nie moge go zmusic zeby to sciagnął. chyba sie w nocy zakradne i mu to upierd...ole bo siara:)

Opublikowano

Mały gadżet do zamontowania :cool1:

e42f0c22baad8dfamed.jpg

To tak spontanicznie spoza listy planów :wink4:

kamerka cofania a do tego na wiosnę/lato DVD bądź PS2 slim (to też czyta divX i DVD)

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

cud miod orzeszki i pelen ogien :kox:

hmm chyba sie to "cud miod orzeszki i pelen ogien" kupy nie trzyma ale w skrocie chodzi o to ze wypas jest :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

W drodze kolejne graty do zamontowania :naughty:

6db8f2abd21d2a4emed.jpg

BOSE musi być :wink4:

Tylko nie wiem kiedy to wszystko ogarnę, bo „nie ma czasu” aby się tym kompleksowo zająć.

Dzisiaj pierwsza próba zamontowania kamerki, ale mam na TV mam czarny ekran. Sprawdzę kamerkę w domu, czy jest sprawna.

Opublikowano

W drodze kolejne graty do zamontowania :naughty:

6db8f2abd21d2a4emed.jpg

dzięki komu?? :naughty: :naughty: :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tolek :naughty:

cos sie ostatnio nic nie chwalisz fura :gwizdanie:

Opublikowano

Ty się lepiej pochwal. Zniemiłeś to auto?

Opublikowano

Ty się lepiej pochwal. Zniemiłeś to auto?

nie zmienilem kurde

gosciu zdazyl ta b7 zamienic na inne auto od kumpla :naughty: no normalnie sie tam furami dziela.. sa jeszcze 2opcje w sumie 3razem z ta b7 o ktorej wiesz bo moze da sie jeszcze ja zalatwic echhh nic nie wiadomo bo wszystko zalezy od tego co VIN powie no i co oko szpecjalisty znajdzie, tym razem jade z mega szpecem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tolek :naughty:

cos sie ostatnio nic nie chwalisz fura :gwizdanie:

a szykuje się drobniutka zmiana na wiosnę/lato :wink4:

Opublikowano

Tolek :naughty:

cos sie ostatnio nic nie chwalisz fura :gwizdanie:

a szykuje się drobniutka zmiana na wiosnę/lato :wink4:

:gwizdanie:
Opublikowano

Ty się lepiej pochwal. Zniemiłeś to auto?

nie zmienilem kurde

gosciu zdazyl ta b7 zamienic na inne auto od kumpla :naughty: no normalnie sie tam furami dziela.. sa jeszcze 2opcje w sumie 3razem z ta b7 o ktorej wiesz bo moze da sie jeszcze ja zalatwic echhh nic nie wiadomo bo wszystko zalezy od tego co VIN powie no i co oko szpecjalisty znajdzie, tym razem jade z mega szpecem :gwizdanie:

nic mi nie mówiłeś że mam z Tobą jechać... :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty się lepiej pochwal. Zniemiłeś to auto?

nie zmienilem kurde

gosciu zdazyl ta b7 zamienic na inne auto od kumpla :naughty: no normalnie sie tam furami dziela.. sa jeszcze 2opcje w sumie 3razem z ta b7 o ktorej wiesz bo moze da sie jeszcze ja zalatwic echhh nic nie wiadomo bo wszystko zalezy od tego co VIN powie no i co oko szpecjalisty znajdzie, tym razem jade z mega szpecem :gwizdanie:

nic mi nie mówiłeś że mam z Tobą jechać... :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a bo to miala byc niespodzianka :gwizdanie:

Tolek :naughty:

cos sie ostatnio nic nie chwalisz fura :gwizdanie:

a szykuje się drobniutka zmiana na wiosnę/lato :wink4:

:good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.