Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak jak wcześniej zapowiadałem, na wiosnę małe zmiany.

Może nie będę pisał dużo, zdjęcia wszystko pokażą:

3e485697cf51c10bmed.jpg

ORI wycieraczki bananowe z B7 !! :kox:

A oczywiście zakupy u Czakiego, najlepszy towar w mieście :good::hi:

No i przy okazji jeszcze jedna mniejsza zmiana na lato, filunek:

d1e30eee590a951cmed.jpg

RS6 18’ ori klepane przez ARONAL`a, oponki MICHELIN Pilot SPORT 245/40/18

Jeszcze tylko zawias S_Line mi brakuje :cool1:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

No koło mi się podoba. :evil: Zawieszenie koniecznie w dół przy takim zestawie. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Będzie :cool1: Póki co szukam S-Line sprężyny, jeśli ktoś owe posiadam, PILNIE kupię :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie :cool1: Póki co szukam S-Line sprężyny, jeśli ktoś owe posiadam, PILNIE kupię :gwizdanie:

WIesz, że to trudna i może być droga zabawa dopasowanie sprężyn. :cool1: Kilka przypadków na forum jest gdzie niby wszystko dopasowane do kategorii wagowych a usiadło kiepsko/nierówno. :disgust: Może jakieś sprężyny H&R, EIBACH... :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Będzie :cool1: Póki co szukam S-Line sprężyny, jeśli ktoś owe posiadam, PILNIE kupię :gwizdanie:

WIesz, że to trudna i może być droga zabawa dopasowanie sprężyn. :cool1: Kilka przypadków na forum jest gdzie niby wszystko dopasowane do kategorii wagowych a usiadło kiepsko/nierówno. :disgust: Może jakieś sprężyny H&R, EIBACH... :wink4:

Będę się nad tym zastanawiał, tylko jeżeli chodzi o skok, to najbardziej by mnie interesowało -20. A z powyższych firm takiego zawiasu chyba nie ma :no:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 15:39_________________________________________________Dzisiaj z siemianem wyrezaliśmy BOSE stage I :gwizdanie:

Już nie jest źle, ale pracy jeszcze troszeczkę zostało.

Muszę ogarnąć kostki do RNS`a, bo jest ich za dużo

Przejście z ISO na ISO2, później przejście na moduł BT, z tego na moduł multimedia i tak się troszeczkę zrobił mały pętlik :kox:

W następną niedzielę dalej rezam... :hi:

Z dzisiejszych prac nie mam niestety żadnej foto-relacji

Opublikowano

Tolek, byłeś dzisiaj w Rybniku :gwizdanie:

:decayed:

muszę kiedyś posłuchać tego Twojego audio :gwizdanie:

Opublikowano

Tolek twoja B6 jest mega :kox:

nie planujesz jej sprzedać :?: :decayed: jakby co to ja jestem pierwszy w kolejce do jej zakupu :naughty:

ps: dzięki za odwiedziny :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Tolek, byłeś dzisiaj w Rybniku :gwizdanie:

A byłem byłem, co prawda na chwilkę, ale lepsze to niż wcale :cool1: i jeszcze na pewno wrócę, ale jak będzie troszkę cieplej :wink4:

A-rek, póki co, jeszcze jest parę rzeczy do rezania, więc jeszcze nie na sprzedaż

Opublikowano

Autko :good: :good:o stołkach nawed nie wspomna ,też taki chca :shocked: fajnie ze wpadłeś mił było poznać :hi:

Opublikowano
A-rek, póki co, jeszcze jest parę rzeczy do rezania, więc jeszcze nie na sprzedaż

no to rezaj, rezaj a jak już skończą ci się plany to ja ją biorę :good::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Drobny updacik.

Wcześniej się żaliłem na kostki ISO u mnie w aucie, mam 3 przejścia, z ISO na ISO2, później mam moduł BT i multimedia. Przejściówki zajmowały zdecydowanie zbyt dużo miejsca i nie szło się połapać co i gdzie idzie :kox:

Dlatego z trzech przejściówek zrobiłem jedną :cool1:

Na początku wyglądało to tak:

47d4caf21add82dbmed.jpg

Później, po okł godzinnej zabawie, tak:

f69daf205a9352b7med.jpg

Kufatek może się zawstydzić :naughty:

Nie wiem czy są gotowe takie zestawy w ofercie :wink4:

Pozostało mi do wyrezania BOSE Stage II i w końcu kamerkę założyć, prawdopodobnie jutro :mysli:

Opublikowano

no czyli tak jak Ci mówiłem :notworthy: :notworthy: :notworthy:

P.S.

Zrób sobie zdjęcia auta przed podłączeniem, żebyś miał na co patrzeć jak wszystko spłonie po podłaczeniu tej Twojej instalacji :decayed::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no czyli tak jak Ci mówiłem :notworthy: :notworthy: :notworthy:

P.S.

Zrób sobie zdjęcia auta przed podłączeniem, żebyś miał na co patrzeć jak wszystko spłonie po podłaczeniu tej Twojej instalacji :decayed::polew: :polew:

Już testowałem, sam się zdziwiłem, że wszystko działa :kox: Zaraz jadę kabelki z BOSE wrzucić na tył, jak sie ogarnę w miarę fajnym czasie, to planuję do Bielska podjechać na kawę :cool1:

Opublikowano

ciekawe ile razy jeszcze dziś zadzwonisz... Ja stawiam że jeszcze 3. :naughty:

Tak żeby było do równego 5. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Drobny UpDate.

BOSE zamontowane, jeszcze tylko kamerka cofania.

Dzisiaj przymierzyłem sobie nowe buciki na lato:

362cab38b4d814c8med.jpg

603255d65bb0c4e8med.jpg

Jutro jadę zamienić jednak opony z Michelin pilot Sport 245/40 na Bridgestone RE050A 225/40.

Opublikowano

ja bym nie zmieniał :gwizdanie:

Opublikowano

Gleba malutka By Ci się przydała :)

Opublikowano

malutka to mało powiedziane. Ale tolek zawsze lubił terenówki :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

UP:

Po zmianie ogumienia na nieco węższe 225/40/18

b924c0bc8cded513med.jpg

07a6453a9f3ae435med.jpg

PS. Kupię sprężyny S-line

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.