Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

W bloku pomiarowym 007 widzisz czy MK reaguje na wciskanie przycisków pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jeżeli bedzie reagował to ma się rozumiesz ze mk jest sprawny ?

Nie - póki co szukamy przyczyny. Może być uwalony MK - ale najpierw sprawdź czy w momencie gdy centralny nie reaguje, masz reakcję na przycisk. Jeśli będzie reakcja to znak że MK nie steruje poprawnie zamkami (przyczyn może być kilka - najbardziej prawdopodobna to uwalony moduł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie sprawdzałeś czy centralny działa kluczykiem..

nie masz gdzie pożyczyć na próby MK , nawet inny symbol

tylko żeby częstotliwość się zgadzała, bo 200zł drogą nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kluczyka otwiera , no właśnie nie miałem skąd pożyczyć :/ zamówiłem moduł ale wrazie czego bede mógł zwrócić ...

Jeśli widzi przyciski pilota = komunikacja ze zdalnym jest = nieprawidłowe sterowanie zamkami = 99% uwalony MK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro przyjdzie moduł to zobaczymy :)

---------- Post dopisany 06-02-2014 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 22:36 ----------

przyszedł moduł i kolejny kluczyk i znowu to samo , zapisałem od nowa dwa klucze , zapisały się zakodowałem , w bloku 007 reagują . wszytsko wyglada ok , a i tak z pilota nie otwierają :(

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

od czasu odłaczenia akumulatora centralny z pilota przestał działąć na amen , nic nie dało kodowanie na różne sposoby wymiana modułu komfortu,dokupiłem nawet dwa kluczyki... wizyty u elektryków też nic nie dały , każdy sądził ze to mk walnięty , ale jak widać dokupiłem drugi mk zakodowałem klucze i nic :( dodam jeszcze ze odłączenie akumulatora było spowodowane zmianą manetki pod fełen fis , manetka pochodziłą z avanta a ja mam sedana , myslę ze to nie ma nic wspólnego do centralnego zamka ale od tamtej pory przestał działać centralny po odłaczeniu aku ;/ nie wiem juz sam gdzie szukać przyczyny ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro przyjdzie moduł to zobaczymy :)

---------- Post dopisany 06-02-2014 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 22:36 ----------

przyszedł moduł i kolejny kluczyk i znowu to samo , zapisałem od nowa dwa klucze , zapisały się zakodowałem , w bloku 007 reagują . wszytsko wyglada ok , a i tak z pilota nie otwierają :(

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

od czasu odłaczenia akumulatora centralny z pilota przestał działąć na amen , nic nie dało kodowanie na różne sposoby wymiana modułu komfortu,dokupiłem nawet dwa kluczyki... wizyty u elektryków też nic nie dały , każdy sądził ze to mk walnięty , ale jak widać dokupiłem drugi mk zakodowałem klucze i nic :( dodam jeszcze ze odłączenie akumulatora było spowodowane zmianą manetki pod fełen fis , manetka pochodziłą z avanta a ja mam sedana , myslę ze to nie ma nic wspólnego do centralnego zamka ale od tamtej pory przestał działać centralny po odłaczeniu aku ;/ nie wiem juz sam gdzie szukać przyczyny ;/

Złap mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Bart-S za poświęcony czas ten koleś ma głowę na karku :) Niestety nie udało nam się nic poradzic ,problem chyba musi byc gdzies głębiej .... no cóż mam pecha do samochodów wiem to nie od dzisiaj , nawet mi przez myśl nie przeszło ze bedę musiał jechac do ASO , mam nadzeję ze coś jeszczę wymysle i obejdzie się bez tego ....:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Bart-S za poświęcony czas ten koleś ma głowę na karku :) Niestety nie udało nam się nic poradzic ,problem chyba musi byc gdzies głębiej .... no cóż mam pecha do samochodów wiem to nie od dzisiaj , nawet mi przez myśl nie przeszło ze bedę musiał jechac do ASO , mam nadzeję ze coś jeszczę wymysle i obejdzie się bez tego ....:shock3:

Jeszcze coś mi do głowy przyszło - zadzwoń jak będziesz przy aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede miał tylko dostep do kompa to dzwonię ..

podjedz do mnie to ogarniemy temata:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam problem z dopisaniem kluczyka

tj. auto z MK pierwszej generacji kluczyk z B7 z końcówką K(MK go nie widzi) próba z innym kluczykiem z B7 z końcówką Q wszystko OK

Dziś próba z dopisaniem tego samego kluczyka z końcówką Q i pojawił się problem bo kluczyk zamiast zmieniać wartości między 1/2/3,pojawia się tylko wartość 4(panik)

W czym jest problem że raz jest wszystko ok raz nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja akurat mam problem z automatycznym zamykaniem się drzwi w aucie. Dotychczas miałem funkcję że zaraz po ruszeniu zamykały mi się wszystkie zamki, ale mogłem normalnie je otworzyć przyciskiem w tapicerce drzwi. Od niedawna mam problem, że gdy powiedzmy zatrzymuję się po kogoś, i chcę otworzyć drzwi przyciskiem w tapicerce drzwi, to nie chcą się one otworzyć. Musze to zrobić ręczne podwójnie ciągnąc za klamkę ( wiadomo za 1 odblokowuje się zamek, dopiero za 2 otwiera drzwi). Dodam, że problem trwa jakoś 2 miechy, i poprzednio wszystko normalnie działało. Może być, że ten moduł się rozkodował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mam pytanie posiadam moduł 8E0907279K A4 B7 z 2005 avant Sam odblokowywałem fis-a z pomocą Naszego forum Wszystko gra jak należy.Dołożyłem czujnik od płynu spryskiwaczy i zaczynam dalej uzbrajać Moją Czwóreczkę.Mam w planach parę rzeczy:cz.zmierzchu,deszczu,montaż bixenonów.I mam takie pyt. czy ten moduł podoła???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mam pytanie posiadam moduł 8E0907279K A4 B7 z 2005 avant Sam odblokowywałem fis-a z pomocą Naszego forum Wszystko gra jak należy.Dołożyłem czujnik od płynu spryskiwaczy i zaczynam dalej uzbrajać Moją Czwóreczkę.Mam w planach parę rzeczy:cz.zmierzchu,deszczu,montaż bixenonów.I mam takie pyt. czy ten moduł podoła???

Akurat nie ten wątek. Podany przez Ciebie sterownik to moduł centralnej elektryki a nie MK. Odpowiadając jednak na zadane przez Ciebie pytanie - MCE masz do wymiany. Wersja K to moduł LOW - potrzebny jest J, KL lub N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...